خط قرمز مدیرعامل استقلال یک مجری است!
۸۷۵۷۶۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۲
۷۸۸۳ 
امیرحسین فتحی در استقلال خط قرمزی دارد که انگار به اعضای هیات مدیره اش هم شفاف گفتهاست. خط قرمز او حاجیلوها هستند چون محسن حاجیلو رفیق قدیمی اش است!

خبرآنلاین: رفاقت امیرحسین فتحی با محسن حاجیلو باعث شده نظر او برای او اهمیت زیادی داشته باشد.این مجری نچندان محبوب رسانه ملی که به طنازی معروف است اما سال‌هاست که دیگر در رسانه ملی هم نقشی پررنگ ندارد اما روی مدیرعامل آبی ها به شدت نفوذ دارد. حالا این رفاقت سبب شده تا فرزندش حامد مدیر روابط عمومی استقلال شود و نقش محمدحسین زرندی در استقلال هم تحت تاثیر این رفاقت دیرینه قرار گرفته است.

او که دستیار شفر بوده، مدیر روابط عمومی استقلال بوده و حالا هم دانشجوی دکترای تربیت بدنی است. اما این روزنامه‌نگار قدیمی حالا از استقلال رفته و پسر محسن حاجیلو جایگزینش شده است.

این رفاقت با محسن حاجیلو سبب شده تا اصغر داداش که استقلالی ترین عضو این فامیل و از اسطوره های استقلال است هم همین طوری در تیم بماند. او از نیم فصل قبل جانشین نصی عبداللهی شد تا سرپرستی تیم بر عهده اش باشد اما بارها با شفر بحث شان شد.دعواهایی که چندتایی شان کنار زمین بود و پخش زنده هم شدند.

در چند وقت هیئت مدیره استقلال تلاش زیادی کرده تا اصغر حاجیلو را از باشگاه کنار بگذارد اما امیرحسین فتحی بارها تاکید کرده است حاجیلو خط قرمز اوست. اصلا دوست ندارد حاجیلوها از او دلخور شوند پای این رابطه اش هم مانده است. حالا اگر استقلال مشکل سرپرستی دارد که نباید به خاطرش دل اصغر داداش یا محسن داداش شکسته شود!

به نظر می‌رسد محسن حاجیلو که مدت‌ها با برنامه‌های طنز در تلویزیون سوژه عام و خاص بود، حالا بیشتر از برادرش که روزگاری کاپیتان استقلال لقب داشت در باشگاه آبی‌پوش پایتخت قدرت دارد. حالا یک حاجیلو دیگر هم به استقلال اضافه شده است.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1398/03/28
در مملکتی که رابطه جای زابطه هست ... و فساد و رشوه و پول و پارتی و رانت خواری یه امر اده و عادی لحاظ میشه ... دیگه چی میشه گفت... !!!
آقای فتحی باشگاه استقلال خونه بابات نیست یا خونه خالت نیست!!! جمع کن اینچنین رسوایی هارو
!!! مفسد رابطه گر و پارتی‌باززززززززز!!@ متنفرم از هرچی ناعدالتی ها و رشوه گیر و رشوه دهنده و پارتی بازی و هزار جوررر خلاف کاریهای اینچنینی!!!
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1398/03/28
کل مملکت داره اینجوری اداره میشه . ملوک الطوایفی . وقتی با یه تحریم ، کشور در عرض ۱۸ ماه اینجوری منفجر میشه و مردمش داغون میشن ، نتیجه همین شیوه است . تعجب نداره
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1398/03/28
خدا لعنت کنه رضوانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج