رفع خطر تعلیق کشتی ایران از مسابقات جهانی و المپیک
۸۷۵۶۷۴
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۷
۵۴۷۵ 
دیدار سرپرست فدراسیون کشتی با رئیس اتحادیه جهانی کشتی نتایج درخشانی به همراه داشت.

خبرگزاری فارس: بهروز نعمتى سرپرست فدراسیون کشتى عصر امروز در راس هیاتى دیپلماتیک متشکل از دیپلمات هاى ایران در سوییس با نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانى کشتى دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست صمیمى که با استقبال گرم مدیران اتحادیه جهانى کشتى از هیات ایرانى همراه بود ابتدا نعمتى به ارائه گزارشى از وضعیت فدراسیون کشتى در دوران سرپرستى پرداخت و ضمن تاکید بر رعایت مفاد اساسنامه فدراسیون کشتى ایران که به تصویب اتحادیه جهانى رسیده است از عزم جدى مجمع عمومی فدراسیون کشتى و وزارت ورزش برای برگزاری قانونمند و سریع انتخابات ریاست فدراسیون کشتى به صورت عادلانه و دموکراتیک خبر داد.

نعمتى در این گفتگو به تشریح اتفاقات رخ داده در خلال جام ساسارى ایتالیا پرداخت و بر عزم فدراسیون کشتى ایران برای احقاق حق محمدباقر یخکشى و تیم ایران تاکید نمود.

وى همچنین با اشاره به بدهى دلاری فدراسیون کشتى با ارائه اسناد و مدارک لازم، از اتخاذ تدابیر سریع براى حل موضوع خبر داد.

نناد لالوویچ هم در این جلسه ضمن ابراز خرسندى از ملاقات با نعمتى، ایران را یکى از کشورهای ابرقدرت و تاثیرگذار کشتى دنیا نامید و بر لزوم برگزاری انتخابات عادلانه منطبق با اساسنامه تاکید کرد.

وى همچنین با ابراز تاسف از مشکلات پیش آمده در جام ساسارى ایتالیا، نسبت به بررسى ویژه موضوع و برخورد با خانم ادیت از مسئولین برگزاری مسابقات ساساری ایتالیا، اطمینان و به نعمتى وعده داد تا مدال یخکشى را به نماینده کشورمان اعاده نمایند.

لالوویچ در ادامه این نشست از تصمیم هیات رئیسه اتحادیه جهانى براى تعلیق کشتى ایران و چند کشور دیگر در المپیک به خاطر بدهى مالی انباشته شده خبر داد که با توضیحات نعمتى قانع شد و از وى خواست تا راهکارى براى پرداخت این معوقات ارائه نماید و قرار بر این شد که بدهی فدراسیون کشتی ایران به صورت اقساطی پرداخت گردد تا خطر تعلیق ایران از مسابقات جهانی و المپیک برطرف شود.

همچنین لالوویچ قول مساعد به فدراسیون کشتی ایران داد تا ایران سهمیه ای در مسابقات المپیک ساحلی داشته باشد که ورزشکاران ساحلی این رشته بتوانند در المپیک ساحلی حضور داشته و شانس خودشان را برای کسب مدال از دست ندهند.
رییس صربستانى اتحاد جهانى، در این نشست ضمن آشنایی با نعمتى در جریان روند برگزارى انتخابات کشتى ایران قرار گرفت و از شفاف سازى مسئولان فدراسیون کشتى تقدیر نمود.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1398/03/27
مطمن باشید که فقط یک سفر توریستی بوده با دوستان دور همی و هیچ مشکلی حل نشده است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج