پژمانفر: سفارت انگلیس با اپوزیسیون ارتباط دارد
۸۷۳۴۱۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
۶۸۳۱ 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سفارتخانه انگلیس از جریان‌های برانداز حمایت کرده و با اپوزیسیون ارتباط برقرار می‌کند که این امر ناشی از ضعف دیپلماسی خارجی ما است.

خبرگزاری مهر: حجت الاسلام نصرالله پژمانفر، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از برگزاری پارتی مختلط در سفارتخانه انگلستان، گفت: سفارتخانه‌ها مجاز هستند یک سری برنامه‌های خود شامل روزهای ملی و مذهبی را در محل سفارتخانه برگزار کنند اما این اقدامات باید در چارچوب قوانین و مقررات کشور پذیرنده انجام شود.

پژمانفر: سفارت انگلیس با اپوزیسیون ارتباط دارد

وی با بیان اینکه نباید مراسمات سفارتخانه‌های خارجی به گونه‌ای باشد که به معنای تعارض با امور داخلی کشور پذیرنده باشد، افزود: متأسفانه سفارتخانه‌ها تبدیل به مرکزی کاملاً سیاسی شده اند که رویکرد آنان مداخله در امور داخلی جمهوری اسلامی است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: سفارتخانه انگلیس از جریان‌های برانداز حمایت کرده و با اپوزیسیون ارتباط برقرار می‌کند که این امر ناشی از ضعف دیپلماسی خارجی ماست که نسبت به این امور نه تنها برخورد جدی ندارد بلکه سعی در لاپوشانی کرده و بی تفاوت عبور می‌کند.

نماینده مردم مشهد در مجلس افزود: موضع گیری ضعیف وزارت امور خارجه موجب جری و بی پروا شدن سفارتخانه‌ها در انجام اقدامات ساختارشکنانه خود شده است.

پژمانفر با بیان اینکه سفارت انگلستان بارها دچار چنین تخلفاتی شده است و این اقدامات در راستای ارتباط با لایه‌های اپوزیسیون و سازماندهی آنها بوده است، گفت: در جریان فتنه ۸۸ سفارت انگلستان حضور و نقش مهمی داشت.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
18:50 - 1398/03/21
خسته نشدی فتنه توی داردست
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1398/03/21
بیا برو بینیم بابا دزدی و اختلاس ها را ببینید. مشکلات مردم را ببینید
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1398/03/21
تا موردی اثبات نشده نباید گفت، وگرنه خکم نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی رو داره، البته .....
کاج کبیر! باخت ۶ بر ۱ از العین ۶ بار حذف از مرحله گروهی
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1398/03/22
بریزید بالا اینم بگیرید! دیگه چی میخاید بهوونه که دارید!!!
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1398/03/22
جون پژمان بی خیال ...خوب از این حرفها بگذریم خودت چطوری پژمان حال و احوالت چطوره؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج