سلبریتی‌هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند
۸۷۵۷۶۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
۱۴۹۱۴ 
آیا شما نیز تاکنون به این فکر کرده اید که با یک سلبریتی ازدواج کنید یا دستکم رویای آن را در سر داشته اید؟ شاید به نظرتان چنین چیزی غیرممکن باشد، اما سلبریتی‌های بسیاری هستند که با اشخاص عادی که برای مدتی طرفدار خود آن‌ها یا آثارشان بوده اند ازدواج کرده اند.

برترین‌ها: آیا شما نیز تاکنون به این فکر کرده اید که با یک سلبریتی ازدواج کنید یا دستکم رویای آن را در سر داشته اید؟ شاید به نظرتان چنین چیزی غیرممکن باشد، اما سلبریتی‌های بسیاری هستند که با اشخاص عادی که برای مدتی طرفدار خود آن‌ها یا آثارشان بوده اند ازدواج کرده اند. در ادامه این مطلب می‌خواهیم شما را با تعدادی از سلبریتی‌های دوست داشتنی آشنا کنیم که ترجیح دادند با طرفدارانشان ازدواج کنند.

۱- پاتریک دمپسی

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

یکی از حرفه‌هایی که می‌تواند شما را به سلبریتی‌ها نزدیک سازد آرایشگری است. پاتریک دمپسی، بازیگر سریال «آناتومی گری» (Grey’s Anatomy) در سال ۲۰۰۵ و پس از اینکه موهایش را نزد آرایشگری به نام جیلین فینک اصلاح کرد که گریمور نیز بوده و از قبل دمپسی را می‌شناخت. این دو مدتی بعد با هم ازدواج کردند هر چند با داشتن ۳ بچه، فینک در اوایل سال ۲۰۱۵ از دمپسی جدا شد.


۲- ریس ویثرسپون

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

ریس ویثرسپون زمانی که تنها ۲۳ سال داشت با رایان فیلیپ، همبازی اش در فیلم «مقاصد بیرحمانه» (Cruel Intentions) ازدواج کرد، اما این دو مدتی بعد از هم جدا شدند. اکنون ویثرسپون با مردی دیگر از دنیای هالیوود ازدواج کرده که شخصیت مشهوری نیست. همسر کنونی او یک ایجنت استعدادیابی به نام جیم توث است که در پیتسبورگ به دنیا آمده است. ویثرسپون در پیامی توییتری در مورد شوهرش چنین نوشته است: «او هر روز مرا می‌خنداند. من زن بسیار خوش شانسی هستم». او همچنین در مصاحبه‌ای در مورد توث چنین گفته است: «بسیار حیرت انگیز است که با کسی هستم که از من حمایت می‌کند، مرا دوست دارد و طرفدار شماره یک من است. تجربه بسیار شگفت انگیزی است. باید برای این گونه چیز‌ها آمادگی داشته باشی».


۳- آرون پال

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

یکی از بهترین مکان‌ها برای ملاقات با سلبریتی‌ها فستیوال موسیقی سالانه کواپلا در ایندیو، کالیفرنیا است. این همان جایی است که آرون پال، ستاره سریال «بریکینگ بد» (Breaking Bad) با همسر کنونی اش، لورن پارسکیان آشنا شد، زنی که پال را می‌شناخت و از طرفداران «بریکینگ بد» به شمار می‌رفت. وقتی از پال در مورد مکان محبوب او برای گذراندن تعطیلات سوال شد جواب او چنین بود: «هر جایی که به فستیوال موسیقی ربط داشته باشد. من و لورن معتاد فستیوال‌های موسیقی هستیم. ما در کواچلا با هم آشنا شدیم». حتی عروسی آن‌ها نیز با تم کارناوال برگزار شد.


۴- جولیا رابرتز

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

جولیا رابرتز با یک مرد حرفه‌ای در دنیای هالیوود ازدواج کرده که البته مشهور نیست. شوهر او یک فیلم بردار به نام دانیل مودر است که در سال ۲۰۰۰ و هنگام بازی در فیلم «مکزیکی» (The Mexican) با او آشنا شده و دو سال بعد ازدواج کردند. شایعاتی در مورد جدایی این دو وجود دارد، اما همکار بودن با یک سلبریتی برای آشنایی بیشتر بسیار مهم است.


۵- آن هاتاوی

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

شوهر آن هاتاوی یک بازیگر کمتر شناخته شده و یک طراح جواهرات به نام آدام شولمن است. این دو در سال ۲۰۰۸ و بعد از آشنایی از طریق دوستانم مشترک با هم آشنا شدند. این دو اگر چه خیلی زود به هم جذب شدند، اما فکر می‌کردند دیگری نامزد دارد و سعی کردند فاصله شان را از هم حفظ کنند. بعد از این که دریافتند هیچ کدام رابطه دیگری ندارد همه چیز سریع بین آن‌ها شکل گرفت. هاتاوی در مورد همسرش چنین می‌گوید: «او تمام آن چیزی است که می‌خواهید شریک زندگی تان باشد. من شادی را در حضور او پیدا کردم». او می‌گوید که هنوز با شوهرش به مهمانی شام می‌رود و خوش می‌گذراند. هاتاوی پس از رابطه پرتنشش با رافائلو فولیری که مرد خلافکاری بود و به زندان فدرال افتاد، به زندگی با یک فرد بسیار نرمال نیاز داشت که ظاهراً به آن رسیده است.


۶- کیم کارداشیان

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

کانیه وست به محض اولین دیدارش با کیم کارداشیان در سال ۲۰۰۴ و زمانی که کیم هنوز به دستیار برندی بود شیفته او شد و پس از دیدن عکس‌های کیم در تعطیلات ۲۰۰۶ در پاریس نیز عشق او به همسر آینده اش بیشتر شد. علاقه او به کیم چنان زیاد بود که حتی سعی کرد او را از ادامه رابطه با کریس هامفریز باز دارد. اگر چه کانیه در به هم زدن رابطه کیم و همفریز پیش از عروسی شان ناموفق بود، اما رابطه این دو خیلی زود به تیرگی گرایید و کانیه در نهایت فرصتی که دنبالش می‌گشت را بدست آورد و به کیم پیشنهاد ازدواج داد.


۷- آدام سندلر

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

جکی سندلر یکی از طرفداران آدام سندلر بود که در سال ۱۹۹۹ در فیلم «پدر بزرگ» (Big Daddy) با او همبازی شد. مدت کوتاهی پس از انتشار فیلم، این دو با هم نامزد شده و در سال ۲۰۰۳ با هم ازدواج کردند. پس از «پدر بزرگ» نیز جکی در نقش‌های کوچکی از فیلم‌هایی که همسرش در آن‌ها بازی می‌کند حضور می‌یابد.


۸- مت دیمون

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

یکی از نمونه‌های آشنایی در رستوران با همسر معمولی آینده در سال ۲۰۰۳ رخ داد زمانی که مت دیمون در حال بازی در فیلم «وابسته به تو» (Stuck on You) در میامی بود در رستوران محل کار همسر کنونی اش، لوسیانا باروسو، که یک زن آرژانتینی الاصل است با او آشنا شد. ظاهراً باروسو به دیمون کمک کرد که از دست مردمی که از او امضا می‌خواستند خلاص شود و نشان داد که مانند دیگر طرفداران نیست. گفته می‌شود که باروسو از قبل از طرفداران دیمون و فیلم هایش بود. پس از این حادثه بود که این دو نامزد شده و در سال ۲۰۰۵ با هم ازدواج کردند. اکنون آن‌ها دارای سه فرزند هستند: ایزابلا، جیا و استلا.


۹- لیزا بونت

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

جیسون موموآ از زمانی که ۸ سال سن داشت از طرفداران لیزا بونت، همسر کنونی اش بود. موموآ همسر آینده اش را در سریال «شو کازبی» (The Cosby Show) و از همان نوجوانی می‌دانست که روزی با این زن ازدواج خواهد کرد. در نهایت در سال ۲۰۰۵ بود که موموآ توانست در یک کلوب موسیقی جاز در لس آنجلس و از طریق دوستانش با بونت آشنا شده و از همان شب کنار هم ماندند. این دو در نهایت در سال ۲۰۱۷ و داشتن دو بچه به طور رسمی با هم ازدواج کردند.


۱۰- استیو هاروی

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

استیو هاروی در سال ۱۹۹۰ با همسر سومش، مارجری بریجز، هنگامی که او برای تماشای یکی از اجرا‌های هاروی به یک کلوب کمدی آمده بود آشنا شد. هاروی همان روز فهمید که باید با این زن ازدواج کند و همانجا روی صحنه اعلام کرد که روزی با این زن ازدواج خواهد کرد و البته در سال ۲۰۰۷ به قول خود عمل کرد.


۱۱- فرگی

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

قبل از دیدار با فرگی در محل فیلمبرداری فیلم «لاس وگاس» (Las Vegas)، جاش دوهامل مدعی شده بود که از قبل عاشق این خواننده بوده است: «خواب‌های تکراری من خواننده اصلی The Black Eyed Peas را در خود داشت. اوه خدای من. من به شدت عاشق او بودم. خدای من، او بسیار جذاب است». فرگی در مورد علاقه دوهامل به خود شنیده بود و وقتی با او روبرو شد در مورد خواب هایش از دومهال سوال کرد. این دو خیلی زود نامزد شده و در سال ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند. متاسفانه فرگی و دهامل در سال ۲۰۱۷ و پس از ۱۳ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.


۱۲- جان تراولتا

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

کلی پرستون بعد از این که عکس جان تراولتا را روی پوستر فیلم موزیکال «گریس» (Grease) دید شیفته او شد. وی خود در این باره چنین گفته است: «چیزی مانند صاعقه بود. از سینما بیرون آمدم و پوستر گریس را دیدم و فهمیدم که روزی با او خواهم بود. می‌دانستم. حدود ۱۶ سال سن داشتم. واقعاً می‌دانستم و با خود گفتم که با آن مرد ازدواج خواهم کرد». این دو در نهایت در سال ۱۹۹۱ با هم ازدواج کردند و هنوز هم با هم زندگی خوبی دارند.


۱۳- کونان اوبراین

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

کونان اوبراین همسرش، لیزا پاول، را در سال ۲۰۰۰ هنگام فیلم برداری یکی از اپیزود‌های «آخر شب با کونان اوبراین» (Late Night with Conan O’Brieen) در میان تماشاگران دید. دوربین برنامه یک لحظه روی لیزا پاول زووم می‌کند و اوبراین شیفته او می‌شود. این دو در سال ۲۰۰۲ با هم ازدواج کرده و اکنون دو فرزند دارند.


۱۴- امبر رُز

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

قبل از این که ویز خلیفه و امبر رُز با هم ملاقات کنند، خلیفه در یک مصاحبه اعتراف کرده بود که به شدت شیفته رُز است. از این رو در توئیتر با هم آشنا شده و عاشق یکدیگر شدند. متاسفانه بعد از بدنیا آمدن پسرشان، سباستین، عشق این دو نیز به پایان رسید و رُز در سال ۲۰۱۴ درخواست طلاق داد هر چند این دو هنوز رابطه دوستانه‌ای با هم دارند.


۱۵- الویس پرسلی

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

پریسیلا پرسلی تنها ۱۴ ساله بود که در جریان یک مهمانی در خانه الویس در سال ۱۹۵۹ با او آشنا شد. در آن دوران الویس در ارتش ایالات متحده خدمت کرده و در پایگاهی در بد نوهیم آلمان بود و خیلی زود شیفته پریسیلا شد. این دو رابطه غیرمتعارفی داشتند و پریسیلا در سال ۱۹۶۳ برای زندگی در کنار الویس به ممفیس آمد به این شرط که بعد از رسیدن به سن قانونی با او ازدواج کند. این دو در نهایت در سال ۱۹۶۷ با هم ازدواج کردند، اما پنج سال بعد جدا شده و یک سال پس از آن طلاقشان رسمی شد.


۱۶- کوین بیکن

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

کایرا سجویک در دهه ۱۹۷۰ و در یک مغازه لبنیات فروشی زمانی که خود ۱۳ ساله و کوین بیکن ۱۹ ساله بود با او آشنا شد. او به تازگی بیکن را در یک نمایش دیده و برادرش او را ترغیب کرد که با بیکن صحبت کند. بیکن در مورد آشنایی با همسر آینده اش چنین گفته است: «یک دختر کوچولو آنجا بود که به تازگی نمایش مرا دیده بود و برادرش به او گفت "تو آن بازیگر را دوست داری، برو به او بگو که دوستش داری" و او کایرا بود». بعد‌ها این دو دوباره در هنگام فیلم تلویزیونی «آسمان لیمویی» (Lemon Sky) در سال ۱۹۸۸ با هم ملاقات کردند و با پایان فیلم برداری رابطه این و شکل گرفته بود. اکنون ۳۰ سال از آن زمان می‌گذرد و کوین بیکن و کایرا هنوز هم رابطه عاشقانه‌ای دارند.


۱۷- تام کروز

سلبریتی هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

تام کروز و کیتی هولمز اگر چه دیگر با هم زندگی نمی‌کنند، اما کیتی در یک مصاحبه گفته بود که همیشه طرفدار تام کروز بوده و می‌خواسته با او ازدواج کند. کیتی در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۰۵ در این باره چنین گفته است: «از لحظه‌ای که او را ملاقات کردم انگار که او را از همان اول می‌شناختم. هیجان زده شده بودم. او شگفت انگیزترین مرد جهان بود. او بسیار مهربان و بخشنده بود و به افراد زیادی کمک می‌کند؛ و باعث می‌شود طوری که تا حالا نخندیده ایم بخندم و او یک دوست بسیار خوب است».

منبع: fame۱۰

حسین علی پناهی
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 30
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1398/03/30
استیو هاروی بعد از 17 سال از زن مورد علاقه اش خواستگاری کرد؟؟!!!! البته اکثرشون یه جورایی با اون شخص ربط داشتند همچین هم طرفدار خالی نبودند
پاسخ ها
5166
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
من طرفدار علی یاسینی.یاسین ترکی.شجاع خلیل زاده .سروش رفیعی. میلاد زکی پور. سیامک نعمتی.سامان جلیلی . مهدی احمدوند هستم
بالاخره یکی تون دست بکار بشه من از تنهایی درام.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
خاک تو سر آدم شو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
خیلی مسخره ای کاربر 5166
5166
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
نظر لطف شماست
parsa
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
5166 خیلی مسخره ای و بی مزه
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1398/03/30
شگفتا از سلیقه امبر رز
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
حسودیت میشه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
مثل اینکه ویز خلیفا رو نمیشناسی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
آخه اون شامپانزه هم حسودی داره؟
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/03/30
کاشکی کریس همسورثم به من پیشنهاد بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
طرف زن داره یه خورده خجالت هم خوبه
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1398/03/30
واییی کاش سلبریتی های ماهم اینجوری بودن
الان من خودمو میکشم واسه سردار آزمون ولی اون اصن خبر نداره که من تو این دنیا زندگی میکنم:/
شاید مسخره کنید ولی عاشق یه سلبریتی بودن خیلی سختهه
پاسخ ها
5166
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
آره واقعا من هم همینطور.
کسی حس مارو درک نمیکنه ،مثلا من دیوانه بار علی یاسینی رو میپرستم. ولی همه منو مسخره میکنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
چقدر شماها اسکولین. من و همه دوستانم نوجوان بودیم اما مثل شماها اسکول نبودیم
تیارا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
کاربر بی نام 8 و25 دقیقه این رفتار ها از نظر من روانشناس طبیعه
من دخترم به شدت یکی از خواننده ها رو دوست داره .ولی من زیاد تحت فشارش نمیذارم.چون اینا هورموناشونن که ترشح میشن
درس نخونده لطفا نظر نده.
بدون نام
United Kingdom
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
خانم تیارای درس خونده بین دوست داشتن و فریاد زدن اون خیلی فرق هست. شما هم متوجه باش که چی میگی. خیلیها رو میشناسم روانشناسی خوندند اما واقعا باید یکی به خودشون مشاوره بده. بعد هم این مساله هورمونها رو که همه میدونند و این جوگیریهای تین ایجری. اما همونطور که گفتم بین این که کسی رو دوست داشته باشی اما بقیه بدونند یه فرقی هست به نام تربیت خانوادگی. شما هم الکی روی نظر دیگران نظر نده خانم مثلا روانشناس
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1398/03/30
بیلی جو آرمسترانگ هم همین طور
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1398/03/30
کاش میدونستم اسما مربوط به زوج هست یا زوجه
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1398/03/30
تارکان رو نگفتی...اونم با طرفدارش ازدواج کرده
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1398/03/30
وقتی فهمیدم الویس پریسلی از زنش طلاق گرفت تو ذوقم خورد ای بابا
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1398/03/30
حیف کیم :|
پاسخ ها
5166
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
ممکنه شوهرش زیبایی ظاهر نداشته باشه از نظر شما اما حتما خصوصیات اخلاقی بسیار متعارفی داشته باشه که ما نمیدونیم اما کیم میدونه..
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1398/03/31
البته بعضیا هر دو سلبریتی هستن
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1398/03/31
محض اطلاع کانیه وست خودش معروف بود...
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1398/04/01
ابی هم با یکی از طرفداراش ازدواج کرده
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1398/04/03
من خودم عاشق یه سلبریتیم
ولی وقتی مامانم فهمید به جای اینکه با خوش بگه دخترم نوجوونه و این چیزا طبیعیه بیشتر جلومو گرفت
مثلا اجازه نمیداد عکسشو بزنم رو دیوار اتاقم یا بدش میومد که روش تعصب داشته باشم و من خیلی اذیت میشم
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1398/04/17
تام کروز از همون اول جذاب بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج