کیهان: ادعا‌ها درباره «پرستو» دروغ محض بود
۸۷۳۹۹۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۵
۵۰۰۵ 
سخنگوی کارگزاران درباره اقدام محمدعلی نجفی به قتل همسر دوم خود گفت:‌واقعیت این است که انسان‌های بزرگ ممکن است اشتباه‌های بزرگی داشته باشند.

روزنامه کیهان نوشت: سخنگوی کارگزاران درباره اقدام محمدعلی نجفی به قتل همسر دوم خود گفت:‌واقعیت این است که انسان‌های بزرگ ممکن است اشتباه‌های بزرگی داشته باشند.

مرعشی در گفت‌وگو با کارگزاران گفت: ارزیابی من این است که آقای نجفی با توجه به شرایطی که خودشان از آنها اطلاع داشتند، نباید پست شهرداری را می‌پذیرفتند. ما در آن زمان بنا نداشتیم در احوالات شخصی ایشان تفحص کنیم. به عقیده من مهم‌ترین اشتباه زندگی ایشان، پذیرش مسئولیت شهرداری تهران بود. در شرایطی که ایشان از نهادهای امنیتی هشدارهای لازم را دریافت کرده بودند.

وی می‌افزاید: صحبت‌هایی از حضور زنی در زندگی ایشان بود. خبر اولیه توسط یکی از نهادهای امنیتی مطرح شده بود، ما جلسه تشکیل دادیم و از ایشان سؤال کردیم و ایشان تکذیب کردند. ما هم تکذیبیه ایشان را مبنا قرار دادیم. ببینید! نه من، بلکه همه روی حضور ایشان در منصب قدرت اتفاق‌نظر داشتند، فقط آقای کرباسچی با شهردار شدن دکتر مخالف بودند.

مرعشی گفت: خیلی زود مشخص شد که آقای نجفی در مخمصه بزرگی افتاده است. مخمصه‌ای دونفره که یک سوی آن خانم میترا استاد بود و سوی دیگر آقای دکتر؛ ازدواجی که از ابتدا به صلاح هیچ‌کدام نبود. هر دو متوجه اشتباه‌شان شده بودند اما من نمی‌دانم چرا آقای نجفی از هیچ‌کس کمک نخواستند یا تلاش نکردند که مشکل را به شیوه‌های بهتری حل کنند.

وی همچنین گفته است: در زمان استعفای نجفی مسائل پشت‌پرده برای همه روشن شده بود. اختلاف‌نظری بین شورا پیش آمده بود. ما معتقد بودیم باید تمرکز را بر بیماری آقای نجفی بگذاریم و این درحالی بود که برخی دیگر اصرار داشتند باید کمپین نه به استعفا راه‌اندازی شود و به ماندن ایشان اصرار ورزید.(!)

آنچه در میان اظهارات کسانی چون مرعشی و کرباسچی روشن می‌شود، این است که نهاد امنیتی، نسبت به گرفتاری نجفی و فقدان صلاحیت وی هشدار داده بود. بر همین اساس نیز وزارت کشور، با شهرداری نجفی مخالفت کرد اما با پافشاری و اصرار آقای روحانی مجبور به تأیید و حکم شهرداری نجفی شد.

این روند، پاسخ به یک دروغ بزرگ است و آن اینکه برخی افراطیون مدعی اصلاحات مدعی شده بودند مقتول، پرستو بوده است. این تعبیر در این‌باره عامل بررسی‌های امنیتی برای جمع‌آوری اطلاعات یا تخریب حیثیتی سوژه موردنظر به کار می‌رود.

اگر واقعاً مقتول «پرستو»ی فلان نهاد امنیتی بود، آیا همان نهاد امنیتی پیشاپیش هشدار می‌داد و مهره ادعایی را لو می‌داد و می‌سوزاند؟!

برچسب ها:
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1398/03/23
اینکه اشتباهتو قبول نکنی و بخای با موضوعات مطرح شده دیگه بندازیش گردن دیگران اسش چیه٠
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
این کیهان هروقتی چیزیو میگه دروغ بوده بدونید که صددرصد راست بوده
Iran, Islamic Republic of
07:46 - 1398/03/23
نهاد امنیتی وزارت اطلاعات یا نهاد امنیتی آقای طائب؟
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1398/03/23
سریال آغازاده و خفاش شب تمام از این به بعد پرستو شروع شد مواظب باشین یک بار دیدید مادر بزرگها هم پرستو از آب درآمدن
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1398/03/23
ایشون بعد ازاستعفا با خانم استاد ازدواج کردن !بعدش پرستو دیگه شاخ ودم داره آقا؟ راضی نبوداز زندگیش طلاق میگرفت میرفت مگه عشق زوری میشه؟ مرحومه چوب طمعش را خورد.خوب نیست نون نجفی را خوردن حلیم دیگران راهم زدن.اسرار خانه شوهر واختلافات فی مابین را دراختیار حزب مخالف قرار دادن وخیلی مسائل دیگر ...در قاموس ما خیانت است شاید در قاموس شما شرافت است.سایت انصاف نیوز چنان ذوق زده بود که نگو نه پرس!!!
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
میترا استاد یک پرستو بود والسلام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
پیرمردها اگه هرزه نباشند لازم نیست از پرستوها بترسند
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1398/03/23
با توجه به نظر کیهان پروژه پرستو صحیح هست.
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1398/03/23
پس آقای شریعتمداری ، قضیه شنود و انتقال مکالمات آقای نجفی به خانم استاد را چطور توجیه می کنید!؟
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1398/03/23
راست میگی!؟ تو موقعی که طرف کشته شد صدات در نیومد کاش ما علت این را میدونستیم ...
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1398/03/23
هر چیزی که توسط کیهان تکذیب شود یعنی حقیقت محض .اینو تجربه ثابت کرده
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1398/03/23
لعنت بر بازی کثیفتون اشغالهای ضعیف
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1398/03/23
دیگه سوخته بودکه لوداد
Romania
11:09 - 1398/03/23
خخخخخخ استدلالت برای پرستو نبودن تو حلقم
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1398/03/23
وقتی روو موضوعی انقدر تاکید میکنن، با زبان یس زبانی میخوان اون مورد رو پر رنگ کنن تووجامعه! موضوعات مهم تر هست، شماها به پرستو بازیتون برسید، ما هم ارزو میکنیم مخالفان ایران و ایرانی هرچه زودتر نسل کشی بشن.مخصوصا امثال تو
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1398/03/23
اگرواقعا این کثافت بازی ها وجودداشته!لعنت برتمام اونایی که این کثافت بازیا رودرست کردن که نتیجش بشه ریختن خون یک انسان.لعنت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج