نشریه فرانسوی، امباپه را به توپ بست!
۸۷۲۹۴۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
۶۱۲۷
کمتر کسی تصور می کرد که یک سال پس از درخشش فوق تصور کیلیان امباپه در جام جهانی، او زیر فشار تند انتقادات رسانه های این کشور قرار بگیرد.

ورزش سه: کمتر کسی تصور می کرد که یک سال پس از درخشش فوق تصور کیلیان امباپه در جام جهانی، او زیر فشار تند انتقادات رسانه های این کشور قرار بگیرد.

این روزها برای کیلیان امباپه در اسپانیا و به طور مشخص در مادرید، سر و دست می شکنند و مشتاق پیوستن او به رئال هستند اما در فرانسه به خاطر نمایش های ضعیف او در بازی های ملی به ستوه آمده اند و آشکارا بخشی از رسانه های فرانسه، دل خوشی از این پدیده جوان ندارند.

امباپه در بازی دوستانه فرانسه برابر بولیوی و سپس در شکست 2-0 خروس ها از ترکیه در مقدماتی یورو 2020، سایه ای از روزهای خوبش هم نبود.

دومینیک سِوِراک، امروز در ستون خود در نشریه لوپاریزین و در انتقاداتی تند از امباپه نوشت:« امباپه، چه زمانی به تعطیلات می روی؟

22 بار از دست دادن توپ در بازی برابر ترکیه که یک رکورد است و هرگز تصور نمی کردم روزی امباپه به این رکورد دست یابد. او وقتی حرکاتی را هم که خوب شروع می کند را به بدترین شکل، با خودخواهی و عدم درک درست از هم تیمی هایش، بد تمام می کند. در این چند هفته اخیر، نشانه هایی نگران کننده را در او یافته ام.

به نظر، او هنوز در باد جام جهانی درخشانش خوابیده است و در طول فصل نیز نشان داد بسیاری مواقع از لحاظ روحی نیز در شر ایط مطلوبی قرار ندارد و زمانی که اینگونه است، نمی تواند جلوی زبانش را هم بگیرد و برای نمونه می توان به دو اخراج اخیرش برابر نیم و رن اشاره کرد که در نهایت به ضرر پی اس جی نیز تمام شد.

وضعیت بدنی او هم تعریفی ندارد و به من گفته اند که در تمرینات اخیر، نیز او بیشتر میل به کار با توپ و شوتزنی داشته تا کارهای بدنی و استقامتی. کمتر شور و شوقی هم در تمرینات از او دیده شده است.

امباپه هنوز راه کنار آمدن با شکست ها را هم یاد نگرفته است. او نبرد برای کفش طلا را به مسی باخت و این قضیه او را هنوز آزار می دهد. امباپه مثل کودکی می ماند که از یک خوب بد بیدار شده و هنوز هم عصبانی است. در چنین شرایطی او چگونه می تواند حرف از مسئولیت پذیری بیشتر در تیمش بزند؟(اشاره به حرف های امباپه در مراسم بهترین های لوشامپیونا)»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1398/03/21
کینگ مسی همه رو به گریه کردن میندازه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج