استیلی: اگر صلاح باشد بازیکنان دورگه به امید می‌آیند
۸۷۵۹۴۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
۷۲۶۲
مدیر تیم ملی امید اعلام کرد که اگر بازیکنان دو رگه شرایط لازم را داشته باشند و عملکرد آن‌ها هم مورد تأیید قرار بگیرد، هیچ محدودیتی برای استفاده از آن‌ها وجود نخواهد داشت.

ورزش سه: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال حمید استیلی با بیان این مطلب گفت: خوشبختانه اردوی بسیار خوبی داشتیم و به مدت سه روز عملکرد نفرات را زیر نظر گرفتیم. اعضای کادر فنی هم از شرایط اردو راضی بودند، خصوصاً با توجه به اینکه برخی از این بازیکنان قبلاً دعوت نشده بودند.

سعی کردیم بسیاری از بازیکنان شاغل در لیگ‌های دسته اول، دوم و حتی لیگ امیدها را در این اردو دعوت کنیم و عملکرد آنها را مورد ارزیابی قرار دهیم که فکر می‌کنم موفقیت‌آمیز بود. قطعاً تعدادی از بچه‌هایی که در این اردو دیدیم، می‌توانند به ما کمک کنند و با توجه به نیازهای کادر فنی دعوت می‌شوند.

وی در ادامه گفت: از امروز سایر نفرات از لیست دوم وارد اردو می‌شوند، بازیکنانی که تقریباً یک سال است در کنار هم هستیم و تجربه حضور در بازی‌های متعدد بین‌المللی را دارند. با این وجود، حالا و با آمدن فرهاد مجیدی هیچ پیش‌زمینه ذهنی وجود ندارد و تمام نفرات به خوبی با یکدیگر مقایسه می‌شوند تا براساس نیازی که داریم، بهترین‌ها به اردوی بعدی ما در تیرماه دعوت شوند. رقابت در شرایط عادلانه وجود دارد و دست کادر فنی برای انتخاب بازیکن در پست‌های مختلف باز است.

مدیر تیم فوتبال امید کشورمان درباره بازیکنان دورگه ایرانی شاغل در فوتبال اروپا گفت: فکر می‌کنم به خوبی ثابت کرده‌ایم که برای ما هیچ تفاوتی در این بین وجود ندارد. بازیکنان دورگه زیادی به ما معرفی می‌شود که ابتدا شرایط قانونی و سنی آنها را بررسی می‌کنیم.

اگر بازیکنی شرایط لازم را داشته باشد و عملکردش هم مورد تأیید قرار بگیرد، هیچ محدودیتی نداریم. در اردوهای قبلی هم نفراتی با این شرایط دعوت شدند و این بار نیز شاهد حضور دو بازیکن دیگر هستیم. اگر باز هم نفراتی هستند که کیفیت و شرایط لازم را دارند می‌توانیم آنها را دعوت کنیم، چرا که می‌خواهیم بهترین‌ها برای حضور در تیم امید انتخاب شوند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1398/03/28
استیلی خودت را بکش کنار با طناب فرناز تو چاه نرو خودش مجیدی که خراب است تو هم خراب میکند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج