انتشار و پُست‌کردن این موارد درباره عروسی‎تان، ممنوع!
۸۷۸۰۲۸
۰۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
۱۰۱۱۸ 
با وجود شبکه اجتماعی، چون اینستاگرام، ما عادت کرده ‎ایم که زندگی‎مان را در معرض نمایش بگذاریم. از کنسرت‌ها و دورهمی‌هایی که می‌رویم تا غذا‌هایی که می‌خوریم و دکوراسیون خانه‎مان، تمام مدت گوشی به دست به دنبال سوژه‎ایم. بعضی‌ها حتی پا را فراتر گذاشته و جزییات مهمترین روز زندگی، یعنی عروسی‎شان را هم به اشتراک می‌گذارند.

برترین‌ها: با وجود شبکه اجتماعی، چون اینستاگرام، ما عادت کرده ‎ایم که زندگی‎مان را در معرض نمایش بگذاریم. از کنسرت‌ها و دورهمی‌هایی که می‌رویم تا غذا‌هایی که می‌خوریم و دکوراسیون خانه‎مان، تمام مدت گوشی به دست به دنبال سوژه‎ایم. بعضی‌ها حتی پا را فراتر گذاشته و جزییات مهمترین روز زندگی، یعنی عروسی‎شان را هم به اشتراک می‌گذارند. اگر شما هم جزو این افراد هستید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید. در ادامه مواردی را که مربوط به روز عروسی شما است و باید از انتشار آن‌ها خودداری کنید، برایتان آورده ایم.

انتشار این پست‌ها درباره روز عروسی تان، ممنوع!

خرج عروسی 

نیازی نیست که دیگران را از هزینه‌ای که برای عروسی پرداخته‏‎اید، باخبر کنید. هر فردی می‌تواند میانگین هزینه‌های یک عروسی را حدس بزند، بنابراین نیازی نیست که از خرج‌هایی که کرده‎اید، در شبکه‌های اجتماعی صحبت کنید. این موضوع برای هیچکس جذابیتی ندارد و تنها باعث می‌شود که دیگران حساب جیب شما را داشته باشند و پشت سرتان حرف بزنن؛ بنابراین بهتر است که این اطلاعات را تنها برای خودتان نگه دارید.

لیست میهمان‌ها

قبل از روز عروسی، بهتر است که در شبکه‌های اجتماعی چیزی در مورد لیست میهمان‎هایتان چیزی نگویید، زیرا تا آن روز ممکن است که فهرست شما مدام تغییر کند، یا حتی مجبور شوید که بسیاری از دوستان‎تان را حذف کنید. در این شرایط، اگر از قبل چیزی گفته باشید، انتظار دوستان را بالا برده‎اید و در صورت دعوت نکردن‌، آن‌ها را از خود می‌رانید. بنابراین، از آنجا که تعداد میهمان‎ها، بستگی به عوامل مختلفی، از محدودیت تعداد گرفته تا بودجه مورد نظر و ... دارد، بهتر است که در این مورد حرفی در شبکه‌های اجتماعی نزنید.

لباس عروسی

قدیم‌تر‌ها رسم بود که لباس عروس را هیچکس حتی داماد، تا روز عروسی نمی‌دید. اما حال برخی از خانم‌ها از لحظه خرید تا دوخت و حتی روز عکاسی، عکس لباس‎شان را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند. یکی از هیجان‌انگیزترین چیز‌ها برای میهمان‌ها این است که مدل لباس عروسی را که عروس انتخاب کرده، ببینند. اما اگر این اتفاق از قبل بیفتد، هیچ هیجانی برای میهان‌ها نخواهد داشت؛ بنابراین تا جای ممکن از نشان دادن لباس عروسی قبل از روز عروسی‎تان به دیگران خودداری کنید.

انتشار این پست‌ها درباره روز عروسی تان، ممنوع!

جزییات مراسم عروسی

منتشر کردن جزییات مراسم عروسی، یعنی این که مراسم شما کجا، چه زمانی و در چه تاریخی برگزار می‌شود، ریسک بالایی دارد. از آنجا که اطلاعات شما به راحتی می‌تواند در شبکه‌های اجتماعی پخش شود و به دست هر کسی برسد، ممکن است که برایتان دردساز شود. آیا دوست دارید که هر کسی، حتی غریبه ها، از زمان و مکان مراسم عروسی شما باخبر باشند؟ پس بهتر است که این اطلاعات را به هیچ وجه در شبکه‌های اجتماعی منتشر نکنید.

استرس

مطمئنا شما قبل از مهمترین روز زندگی‎تان، استرس زیادی دارید، اما نباید احساسات منفی‎تان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اگر می‌خواهید در مورد نگرانی‎هایتان با کسی صحبت کنید، به جای دوستان اجتماعی، به سراغ خانواده یا دوستان صمیمی‎تان بروید. میهمانان شما برای روز عروسی‎تان ذوق زده هستند و برای آن روز لحظه‌شماری می‌کنند، از این رو نباید این انرژی منفی را به آن‌ها هم انتقال دهید. اگر مدام در مورد فشار‌هایی که روی سرتان ریخته شکایت کنید، اینطور در نظر دیگران به نظر می‌آیید که برای روز عروسی‌تان هیج ذوق و شوق و حتی آمادگی ندارید؛ بنابراین به جای این کارها، سعی کنید که به روش‌های مختلف از استرس‌تان بکاهید.

شمارش معکوس

مطمئنا شما برای فرارسیدن بزرگ‌ترین روز زندگی‎تان لحظه شماری می‌کنید و حتی ممکن است که در شبکه‌های اجتماعی شمارش معکوس راه بیاندازید. این که ماه به ماه شمارش معکوس‏‎تان را در صفحه ‏تان منتشر کنید مشکلی ندارد، اما اگر از ماه‌های قبل هر روز را بشمارید، شاید برای خودتان جذاب باشد، اما برای دیگران آزاردهنده است. اگر چه دیگران برای شما خوشحال اند، اما به این که روزشمارتان را هر روز روی گوشی موبایل‎شان ببینند، تمایلی ندارند؛ بنابراین بهتر است که این کار راتنها برای خودتان انجام دهید یا این که شمارش معکوس تان را از ۱۰ بشمارید نه بیشتر از آن.

انتشار این پست‌ها درباره روز عروسی تان، ممنوع!

ماه عسل

همانطور که می‌دانید مردم از فضولی در زندگی دیگران لذت می‌برند، به خصوص اگر بحث ماه عسل در میان باشد. آن‌ها دوست دارند بدانند که شما به کجا می‌روید، چقدر برای ماه عسل تان هزینه می‌کنید، چند روز در آنجا می‌مانید و چه کار‌هایی انجام می‌دهید... بنابراین بهتر است که از انتشار خصوصیات سفرتان خودداری کنید و به دیگران فرصت سرک کشیدن به زندگی‎تان را ندهید.

از طرف دیگر، اگر شما با جزییات زمان رفت‌و‎برگشت سفرتان را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید، همه می‌دانند که چه زمانی خانه‌تان خالی است، از این رو ممکن است که خطراتی را مانند دزدی خانه، برایتان به همراه داشته باشد، به خصوص اگر پیج‌تان برای عموم باز است.

لایو از مراسم عروسی

شما مدت‌ها منتظر روز عروسی‎تان بوده‎اید، بنابراین باید از آن نهایت لذت را ببرید. اما برخی از افراد هستند که به جای لذت بردن، مدام گوشی به دست هستند و از تک تک لحظه هایشان لایو می‌گیرند. شاید دیدن مراسم عروسی شما برای آن‌هایی که دعوت نبوده‎اند یا به هر دلیلی نتوانسته‎اند در آن حاضر شوند، جذاب باشد، اما آیا لذت خودتان مهم است یا آنها؟ این روز خاص به سرعت برق و باد تمام می‌شود؛ بنابراین گوشی‎تان را کنار بگذارید و از آنچه مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدید، لذت ببرید. فرصت برای پست گذاشتن عکس و ویدیو‌های عروسی‎تان زیاد است.

منبع: rd

پردیس بختیاری
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/04/08
متاسفانه الان تا در اتاق خواب میرن .و عکس میذارن
پاسخ ها
X
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
خخخخ دقیقا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
نامردا لايو نميذارن كه ملت بهره ببرن
گیسو
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
خیلی باحال گفتی لایک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
واقعا درس گفتی.لایک
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/04/08
اون شمارش معكوسه نشون ميده طرف چقدر هوله:)))
Finland
14:59 - 1398/04/08
اتفاقا این روزا برعکس شده از ارایشگاه تا فردای صبح عروسی همش عکس و فیلم میزارن منتهی با سانسور
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1398/04/08
اول فرهنگ باید میومد بعد شبکه های اجتماعی
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1398/04/08
تا چند وقت دیگه از توی اتاق هم لایو میزارن...
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1398/04/08
وقتی سلنا گومز بسته اینستا گرامش رو دیگه فکرش رو کنید چه خبره
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1398/04/09
مردای وزنای ایران خوی حیوانی گرفتن یه آقا فکر می کنه اگه از خانمش با لباس زیر تو اینستا عکس بذاره آخر فرهنگ وکلاسه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۳
ای خدا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج