چاک شومر: کاخ سفید مجوزی برای جنگ ندارد
۸۷۸۶۱۸
۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۵
۶۵۶۲ 
رهبر اقلیت دموکرات ها در سنای آمریکا با ابراز نگرانی از آنچه که رئیس جمهوری این کشور در پاسخ به اظهارات مقامات ایران مطرح کرد، گفت: کاخ سفید مجوزی برای جنگ ها ندارد.

ایرنا: رهبر اقلیت دموکرات ها در سنای آمریکا با ابراز نگرانی از آنچه که رئیس جمهوری این کشور در پاسخ به اظهارات مقامات ایران مطرح کرد، گفت: کاخ سفید مجوزی برای جنگ ها ندارد.

چاک شومر روز سه شنبه در جمع خبرنگاران درباره سیاست دولت ترامپ در قبال ایران افزود: همه شگفت زده شدیم که آیا رئیس جمهوری به سمت یک جنگ دیگر می رود؟

چاک شومر: کاخ سفید مجوزی برای جنگ ندارد

وی با بیان اینکه رهبران ایران به رئیس جمهوری آمریکا اهانت کردند، ادامه داد: رئیس جمهوری در پاسخ به آنها گفت ایران را نابود خواهد کرد. این دلیلی است که ما از جمهوریخواهان می خواهیم به طرح منع جنگ با ایران بپیوندند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری روز سه شنبه در جمع مدیران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در واکنش به تحریم های جدید ترامپ علیه مردم ایران، اظهار کرد: آنها در همه داستان‌ها سرخورده شده بودند اخیراً سردرگم هم شده‌اند. اصلاً نمی‌دانند که چه کار باید انجام دهند. کارهای عجیب و غریبی می‌کنند، کارهایی که هیچ آدم عاقلی در تاریخ سیاسی دنیا حداقل من یاد ندارم، یا اگر هم بوده آنقدر کم بوده که در ذهن ما نیست.
وی اضافه کرد: این به خاطر سردرگمی بزرگ است. آنها دچار ناتوانی ذهنی شده‌اند. کاخ سفید دچار معلولیت ذهنی شده است و نمی‌داند چه کار کند. هر روز دچار یک مشکل شدند.

رهبر اقلیت های دموکرات در سنای آمریکا تصریح کرد: سه کلمه ساده "مجوز جنگ ندارید".

سناتور دیک دوربین هم درباره ایران گفت: از تاریخ خود می آموزیم که پرهیز از جنگ به مراتب آسان تر از رفتن به جنگ است.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:02 - 1398/04/05
مجوز هم داشته باشه هیچ غلطی نمیتونه بکنه
Iran, Islamic Republic of
07:43 - 1398/04/05
شما وارد جنگ با عراق افغانستان نمیشید . (با ایران میشوید) یعنی وارد جنگ با نیمی از دنیا میشوید .احمقها بفهمید
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1398/04/05
لوبیا چیتی کیلویی ۱۷تومن فکر کنم جنگ بشه باید کیلویی ۱۷۰هزارتومن خرید بشه. البته اشاره بهمین یه قلم کردم مابقی دیگه هیچ جنگ بجز بدبختی واسه مردم بیچاره ودر به در شدنشان دیگه چی داره که بعضی از آلیجنابان که تاخرخره درپول ومستی وشکم باره گی غلط میخورن دم ازش میزنن تف به این روزگار کثیف تف
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج