انهدام باند سارقان حرفه‌ای سیم برق در کاشان
۸۷۲۶۱۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۸
۵۶۸۵ 
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از انهدام باند سارقان حرفه ای سیم برق در کاشان خبر داد و گفت: در این ارتباط سه سارق دستگیر شدند.

خبرگزاری مهر: سرهنگ علی پورکاوه بعد از ظهر یک شنبه در جمع خبرنگاران از انهدام باند سارقان سیم برق در کاشان خبر داد و اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت کابل برق در محور کاشان به سمت شهر ابوزیدآباد دستگیری عامل یا عوامل این سرقت در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان به صورت ویژه قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ غیاث الدین جمشید کاشانی شهرستان کاشان با انجام یک سری اقدامات فنی و تخصصی پلیسی موفق شدند باند سه نفره سارقان حرفه ای سیم برق را شناسایی و در یک عملیات ضربتی پس از هماهنگی با مقام قضایی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری سارقان حرفه ای منزل با روش علمی خبر داد و ابراز داشت: در پی یک فقره سرقت منزل از یکی از شهروندان در منطقه فاز ۲ ناجی آباد کاشان مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۴ ناجی آباد قرار گرفت که پس از انجام یک سری اقدامات علمی موفق شدند دو نفر سارق ۲۵ و ۲۷ ساله را شناسایی و دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه سارقان در ابتدا منکر هر نوع سرقت شدند، گفت: این افراد پس از مواجه شدن با شواهد و قرائن موجود در صحنه وقوع جرم به ناچار لب به اعتراف گشودند و به بزه انتسابی خود اقرار کردند و تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج