زن جوان: شوهرم با زن دیگری رابطه داشت
۸۷۷۸۶۶
۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۵
۱۸۳۴۰ 
زن 38 ساله درحالی که بیان می کرد، نمی‌خواهم دومین آشیانه ام را توفان سهمگین دخالت و خیانت متلاشی کند، به کارشناس اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت 14 ساله بودم که «آریا» به خواستگاری ام آمد. او به تازگی در یکی از نهاد های نظامی استخدام شده بود و در جنوب کشور خدمت می کرد اما پدرم معتقد بود اکنون شرایط من برای ازدواج مناسب نیست.

روزنامه خراسان نوشت: زن 38 ساله درحالی که بیان می کرد، نمی‌خواهم دومین آشیانه ام را توفان سهمگین دخالت و خیانت متلاشی کند، به کارشناس اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت 14 ساله بودم که «آریا» به خواستگاری ام آمد. او به تازگی در یکی از نهاد های نظامی استخدام شده بود و در جنوب کشور خدمت می کرد اما پدرم معتقد بود اکنون شرایط من برای ازدواج مناسب نیست.

به همین دلیل «آریا» چهار سال انتظار کشید تا این که به اصفهان منتقل شد و ما با برگزاری مراسم عروسی زندگی مشترکمان را آغاز کردیم .آن جا بود که فهمیدم همسرم شب نشینی با دوستانش را با هیچ چیزی عوض نمی کند و به اصطلاح «رفیق باز» شده است. به همین دلیل توجه زیادی به من نداشت و من در یک شهر غریب از این موضوع رنج می کشیدم.

وقتی ماجرا را برای پدرم بازگو کردم با خنده گفت: اوایل زندگی دل کندن از دوستان سخت است اما با به دنیا آمدن فرزندت همه چیز تغییر می کند و همسرت نیز به عشق فرزندش بیشتر اوقات را در کنار خانواده اش می گذراند ولی با وجود آن که پسرم یک ساله شده بود اما هیچ تغییری در رفتارهای همسرم ایجاد نشد.

از سوی دیگر بسیاری از اطرافیانم مرا ترغیب به شکایت از شوهرم می کردند. من هم با تفکری کودکانه در حالی از «آریا» شکایت کردم که پدرم معتقد بود زن خوب باید هزاران عیب شوهرش را پنهان کند و گوش به حرف های سخن چینان ندهد. در این شرایط همسرم که متوجه خواسته های من شده بود، قول داد رفت و آمد با دوستانش را قطع کند و از زندگی گذشته بیرون بیاید ولی من باز هم با تحریک اطرافیانم بر شکایت خودم پافشاری کردم تا این که آریا نامه طلاق را به دستم داد و دوباره به جنوب کشور بازگشت.

با رفتن او متوجه اشتباهم شدم و گریه کنان به پدرم پناه بردم اما قلب مهربان او که طاقت گریه های مرا نداشت از حرکت ایستاد و به خاطر سکته قلبی جان سپرد. مدتی بعد نیز مادرم دچار بیماری سختی شد و من زنی را برای انجام امور منزلش استخدام کردم. «کبری خانم» پسر 22 ساله ای داشت که گاهی برای انجام کارهای سنگین منزل به کمک مادرش می آمد و با پسرم بسیار مهربان بود. در این شرایط کبری خانم مرا برای پسرش خواستگاری کرد من هم که احساس می کردم «عرفان» شاهین خوشبختی زندگی من است، با فروش ارثیه پدرم خانه ای برای خودم و یک دستگاه وانت یخچال دار برای همسرم خریدم که در یک شرکت فروش مواد پروتئینی استخدام شده بود.

با وجود این «عرفان» سرپرستی پسرم را قبول نکرد و من به ناچار او را به مادرم سپردم. در همین حال با به دنیا آمدن پسر و دختر دیگرم ابراز محبت های عرفان به من به پایان رسید چرا که از عهده مخارج سنگین زندگی برنمی آمد. به ناچار یک دستگاه پژو خریدم و برای کمک به تامین هزینه های زندگی به مسافرکشی پرداختم. مدتی بعد با مرگ مادرم مجبور شدم پسرم را که دیگر 18 ساله شده بود، نزد خودم بازگردانم ولی این موضوع بهانه ای برای تشدید اختلافات ما شد.

عرفان همواره ازدواج با زنی مطلقه را به رخم می کشید و نزد دیگران تحقیرم می کرد در حالی که می دانستم با زن دیگری ارتباط نامتعارف دارد. با آن که همه ارثیه ام را برای کسب رضایت عرفان و خانواده اش هزینه کردم اما آن ها همه زحماتم را بی ارزش می پندارند. کاش از همسر اولم جدا نشده بودم تا این گونه در مخمصه دیگری قرار نمی‌گرفتم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1398/04/03
ایا قبول میکنید.خود شما مقصر میباشید. و شوهر اولتان را مرتب اذیت کرده ای.؟ و ان هم به عنوان انتقام گرفتن .شما را طلاق داد.؟
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
همه مردا شبیه همن خوبی ندارن .
پرستش
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
چرا شوهر اولش با داشتن زن و بچه باید میرفت شب نشینی .اونکه زن داشته بچه داشته اون وقتی که صرف دوستانش میکرد بهتر نبود با خانواده خودش بود .؟
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1398/04/03
وای از چشم و همچشمی و نمامی
-
08:08 - 1398/04/03
خواهرم از اول مسیر را غلط رفتی خود کرده را تدبیر نیست واقعا متاسف شدم از این مدل طرز زندگیت که باعث مرگ پدرت شدی یا خیلی ساده هستی یا ادم خود رایی
Iran, Islamic Republic of
08:11 - 1398/04/03
معلومه درباره همسر اولت خوب تحقیق نکردی و دوباره این کارو انجام دادی عزیزان لباس که نمیخرید بحث یک عمر زندگیه
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1398/04/03
مردها همشون مثل همن بی شرفا طلاقتو بگیر ثروتت رو هم بگیر بیا با پسرت زندگی کن بچه های اون رو بزار پیش خودش
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
والا خودتو خلاص کن تکیه به هیچ مردی نده که هیچ کدوم خوبی ندارن .
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1398/04/03
راه حلش ازدواج باسعیده!
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1398/04/03
همه اش دروغ بود،در اختلافات زن،شوهری هردو مقصرند تمام.
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1398/04/03
میگن زنهااحساساتی هستن باعقل ومنطق تصمیم نمیگیرن همین قاضی نمیتونن بشن
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
برو تحقیق کن تا۳سال پیش۵۰۰تا قاضی زن داشتیم نه اینکه بیشتر شماها عقلتون کار میکنه .
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
کی گفته غیر چندتا مث خودت.
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1398/04/03
کاربر۱۰:۱۰ توببند.مرسی
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1398/04/03
بازم مشهد خدایا کی تمام میشه این مصیبت ها.
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1398/04/03
مردافقط دنبال کوچکترین بهانه هستن برای رسیدن ب اهداف پلیدشون بااینکارابهونه دستشون دادی
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1398/04/03
انشاالله با تجربه سختی که داشتی..بتونی راهنمای خوبی برای پسرت باشی...اما زندگی ادامه داره..وراهش هم مشورت با ادم اهلش هست..مثل مشاور های عالی.
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1398/04/03
شانجانی،چته برادرچی برشماگذشته؟؟؟!
Iran, Islamic Republic of
07:39 - 1398/04/13
مفصر خودتی بهانه گیر.حالا دیگه تا آخر عمر بشین به خودت بهانه بگیر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج