مرگ، فصل پایانی تراژدی دختر دانشجو
۸۷۴۰۰۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳
۱۲۴۷۳ 
پرونده مرگ دختردانشجوی دوره دکترای زبان فرانسه که پس از آشنایی با مرد متأهل در یک قرار ملاقات با او خودش را از فراز یک پارکینگ طبقاتی در منطقه پاسداران تهران به پایین انداخته بود با تبرئه متهم بسته شد.

روزنامه ایران: پرونده مرگ دختردانشجوی دوره دکترای زبان فرانسه که پس از آشنایی با مرد متأهل در یک قرار ملاقات با او خودش را از فراز یک پارکینگ طبقاتی در منطقه پاسداران تهران به پایین انداخته بود با تبرئه متهم بسته شد.

عصر بیست وهشتم مهر سال گذشته به مأموران کلانتری پاسداران تهران خبر رسید یک دختر جوان با سقوط از طبقه ششم پارکینگ طبقاتی جان سپرده است. مأموران کلانتری وقتی به محل مورد نظر رسیدند با جسد خونین فریبا ۲۸ ساله روبه‌رو شدند. پلیس به پرس وجو از شاهدان پرداخت و سرایدار پارکینگ طبقاتی به مأموران گفت: چند ساعت قبل دختر جوان در حالی که سوار یک دستگاه خودرو ۲۰۶ بود همراه مردی وارد پارکینگ شد.

در ادامه تحقیق‌ها خواهر فریبا به مأموران گفت: خواهرم دانشجوی دکترای زبان فرانسه بود و مرد جوانی به نام محمود با او ارتباط داشت. محمود بارها به خواهرم ابراز علاقه کرده بود اما خواهرم به او علاقه‌ای نداشت. او بارها خواهرم را تهدید کرده بود. به همین خاطر من به او مشکوک هستم و گمان می‌کنم او خواهرم را از بالای ساختمان به پایین انداخته است.

برادر فریبا نیز گفت: محمود به خواهرم وعده ازدواج و او را فریب داده بود. او از خواهرم عکس‌هایی تهیه و بارها از او اخاذی کرده بود. خواهرم از این وضعیت خسته شده و به همین خاطر خودش را کشت.

با اظهارات خانواده فریبا، محمود که مردی متأهل بود بازداشت شد. او در حالی که سعی داشت خودش را بی‌اطلاع از این ماجرا نشان دهد وقتی با فیلم‌های ضبط شده در دوربین مداربسته پارکینگ رو به رو شد لب به اعتراف گشود و گفت: قبول دارم من به همراه فریبا وارد پارکینگ شدیم اما فریبا حال خوبی نداشت و من پس از چند دقیقه پارکینگ را ترک کردم. فریبا می‌گفت قصد خودکشی دارد.

این مرد جوان درباره رابطه‌اش با فریبا گفت: من متأهل هستم و فریبا از این ماجرا مطلع بود. او به من علاقه داشت و ما با هم رابطه دوستانه‌ای داشتیم. حتی مادرش هم در جریان این رابطه بود. ما چند بار با هم به رستوران و کنسرت رفته بودیم.در حالی که محمود ادعا می‌کرد بی‌گناه است سرایدار پارکینگ به نام مهرداد گفت: بعد از اینکه مرد جوانی که همراه فریبا بود پارکینگ را ترک کرد متوجه شدم دختر جوان حالش خوب نیست. او از من آب خواست و من برایش آب معدنی خریدم و در اختیارش قرار دادم. او می‌خواست خودکشی کند که با او صحبت کردم اما وقتی از پارکینگ بیرون رفتم متوجه شدم خودش را کشته است.

پلیس در ادامه تحقیقات پیامک‌های رد و بدل شده بین محمود و فریبا را بررسی کرد. در آخرین پیامک ارسال شده از سوی فریبا به محمود نوشته شده بود: جای کبودی دست‌هایت روی مچ دستم باقی مانده. من به پزشکی قانونی می‌روم و از تو شکایت می‌کنم و به همه می‌گویم قصد اخاذی از من را داشتی.

با افشای این پیامک محمود به‌عنوان متهم بازداشت شد و گفت: آخرین بار با فریبا درگیر شدم و او را کتک زدم. به همین خاطر می‌خواست از من شکایت کند. او از من پول خواست تا از شکایتش صرفنظر کند اما چون گفته بودم به او پولی نمی‌دهم با من درگیر شد.

با توجه به مدرک‌های به دست آمده برای محمود به اتهام سبب‌سازی منجر به مرگ دخترجوان و برای مهرداد به اتهام خودداری از کمک به دختر مصدوم و پنهان کردن دلایل کیفرخواست صادر و پرونده به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران رفت.

در جلسه دادگاه اولیای دم برای محمود حکم قصاص خواستند. ولی محمود گفت: باور کنید نمی‌دانستم فریبا قصد دارد خودکشی کند. فکر می‌کردم حرف‌هایش فقط تهدید است. من فیلمی از او تهیه نکرده بودم. او خودش دچار مشکلات روحی بود و به همین خاطر خودکشی کرد.

نگهبان پارکینگ نیز گفت: من وقتی متوجه شدم حال دختر جوان خوب نیست برای او آب معدنی خریدم. حتی او را روی صندلی ماشین خواباندم. فریبا به من گفت قرص خورده و قصد خودکشی دارد. من با او صحبت کردم اما کمکی از دستم برنمی آمد. فکر نمی‌کردم خودش را از بالای ساختمان به پایین پرت کند.

در پایان جلسه دادگاه با توجه به مدارک موجود محمود و مهرداد تبرئه شدند. صبح دیروز این حکم در شعبه ۱۳ دیوان عالی کشور مهر تأیید خورد و سرانجام هر دو مرد در مرگ فریبا بیگناه شناخته شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1398/03/23
بی ناموس مرد متاهل که اصن با دختر وارد رابطه میشه.
پاسخ ها
م۴
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
دختره مقصره خودش دنبال این مردکه متاهل بوده افتاده وبعدخودش خودکشی کرده هیچ هم مردهامقصرنیستندتودختر که داری دکتراراپشت می گذاری باید دوست خیابانی داشته باشی بهتر که مرد خاک بر سرش لیاقتش مردن بوده مادر چشم سفیدش خبرازدخترش داشته وکنترلش نکرده خاک برسرمادرش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
خدا ازش نگذره مردک هوسی
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1398/03/23
فریبا دختری با استعداد بود . دانشجوی دکترای زبان فرانسه از عهده ی هر کسی بر نمی آید . اما فراموش نکنیم بسیاری ااز افراد جامعه ما رشدشان تک بُعدی است و همین موضوع دردسر آفرین است .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
چی میگی تو خبرو گرفتی اصلا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
جناب م۴کاربر عزیز اون آقا هنگامی با دختری دوست شده بدون شک زن او هم یک پسر جوان برای خودش دست و پا کرده است
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/03/23
امان‌از دست بی عقلی بعضی از دخترها.منم یکی از دوستام همین جوری هست هر چی باهاش حرف میزنم و میگم این کارا آخر عاقبت نداره گوشش بدهکار نیست همیشه هم عصبیه و مشکل روحی پیدا کرده اما نمیدونم چرا حرف حق به کله ش نمی ره.خدا هیچ کس و به حال خودش وا نگذاره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
بابا اینم دوسته تو داری روانی رو ولش کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
الهی امین..افوض امری الی الله..
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1398/03/23
اخرش یه لیوان چایی م میدادین بزنه تنگش همه چیو بشوره ببره پایین
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1398/03/23
با خواهر خودتم حاضری این رفتارو بکنن وابستش کنی که مجبور به خود کشی بشه اون کم سن بوده تو نمیدونستی این جاده یک طرفه است نامرد کشور پرشده نامرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
احست افرین
REZA
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
گل گفتی خدا نگذره ازش خدا لعنتش کنه
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/03/23
گیرم تو خودکشی بی تقصیر بوده تو رابطه نامشروع چی؟ عدالت کجا مونده؟
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1398/03/23
در نتیجه شوهر پیدا کردن سخت تر از دکترا گرفتنه
پاسخ ها
م۴
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
احسنت واقعا سخته شوهر خوب پیدابشه
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1398/03/23
بره به جهنم رابطه بامرد متاهل نتیجش همینه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
اون که متاهله نباید رو میداد
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1398/03/23
ایران شده
شبکه جم تی وی
والا.......
...... ......
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1398/04/06
مردک بیشعور عوضي ، تو خودت متاهلي ، دوس داري یکي ام با زنت این کارو انجام بده . واقعا متاسفم برات .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
لعنت به محمود ..بیچاره فریبابیخودجانش ازدست داد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
بعضی ارمردهادروغ میگن درسته فریباتحصیل کرده بوده ولی گول خورده محمودشایددروغ گفته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج