میزان طلب تامین اجتماعی از دولت مشخص شد
۸۷۶۸۴۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷
۱۱۰۰۲ 
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری، گفت: طلب سازمان تامین اجتماعی از دولت ۲۰۷ هزار میلیارد تومان است.

ایلنا: حسن صادقی، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در نشست هم اندیشی کمیته بیمه و درمان خانه‌های کارگر سراسر کشور، که در خرم آباد استان لرستان برگزار شد، اظهار کرد: طرح نظام جامع در مجلس کلید زده شده است. این طرح را در قالب دوفوریتی به مجلس داده‎ایم و نمایندگان را با آنها مذاکره کرده و به حدود ۲۰ نماینده ارائه شده است.

رئیس کمیته بیمه و درمان اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری، خاطرنشان کرد: دلیل تاکید بر موضوع ماده ۱۷ قانون نظام جامع این است که عامل بسیاری از معضلات سازمان که در مسیر درمان و اداره سازمان هست به این ماده ۱۷ برمی‎گردد؛ اگر این نظام اصلاح شود به قانون مصوب ۱۳۵۴ و سه جانبه اداره کردن سازمان تأمین اجتماعی برگشت داده می‌شود.

طلب تامین اجتماعی از دولت: ۲۰۷هزار میلیارد تومان

وی بیان کرد: سه جانبه‌گرایی شورای عالی تأمین اجتماعی، حذف و هیأت امنا جایگزین آن شده و آن هم یک طرفه موضوع را دولتی دیده است؛ دولتی دیدن هیأت امنا منتج به این شده که طی دو سال گذشته شاهد عدم ثبات در حوزه مدیریت سازمان شویم. منشأ اصلی آن همین نظام لایحه است که باعث شده که سه جانبه گرایی تبدیل به یک جانبه گرایی شود. برای خروج از وضعیت فعلی راهی نداریم به جز اینکه جهت اصلاح ماده ۱۷ و خروج از آن را دنبال کنیم.

صادقی خاطرنشان کرد: اگر دولت را نبینیم نقص طرح است که باید برطرف شود برای همین پیشنهاد شد شورای سه جانبه شکل بگیرد، بازنگری انجام شود تا کارساز شود تا چهره خشن کارفرما که در ذهن کارگر نقش بسته تغییر بدهد.

وی اضافه کرد: بازنشستگی قبل از موعد نیز باید تغییر پیدا کند و نظام مند شود.

وی با بیان اینکه طلب ما از دولت ۲۰۷ هزار میلیارد تومان است، افزود: تمرکز ما باید این باشد که دولت به تعهداتش عمل کند پیامدهای منفی صندوق‌های بیمه‎ای به خصوص تأمین اجتماعی از تهدیدات آمریکا برای نظام سیاسی کشور ما سخت‌تر است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1398/03/31
با افشا ی بدهی دولت به دستگاهها ی مختلف بنظر می رسد دولت را هم باید ورشکسته اقتصادی نامید و معلوم نیست درآمد حاصل از فروش نفت و میعا نات و در آمد حاصل از صادرات و مالیات و حقوق و عوارض گمرکی کجا هزینه شده است کارعمرانی جدی که نداریم خرج رفاه مردم هم که نمی شود پس بودجه کشور کجا هزینه میشود این اصلی ترین ماموریت و وظیفه مجلس است که پیگیری کند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
بودجه کشور به سوریه و دیگر کشورها ی عربی و اتباع برخی از کشورهای عربی هزینه میشود تا در رفاه اقتصادی کاملی قرار گیرند.!!!»
A لنگ کاسه به دست A
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
دولت روحانی ماموریت دارد درب تامین اجتمایی را ببندد
همان گونه که در جریان هستین هزاران میلیارد پول تامین اجتمایی را نمیدهد
و هر وقت به شریعت مداری زنگ میزند کل موجودی را در اختیار دولت میگزارد تامین اجتمایی تا پایان سال دوام نمی آورد و بازنشستگان دیگر هیچ
عمل کرد نوبخت که قانون‌مجلس را انجام نداد و هیچ‌کدام‌از نمایندگان شهامت اعتراض نداشتن را که دیدی.
France
15:18 - 1398/03/31
ایا میزان طلب ملت از دولت چی ؟ هنوز مشخص نشده ؟ !!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج