روحانی: کم‌درآمد‌ها بیشتر تحت فشار هستند
۸۷۵۸۳۸
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
۵۹۷۸ 
رئیس جمهور گفت: فشار به مردم ایران افزایش یافته و مقاومت جمهوری اسلامی در مقابل آنها هم افزایش یافته است. پیروز این نبرد ملت ایران خواهد بود، طرف مقابل ما ملت نیست و ما با هیچ ملتی نمی‌جنگیم. طرف ما یک عده‌ای سیاستمدار کم تجربه هستند این طرف داستان مردم هستند و آنها دشمنی‌شان علیه فرد فرد ملت ما است و فشار آنها بیشتر بر اقشار ضعیف‌تر است اما بی‌تردید در این مبارزه موفق نخواهند بود.

خبرگزاری ایلنا: حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در مراسم افتتاح ترمینال «سلام» فرودگاه امام با درود به روح امام و شهدا گفت: روز بسیار مبارک و خوشحال‌کننده‌ای برای همه مردم عزیز ایران است برای اینکه در شرایط حساسی که می‌خواهند بگویند توسعه ایران متوقف شده و مردم نسبت به آینده کشور ناامید شده‌اند، علیرغم فشارهای دشمنان ما هر روز شاهد رشد و حرکت اقتصادی و اجتماعی در کشور عزیزمان خواهیم بود.

وی افزود: امروز جنگ امید و اراده‌ها است آنها می‌خواهند به هدفشان امیدوار باشند به توطئه و نقشه شوم خود و می‌خواهند مردم را از توسعه ایران ناامید کند.

روحانی گفت: ما هم می‌خواهیم آنها را نسبت به اهداف شوم‌شان ناامید کنیم. در این راستا می‌بینیم که اقدامات آنها برای فشار به مردم ایران افزایش یافته و مقاومت جمهوری اسلامی در مقابل آنها هم افزایش یافته است. پیروز این نبرد ملت ایران خواهد بود، طرف مقابل ما ملت نیست و ما با هیچ ملتی نمی‌جنگیم. طرف ما یک عده‌ای سیاستمدار کم تجربه هستند این طرف داستان مردم هستند و آنها دشمنی‌شان علیه فرد فرد ملت ما است و فشار آنها بیشتر بر اقشار ضعیف‌تر است اما بی‌تردید در این مبارزه موفق نخواهند بود.

وی ادامه داد: دلیل این سخنم هم افتتاح‌ها در سراسر کشور و این ترمینال با شکوه سلام در فرودگاه امام است که با تلاش متخصصان و کارگران و مدیران کشور ساخته شده است.

رئیس‌جمهور با عنوان اینکه زمانی بود که اگر کشوری ادعا می‌کرد یک ترمینال را ساخته ما تعجب می‌کردیم اما امروز ما شاهد هستیم فرزندان این سرزمین با تکیه به امید به آینده و عشق به وطنشان می‌توانند پروژه‌هایی را هم طراز با دیگر کشورها افتتاح کنند، افزود: افتتاح پروژه ترمینال با دیگر پروژهای اقتصادی متفاوت است. افتتاح ترمینال یعنی گسترش صنعت هوایی یعنی همکاری بین مدیران و بین نیروی انتظامی یعنی بهرمند شدن از صنعت هوا نوردی. یعنی بخش‌های مختلف دست به دست هم می‌دهند تا یک هواپیما امن و سالم مسافران را به مقصد برساند.

وی افزود: ما امروز نیازمند یک تحرک و یک پرش به سمت توسعه هستیم. علیرغم تحریم و فشارها امروز هواپیماهای ما به طور منظم پرواز می‌کنند. اگر کشوری از نظر قطعات تعمیر و اورهال مشکلی نداشته باشد، اداره صنعت هوانوردی آسان است اما امروز با وجود تحریم‌ها باید از همه بخش‌های صنعت هوایی کشور استفاده کنیم.

روحانی گفت: کار ساده و آسان نیست اما با وجود کمبودها در سطح قابل قبولی در دنیا در حال کار هستیم. یکی از تلاش‌های دولت، رونق صنعت هوایی بوده است. بعد از توافق هسته‌ای، توافقی را ایجاد کردیم و بعد از چند ده سال توانستیم چندین هواپیمای نو به کشور بیاوریم. این خواست مردم بود که هواپیمای نو سوار شوند و این مسیر امکان داشت برای رفاه و راحتی و اقتصاد کشور ادامه پیدا کند.

رئیس‌جمهور تاکید کرد: امروز آمریکا بر خلاف همه مقررات بین‌المللی در برابر ما ایستاده باید از آنهایی که صنعت هواپیمایی ما را سر پا نگه داشته‌اند، تشکر کنیم. سازمان هواپیمایی سیستم‌های راداری و ارتباطی نیروی انتظامی سپاه پاسداران، خلبانان و وزارت راه و شهرسازی همه دست به دست هم دادند تا ما این حرکت را ادامه دهیم.

وی افزود: افتتاح ترمینال در مسیر مبارزه با بدخواهانی است که پیشرفت ما را نمی‌خواهند و عمل ما در مقابل آنها رونق اقتصادی است همانطور که سال، سال رونق اقتصادی نام‌گذاری شده است. گردشگری یکی از اهداف دولت برای اقتصاد کشور بوده اگر گردشگری می‌خواهد صورت بگیرد و اگر مردم می‌خواهند از کشور خودشان بازدید یا از دیگر کشورها به ایران سفر کنند، بهترین وسیله صنعت هوایی ماست.

روحانی گفت: امروز استان ما برای داشتن دانشگاه فعال نیاز به فرودگاه دارد. در مرکز بهداشتی مجهز هم با صنعت هوایی گردش کار راحت‌تر است. مسأله هوانوردی برای ما مهم است. اینکه ایران بتواند مقصد مسافری نهایی یا ترانزیت باشد، جزو حقوق مردم ما است.

وی ادامه داد: اینکه صدها شغل ایجاد شود، حق مردم است و در این راستا قدم بسیار خوبی برداشته شده است. در مسیر دریایی بندرهای ما اقدامات خوبی انجام داده‌اند و ظرفیت خوبی به دست آوردیم و می‌تواند کشور ما را به سایر کشورها وصل کند. بخشی از قدرت ملی قدرت اقتصادی است و بخشی از قدرت اقتصادی قدرت ترانزیتی است تا بتوانیم کالاهای خارجی را از جاده‌ها، فرودگاه‌ها و بنادر خود عبور دهیم.

روحانی افزود: وقتی همسایگان شما از بندر چابهار و ری می‌توانند متصل شوند این اتصال از بین برنده نیست. ترمینال فرودگاه به معنی تعامل سازنده با دنیا است. امروز مسیر هوایی ایران یکی از امن‌ترین کریدورهای جهان است. اینکه شرق اروپا و قفقاز و افغانستان از مسیر ترانزیت ما استفاده کنند، به معنی قدرت ما است. یکی از نعمت‌های خدا به ما همین است که ما ٢٠٠٠ کیلومتر ساحل داریم. فضای کشور ما برای عبور اعم از فیبر نوری و جاده و هوایی می‌تواند جایگاه خوبی در منطقه داشته باشد.

رئیس‌جمهور گفت: این ترمینال با دست و تجهیزات ایرانی تهیه شده و این به معنی خودکفایی کشور ما است و من خوشحالم شرکت‌های ما که در کشورهای خارجی فعالیت می‌کنند از شرکت‌های خارجی بهتر عمل می‌کنند. اگر جاده ساختیم، پالایشگاه ساختیم و سد ساختیم نه تنها قابل رقابت با دنیا است، بلکه مسئولان آن کشورها می‌گویند بهتر هستند و این نشانه قدرت ما است.

وی ادامه داد: ما طوری باید به عالم متصل شویم که پیوند ما جداناپذیر باشد. الان دشمنان ما بخشی از ارتباط اقتصادی ما را با دنیا قطع کرده‌اند و قدرت ما باید به گونه‌ای باشد که این ارتباط جدایی‌ناپذیر باشد.

رئیس‌جمهور گفت: علیرغم همه تلاش‌های آمریکایی‌ها که دلشان می‌خواهد ایران را منزوی کنند، تلاش‌هایشان ناموفق بوده‌ و مسئولان ما در هر اجلاس بین‌المللی که شرکت می‌کنند می‌درخشند. اگر شرکت‌ها در برخی کشورها می‌خواهند با ما کار بکنند با تاسف این را اعلام می‌کنند و آمریکا را محکوم می‌کنند ما تقابلی با آمریکا داریم که دنیا از ایران تجلیل می‌کند ایران به عهدش، امضایش و توافقات بین‌المللی پایبند بود و کسی که مقابل ماست عهد و توافقات بین‌المللی را زیر پا گذاشته است.

وی افزود: در سال‌های گذشته اینگونه عنوان می‌کردند که ایران می‌خواهد امنیت جهان را تهدید کند و بر توافقات پایبند نیست اما کشورهای دنیا امروز آمریکا را عهدشکن می‌دانند. در یک مقابله با یک ابر قدرت به گونه‌ای ما از نظر سیاسی حقوقی و اقدام عملی حرکت کردیم که هیچکس ما را محکوم نمی‌کند. ما تلاش کردیم که یک حرکت خوب اقتصادی را علیرغم تحریم‌ها داشته باشیم بر خلاف پارسال که رشد اقتصادی منفی داشتیم امسال در بازه دوماهه سال مشخص است که رشد اقتصادی داریم.

وی افزود: قول وزارت شهرسازی امیدوارکننده است که ۴۰۰ هزار واحد مسکونی را تحویل مردم خواهد داد همه بخش‌های خصوصی و سرمایه‌داران را دعوت کرده است. طرحی هم در وزارت راه بررسی می‌شود درباره کارمندان دولت مبنی بر اینکه چگونه با برداشت کمی از حقوق او صاحب منزل مسکونی شود و این برای جوان ما خوب است که دغدغه نداشته باشد که تا آخر عمر مسکن نداشته باشد.

روحانی گفت: تا پایان سال طرح‌های مهمی را افتتاح خواهیم کرد.

رئیس‌جمهور در ادامه سخنانش در مراسم افتتاح ترمینال سلام در فرودگاه امام خمینی با اشاره به لزوم گسترش راه‌های ارتباطی و جاده‌ها در کشور گفت: انشاالله تابستان امسال بخش اول آزادراه تهران- شمال افتتاح می‌شود و شاهد تاثیر بزرگی در کاهش بار ترافیکی خواهیم بود.

وی ادامه داد: آزادراه تهران- شمال طرح بسیار بزرگی است که در سال‌های گذشته تلاش‌‌ بسیاری برای به سرانجام رسیدن آن انجام شده است.

روحانی با تاکید بر تاثیر مستقیم افتتاح خطوط ریلی در کاهش مصرف سوخت گفت: از زمانی که راه‌آهن تهران - رشت افتتاح شد، شاهد بودیم که مسافرانی که از این مسیر استفاده کرده‌اند بسیار از آن راضی بودند در حالی که اکثر کسانی که از مسیر جاده‌ای در ایام عید فطر و تابستان به شمال رفتند به دلیل حجم بالای خودروها حدود ۱۰ ساعت در ترافیک بودند اما سفر از طریق خطوط ریلی به چهار ساعت کاهش یافت. قرار است راه‌آهن تهران- رشت به آستارا نیز متصل شود.

رئیس جمهور بر لزوم احداث مسیرهای جدید و جاده‌های جدید در کشور تاکید کرده و افزود: احداث جاده‌های جدید و مسیرهای ریلی باعث می‌شود هموطنان از زمان سفر خود بهتر استفاده کنند و همچنین از لحاظ اقتصادی به نفع کشور است و در مصرف سوخت صرفه‌جویی می‌شود.

روحانی با تشکر از پرسنل وزارت راه، نیروهای امنیتی و همه کسانی که نقش پررنگی در افتتاح پایانه سلام داشتند، گفت: امسال که سال رونق تولید نامگذاری شده، بسیار مهم است و همه ما باید تلاش کنیم تا اقتصادمان پیشرفت کند و یکی از بخش‌های صنعت که باید گسترش پیدا کند و رونق بیشتری پیدا کند صنعت هواپیمایی و خدمات فرودگاهی است.

وی با اشاره به طراحی هنری پایانه سلام گفت: از هنرمندان کشور که آثارشان را برای نمایش و نصب در محیط فرودگاهی در اختیار مسئولین قرار دادند تشکر می‌کنم و این مسئله نشان می‌دهد که ایران کشور فرهنگ و هنر است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 93
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1398/03/28
هی هی روحاانی خسته شدیم از بس پیام گذاشتیم
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1398/03/28
ما فکر کردیم پر درامد ها تحت فشار هستند هر دفعه یه چرتی میگه مثل بقیه
پاسخ ها
حمید مشهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
از کرامات شیخ ما این است، عسل را خورد و گفت شیرین است
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1398/03/28
از کرامات شیخ ما این است عسل را خورد و گفت شیرین است
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1398/03/28
واقعا کم درآمدها فشار بیشتری متحمل میشن؟؟؟ امکان نداره دکتر !
من که باورم نمیشه اینا همش تهمت و افترا هست.. اونایی که درآمد میلیاردی دارن خییییییییلی تحت فشار هستند... چون نمیدونن بنز انتخاب کنن یا بی ام و!
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1398/03/28
دقیقا دولت چه نقش وفشاری رو تحمل میکنه
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1398/03/28
اینو خودمونم میدونیم حرف جدید چی داری ؟
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/03/28
نوستراداموس نمیتونست عین تو پیش بینی کنه
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/03/28
از اینکه مسئولین باهوشی داریم بخود میبالم !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
ز پ ل ش ک .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
جون من راست میگی ها یک تنه این حرف زدی دکتر از مغزت زیاد کار نکش فسغر هاش تموم میشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
اینو خودت فهمیدی آقای روحانی
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1398/03/28
ملت هم چشم بینا دارن هم گوش شنوا ..ما دشمنی نداریم خارج از وطنمان . ثروت و سرمایه ایران. رو به تمام شدن است نیازی نیست کسی به ملت ایران بفهمونه ما خودمان هشیاریم...گرسنی . فقر . بیکاری . فحشا. اعتیاد. خلاصه خیلی چیزها. هست میبینیم.....
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1398/03/28
در ایران کم درآمدها بیشتر تحت فشار هستند در صورتیکه در بقیه جاها پردرآمدها تحت فشارند !!!
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1398/03/28
عجب
چشم بسته غیب گفتی
چقدر باهوشی تو
بیخود نیست مملکت به گند کشیده شده...
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1398/03/28
اووووف علم غیب دیگه.چقدر گهر بار
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1398/03/28
خسته نباشی تازه فهمیده
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1398/03/28
چه عجب این یکی روفهمیدی حالافایده نداره این دوسال دیگه مانده کاری هم میدونم نمیکنی
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1398/03/28
چشم بسته غیب می گی. این از بی کفایتی شماست
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1398/03/28
از کرامات شیخ ما این است
شیر خورده می گوید شیرین است
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1398/03/28
براي كم درامدها چيكار كرديد
حقوق كارگران و در حد ناچيز زياد ميكنيد
بعد يه جوري قانون و پياده ميكني كه حقوق 20 ميليوني 3 ميليون زياد بشه
تما سو مديريت ها تورم و افزايش نقدينگي و رانت و اختلاس و ياد گرفتيد گردن دشمن خارجي ميندازيد !!!
اصلا چرا ما دشمن داريم
هيچ پاسخي منطقي نداريد به مردم بديد
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1398/03/28
خداخیرت بده فهمیدی کم درامدا تحت فشارند
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1398/03/28
خوبه بعد چند وقت بالاخره فهمیدند مردم تحت فشارند بلزم خوبه
United Arab Emirates
11:35 - 1398/03/28
عجب ! این چیزارا با کی فکر میکنی و میگی
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1398/03/28
افرین دکتر‌ احسنت. چقد باهوشی تو حسن
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1398/03/28
به بی عرضگی مسیولین نادانی مانند شما ها هست که مردم به این روز دچار شده‌اند خدا همتون نابود کند
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/03/28
افتتاح یک سالن حالا دیگه شد پیشرفت؟
مردم ایران پوزه امریکا را به خاک میمالند اگر شمارا باور داشتند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
انشاله بزودی سالن خداحافظی با روحانی را افتتاح میکنیم
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1398/03/28
اونوقت یک سری فکر میکنند رئیس جمهور بعضی چیز هارا در جریان نیست آقا همه را میدونه نمی خواد بگه
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1398/03/28
چقدر زود فهمیدی که مردم زیر فشار هستند!
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1398/03/28
وای چه هوشی دارد از کجا فهمیدی؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1398/03/28
لالایی میدونی خوابت نمیاد
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1398/03/28
بنده خدا تازه متوجه شده!!!
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1398/03/28
تنها کسانی که درمقابل تحریم هیچ مشکلی ندارند همین مسئولین میباشند که موافق تحریم هستند واز روابط ایران بادنیا میترسند.
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1398/03/28
تو که می دونی چرا کاری نمی کنی برای این اقشار بدبخت بنده زده کفره اگه بگم خدا زده
خدا نگذره باعث و بانیش الهی ذلیل بشه
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1398/03/28
از کرامات شیخ ما اینست که رطب خوردو گفت شیرین است
پاسخ ها
بانو
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
خخخخ خیلی باحال گفتی خخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1398/03/28
مطمئن باشم از کسی کمک نگرفتی این حرف زدی
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1398/03/28
باز هم این .... چشم بسته غیب گفته . نمیشه اصلا حرف نزنی مملکتو به گند کشیدی بسه
United Arab Emirates
12:09 - 1398/03/28
مسوولین که قدشون خمیده شده درمقابل این همه مسوولیت ومقاومت!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/03/28
کم درآمدها بیشتر تحت فشارند الحق که تو نابغه قرنی رو دست تو نیامده پروفسور
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/03/28
از عجایب شیخ ما ابن است شیره میخورد و میگوید: شیرین است !!!
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1398/03/28
ازکرامات شیخ مااین است....شیره راخوردوگفت شیرین است!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1398/03/28
نه بابا..چقدر باهوشی تو دکتر
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1398/03/28
دیگر روحانی حامی مستضعفین نیست.
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/03/28
,ریس جمهور چرا شما هیچ کاری نمیکنید برا کم درامدها وقشر ضعیف جامعه فقط همش حرف میزنی وعمل نمیکنی متاسفانه جامعه سرمایداری هم اینطوری نیست
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1398/03/28
از کرامات شیخ ما چه عجب
شیره خورد و گفت شیرین است....
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1398/03/28
یک کلام اززبان مادر مادر شوهر خیلی فکرکردی و به خودت فشار آوردی و فهمیدی که کم در آمدها تحت فشار هستند خدا لعنت کند باعث بای آنرا
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1398/03/28
چه خوب به این نتیجه رسیدی حسن که کم در امدهاوتحت فشارهستن عجب فکر کردیدتووو بلااااااخخخخ
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/03/28
خیلی هم به فکر هستی شما فقط غیر از واژه دروغ چه کردی تو این 6سال
-
12:48 - 1398/03/28
باعث وبانی خوددتی روحانی
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1398/03/28
.. مردم را تو نابود کردی
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/03/28
این یکی رو دیگه چجوری فهمیدی؟!!!
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/03/28
نه بابا این خودت کشف کردی به مخ فشار نیاد
France
13:01 - 1398/03/28
تنهایی فکر‌ کردین اقای رئیس جمهور؟؟؟!!!
زحمت کشیدین...
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1398/03/28
اینکه گفتی همه دنیا باخبرهست چه راهکاری دارین؟
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1398/03/28
خیلی فکر کردی... همه تحت فشارن...
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/03/28
... بااين اوضاع اقتصادى نابودشديم
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/03/28
چه مدیری لایقی داریم چشم کسانی که به تو رای دادن روشن
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/03/28
خدل لعنتتون کته همتونو مرده شور ریختتونو ببرن سانسورچی تو هم همش سانسور کن
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1398/03/28
از کرامات شیخ ما این است شیره خورد و گفت شیرین است
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1398/03/28
واقعا؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
حسن آقا بتازگی جملات ناب تحویل ملت میدهی....چشم نخوری،بگو بریت اسپند دود کنند.....بابا خجالت بکشید....
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1398/03/28
همیشه اقشار کم درامد تحت فشار بوده اند.شش ساله داری اینو میگی اقای روحانی چه کار عملی انجام دادید.این حرف رو مردم کوچه بازار هم میگند
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1398/03/28
انگار علم غیب داره ازکجافهمیده کم درآمدها بیشتر درفشار هستند.
پاسخ ها
فتاح
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
بسم الله این دیگه چ موجودی که فهمید مردم گرسنه هستند
فتاح
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
بسم الله این دیگه چ موجودی که فهمید مردم گرسنه هستند
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1398/03/28
دیگه از بس زیرساختای اقتصادی رو محکم ساختین با یه اوخ بهم میریزه دیگه
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/03/28
واقعا تنها گفتی یا جهانگیری هم کمکت کرد
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1398/03/28
از تمام دنیا خجالت میکشیم . خجالت از اینکه بعد از 1400 سال هنوز نتوانسته ایم یک کارگزار دینی همتراز با یک استاندار در غرب تربیت کنیم .
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1398/03/28
از کرامات شیخ ما این است شیره را خورد وگفت شیرین است
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1398/03/28
بازهم خدارا شکر بعداز ۶ سال تازه متوجه شدی ... خنده دارهست
Iran, Islamic Republic of
04:40 - 1398/03/29
علی برکت ا.....بالاخره چهره شناسی جناب رییس از داخل خودرو جواب داد
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1398/03/29
مملكت گل و بلبل تحويل گرفتيد ويرانه در تمامي زمينه ها تحويل داديد اقتصاد فرهنگ محيط زيست و هر چي كه فكر كني .....!!!
ويران كردن راحته ساختن سخت است
شما هم كلا در حد حرفاي قشنگي ...!!!!عمل صفر ...!!!
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1398/03/29
از کرامات شیخ ما اینست شیره را خورد و گفت شیرین است
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1398/03/30
همونه به حقوق بالادستی ها دوملیون اضافه شد تاحقوقشون برسه به ۱۲ ملیون و این پایینها ۴۰۰ تومن اضافه شد تا برسه به دوملیون.....
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1398/04/01
از تو ماشین فهمیدی یا وحی بهت نازل شد الهی آب خوش از گلوت پایین نره که دو ساله منو خجالت بچه هام کردی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج