سندرز: جهان دیگر نمی‌تواند ترامپ را تحمل کند
۸۷۳۰۳۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۹
۱۱۲۵۹ 
سناتور دمکرات و نامزد انتخابات مقدماتی آن حزب برای انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا، در گفت وگو با شبکه تلویزیونی سی.ان.ان تاکید کرد که جهان دیگر نمی تواند سیاست های دونالد ترامپ را تحمل کند.

ایرنا: به گزارش شبکه تلویزیونی سی.ان.ان، برنی سندرز، سناتور دمکرات و نامزد انتخابات مقدماتی آن حزب برای انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا، گفت: جهان دیگر قادر نیست سیاست های یکجانبه گرایانه رئیس جمهوری آمریکا را تحمل کند. من دیگر نمی توانم این رئیس جمهوری را که دایما به دنبال مناقشه و منازعه با همسایگان و متحدان آمریکا از جمله مکزیک و کانادا است، تحمل کنم.

وی با انتقاد از سیاست های کاخ سفید در قبال مکزیک نیز افزود: ما به روابط خوب و دوستانه با مکزیک نیاز داریم. این کشور مانند کانادا همسایه ما است و داشتن بحران دائمی با همسایگان، بزرگترین راهبرد دولت کنونی آمریکا محسوب می شود.

همچنین سندرز روز گذشته (یکشنبه) در اظهاراتی با استناد به نظرسنجی های منتشر شده از شکست ترامپ در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا خبر داد.

سندرز: جهان دیگر نمی‌تواند ترامپ را تحمل کند

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا می گوید: «می دانم که تمام این نظرسنجی ها از شکست ترامپ در انتخابات حکایت دارند و من نیز درایالت های میشیگان، پنسیلوانیا و ویسکانسین از او جلو هستم.»

وی افزود: «از نظر من، ترامپ حریف قدری است اما او یک دروغگوی روانی است که از گفتن هیچ چیز و انجام هیچ کاری ابایی ندارد.»

طبق نظرسنجی موسسه «مورنینگ کانسولت» که هفته گذشته منتشر شد، نرخ مقبولیت ترامپ در ایالات ذکر شده منفی بوده است.

با این وجود یک نظرسنجی که توسط شبکه خبری سی ان ان منتشر شد، نشان می دهد که بیش از نیمی از شرکت کنندگان در این نظرسنجی معتقدند که ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ مجدداً پیروز خواهد شد. از میان یک هزار شرکت کننده در این نظرسنجی ۵۴ درصد باور دارند که ترامپ پیروز خواهد شد و ۴۱ درصد او را بازنده این انتخابات می دانند.

تاکنون از حزب دمکرات ۲۴ نفر خود را نامزد انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا کرده اند، این درحالی است که از حزب جمهوریخواه به جز شخص رئیس جمهوری تنها "بیل ولد" (Bill Weld)فرماندار سابق ایالت "ماساچوست" خود را نامزد این انتخابات کرده است.

پنجاه و نهمین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مطابق با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار می شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1398/03/20
به نظر من کاندیدایی رای اکثریت را داره که قادر به ایجاد کار و معاش برای حدود سیصد و سی میلیون مردمش را داشته باشد و در طی چند دهه گذشته این ترامپ بوده که تا این حد درصد بیکاری را پایین آورده. هر کس ميگه ترامپ دیوانه رفتنییه ! مردم را سر کار گذاشته.
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1398/03/20
جهان افتخار میکنه به مرد بزرگی مثل ترامپ
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1398/03/20
تو چی میگی دیگه؟! تو هم سنگ خودت به سینه می زنی.
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1398/03/20
تو چی میگی دیگه؟! تو هم سنگ خودت به سینه می زنی.
Iran, Islamic Republic of
03:13 - 1398/03/21
باور کن سندرز جان اینجا خیلی ترامپ را دوست ندارند ..اگه کاری از دستت برمیاد رو ما هم حساب کن..خخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1398/03/22
هر چی هست بهتر از دموکرات های ساخت و پاخت کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج