پیکفورد: ملی‌پوش انگلیس نمی‌تواند عادی باشد
۸۷۳۱۹۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
۲۹۳۶
جردن پیکفورد، دروازه‌بان تیم ملی انگلیس که فصل دشواری را پشت سر گذاشته می‌گوید احساس می‌کند حالا دیگر مرد شده و از این به بعد با گذشت هر روز دروازه‌بان بهتری خواهد شد.

ورزش سه: دروازه‌بان تیم ملی انگلیس، جردن پیکفورد می‌گوید از زمانی که باور پیدا کرده که دیگر انسانی عادی نیست بلکه دروازه‌بان تیم ملی بزرگی مثل انگلیس است، به مراتب پخته‌تر شده و با روحیه و اعتماد به نفس بالا توانسته جایگاه خود را به عنوان سنگربان اول سه‌شیرها تثبیت کند.

پیکفورد سال گذشته بعد از درخشش در جام جهانی روسیه، در لیگ برتر به عنوان سنگربان اورتون فراز و نشیبهایی داشت و عملکرد او با انتقادهای زیادی مواجه بود. مشکلات در زندگی شخصی پیکفورد هم حاشیه‌های اطراف او را افزایش داده بود. با این حال، پیکفورد در اواخر فصل موفق شد در هفت بازی آخر اورتون پنج کلین‌شیت به ثبت برساند تا فصل را با عملکردی خوب تمام کند.

پیکفورد بعد از کسب مقام سومی لیگ ملتهای یوفا توسط انگلیس گفت:" مساله اینجا است که من هم مثل همه هم سن و سال‌هایم فکر می‌کردم یک آدم معمولی هستم ولی بعد از مدتی به این نتیجه رسیدم که نه، من یک آدم معمولی نیستم، من دروازه‌بان یک تیم ملی بزرگ مثل تیم ملی انگلیس هستم".

درواز‌ه‌بان تیم ملی انگلیس در ادامه گفت:" بله من هم دلم می‌خواهد یک آدم معمولی باشم ولی شرایط به گونه‌ای رقم خورده که چنین چیزی دیگر امکان ندارد. وقتی در این سطح وارد فوتبال می‌شوید کم کم همه اینها را یاد می‌گیرید، مرد می‌شوید و شروع به پیشرفت می‌کنید".

پیکفورد در ادامه گفت:" اوایل فصل خیلی تحت فشار بودم و از من انتقاد می‌شد ولی به خاطر پختگی و تجربه‌ای که بدست آورده بودم توانستم اوضاع را مدیریت کنم و اواخر فصل با کلین‌شیت‌های متعدد خودم را نشان دهم. این کار من نشان داد که چطور شخصیتی دارم".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج