برانکو: به تعهداتم عمل کردم حالا نوبت باشگاه است
۸۷۴۱۲۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
۱۰۱۸۹ 
آخرین پیام سرمربی پرسپولیس از اروپا به تهران تکرار همان حرف‌های قبلی‌اش بوده است. برانکو به مدیران پرسپولیس گفته: هیچ چیزی تا به امروز تغییر نکرده و همه چیز روشن است.

خبرورزشی: آخرین پیام سرمربی پرسپولیس از اروپا به تهران تکرار همان حرف‌های قبلی‌اش بوده است. برانکو به مدیران پرسپولیس گفته: هیچ چیزی تا به امروز تغییر نکرده و همه چیز روشن است.

برانکو ایوانکوویچ با تکذیب سوءبرداشت‌هایی که از مصاحبه‌اش با سایت اسپورت نت کرواسی شده بود، نشان داد تمایل دارد در پرسپولیس بماند. برانکو به این سایت ورزشی کشورش گفته بود: «من از پرسپولیس طلب دارم، اگر مطالباتم را بپردازند می‌مانم و در غیر این صورت به تیم دیگری در منطقه خاورمیانه می‌روم.»

خبرنگار کروات از او پرسیده بود، فکر می‌کنی آن‌ها طلب تو را بدهند؟ برانکو هم جواب داده بود: «مطمئن هستم طلبم را می‌دهند. من برای پرسپولیس فراتر از یک سرمربی بودم و دلیلی ندارد پولم را ندهند.».

اما این سایت حرف‌های برانکو را به گونه‌ای نوشته بود که انگار او گفته پرسپولیسی‌ها طلبم را می‌دهند، ولی من دیگر نمی‌مانم. همین شد که برانکو در تماس با پرسپولیسی‌ها سوءبرداشت ایجاد شده را تکذیب کرد.

تکذیب برانکو یک نشانه و یک دلیل دارد. دلیلش این است که او می‌ترسد مدیران پرسپولیس به هوای اینکه او دیگر قصد برگشتن ندارد، پولش را ندهند. این حرف را چند وقت پیش یکی از مدیران پرسپولیس در تهران زده بود.

این مدیر به اعضای هیئت مدیره گفته بود: «آمدیم و پول برانکو را هم جور کردیم و دادیم، ولی او دیگر نیامد، آن وقت چه کار کنیم؟» این حرف به گوش برانکو هم رسید که لبخند زد و گفت: «بالاخره که باید پولم را بدهید!»

نشانه تکذیب برانکو هم این است که او می‌خواهد در پرسپولیس بماند، البته به این شرط که مطالباتش را بدهند.

غروب سه‌شنبه وقتی مدیران پرسپولیس به برانکو گفتند ۶۰۰ هزار یورو از مطالباتش حاضر شده، سرمربی پرسپولیس گفت: «قرارمان چیز دیگری بود... با این شرایط از پرسپولیس می‌روم. قرار بود شما طلبم را به طور کامل بپردازید و حقوق معوقه همکارانم را هم پرداخت کنید.» دیروز، اما شرایط به طور کلی تغییر کرد.

مدیران پرسپولیس دیروز با برانکو تماس گرفتند و از او برای پرداخت مطالباتش شماره حساب خواستند. برانکو که پیش از این شماره حساب‌هایی در ابوظبی و زاگرب به پرسپولیس داده بود، دیروز هم یک شماره حساب تازه به مدیران باشگاه داد.

به گفته یکی از نزدیکان برانکو، آخرین پیام سرمربی پرسپولیس از اروپا به تهران تکرار همان حرف‌های قبلی‌اش بوده است. برانکو به مدیران پرسپولیس گفته: «هیچ چیزی تا به امروز تغییر نکرده و همه چیز روشن است. من به تمام تعهداتم عمل کردم و حالا نوبت باشگاه است که به قول و قرارش عمل کند.

قرار بود ظرف مدت ۱۴ روز مطالبات خودم و حقوق معوقه دستیارانم را پرداخت کنید تا به ایران بیایم و درباره آینده برنامه‌ریزی کنیم. سر حرفم هستم و هیچ چیز عوض نشده و اگر مطالباتم تا قبل از دوشنبه (۱۷ ژوئن برابر با ۲۷ خرداد) پرداخت شود، برمی‌گردم.»

برانکو امیدوار است پرسپولیسی‌ها مطالباتش را بدهند تا دوباره کارش را با آن‌ها ادامه بدهد. به نظر می‌رسد پرسپولیس دنبال جور کردن منابع مالی برای تسویه با برانکو و همکارانش است. به گفته یکی از نزدیکان پرسپولیس، یک میلیون و صد و هشتاد هزار یورو مجموع طلب برانکو و همکارانش است.

برای فصل جدید هم باید ۲۰ درصد قرارداد آن‌ها را همین ابتدای فصل پرداخت کنیم که البته اگر مطالبات‌شان پرداخت شود، آن‌ها هم با ما راه می‌آیند و چند ماه فرصت می‌دهند. دوست ایرانی برانکو هم به خبرورزشی گفت: «برانکو ثابت کرد پول برایش اولویت نیست. او پای مشکلات پرسپولیس ایستاد و حالا پرسپولیس باید حسن نیت خود را ثابت کند.»

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1398/03/23
آنقدر دست دست میکنن تا اینکه خودت بزاری بری
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1398/03/23
تازه فهمیدی برانکو که این لنگیا مفت پر هستن
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1398/03/23
واقعا حق داره کی اینچنین کار میکنه .حیف که یه دومیلیون کم دارم نمیخوامم قرض کنم وگرنه اگه دومیلیون جور میشد 15 میلیاردش جور بود حیف
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1398/03/23
اره اصلا پول برایش مهم نیست خخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1398/03/23
خبر ورزشی هم خوب سوژه ای برای زمین زدن پرسپولیس پیدا کرده و اسم رمز هم برانکو هست تا کنون بالای سی بار این مطلب حاشیه ای را کار کرده
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1398/03/23
اگه پرسپولیس اعلام کناره گیری کنه خبر ورزشی راضی میشه دست از حاشیه سازی و دشمنی برداره؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1398/03/23
بزار تا بره ها خسته شدیم از بس جام گرفتیمو خوشحالی کردیم
مگه بقیه تیم ها چه گناهی کردن که زیر پرسپولیس کبیر باشن
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1398/03/23
خجالت نکش این مطلب را ده باری دیگه هم بزار شاید به هدفت رسیدی
United States
13:20 - 1398/03/24
شما عمل نکردی وزارت و فتاحی عمل کردن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج