فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸
۸۸۰۶۲۹
۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۷
۴۸۳۴ 
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

فال روزانه سه شنبه 11 تیر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 11 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فرد با اراده اما سخت گیری هستید. برای گرفتن هر تصمیمی مدت ها وقت صرف می کنید، اماا امسال سالی است که باید با سرعت بیشتری پیش بروید. برای رسیدن به موفقیت باید پله های زیادی را با سرعت طی کنید، پس تنبلی را کنار بگذارید و فعال تر شوید. اگر مجرد هستید به زودی محو فردی می شوید و احساس می کنید که همان نیمه گمشده شماست. اگر هم متاهل اید، شرایطی برایتان فراهم می شود که قدر خود و رابطه عاطفی تان را بیش از پیش خواهید دانست. در ماه تیر زندگی شما دچار تغییرات و تحولی شده که بسیاری ار نگرانی هایتان را برطرف می کند. از نظر روحی، شرایط بهتری را تجربه می کنید زیرا درهای زیادی به رویتان گشوده می شود که به آینده امیدوار خواهید شد. اگر از همین حالا برای اهدافی که در سر دارید تلاش کنید، در اواخر سال به اکثر آنها خواهید رسید. ماههای مرداد، آذر و بهمن از بهترین ماههای سال شما خواهند بود، از آنها نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

امروز آنقدر سرتان شلوغ است که وقت سر خواراندن هم ندارید. آنقدر درگیر کارهایتان هستید که زمان از دست تان در می رود. اما حواس تان به تصمیمات زندگی تان باشد. این تغییرات می تواند آینده شما را بسازد اما باید عاقلانه عمل کنید. برای این کار ضعف های خود را نادید بگیرید و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. ورزش هم می تواند ذهن شما را باز و در تصمیم گیری بهتر به شما کمک کند. نگرانی به دل راه ندهید زیرا شانس از هر طرف به سمت شما در حرکت است فقط باید به موقع از آنها استفاده کنید. به زود دری به رویتان گشوده می شود که تمام نگرانی هایی که درباره روابط تان دارید را از بین می برد.

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

گفتگویی که امروز با شخصی دارید به خوبی پیش نمی رود. سعی نکنید بر چیزی که بر خلاف نظر او است اصرار کنید. بهتر است آن را به زمان دیگری موکول کنید. اگر می خواهید مکالمه تان نتیجه مثبتی داشته باشد، بگذارید همه چیز خود به خود و به آرامی جلو رود. شما باید برای رسیدن به خواسته هایتان بجنگید و امروز روز عمل است. حال که خوب در مورد شرایط حاضر تحقیق و بهترین راه را انتخاب کرده اید، باید وارد عمل شوید. نگران نباشید انرژی و توان شما برای این کار فراوان است. شریک زندگی تان از شما دور شده ولی شما هنوز آن را درک نکرده اید، بد نیست کمی دقیق تر به رفتارهای او نگاه و مشکل را پیدا کنید.

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

شما راه همواری را در پیش گرفته اید اما فردی جلوی پای شما سنگ می اندازد. سعی کنید او را نادیده بگیرید و به جای تلف کردن انرژی و زمان تان برای بحث با او، بر خود و هدف هایتان تکیه کنید. خبر خوب این است که درهای رحمت به روی شما باز شده است کافی است کمی سخت کوش تر باشید و سرعت خود را بالاتر ببرید. اگر اخیرا از رابطه عاطفی خود ضربه خورده اید، امروز کمی با خود خلوت کنید و در مورد آن بیاندیشید. برای تصمیم گیری عجله نکنید. به خودتان زمان دهید تا همه چیز برایتان روشن و واضح شود.

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

این روزها حال خوشی ندارید و دست و دلتان به هیچ کاری نمی رود. زمان آن است که در یک باشگاه ورزشی، به خصوص ورزش های گروهی، ثبت نام و فعالیت بدنی خود را آغاز کنید. مطمئن باشید که انرژی و شور و شوق خود را به دست خواهید آورد. اعتماد به نفس شما اخیرا بالا رفته است و انرژی مثبت زیادی از اطراف دریافت می کنید، وقت آن است که قدم های اول را برای اهداف بلندتان بر دارید. اگر به دنبال هیجان می گردید تا کمی از انرژی خود را تخلیه کنید، بد نیست به یک مسافرت بروید. بهار زمان خوبی برای کشف و اکتشاف طبیعت است پس معطل نکنید.

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

امروز روز عمل است. از آنجا که قدرت و اعتماد به نفس بالایی در شما موج است فقط کافی است آن را با اراده ای محکم به کار گیرید، مطمئن باشید موفقیت در انتظار شما است. از این که در مورد موضوعی با نزدیک ترین فرد زندگی تان صحبت کنید، می ترسید اما این را بدانید که اتفاقات اخیر روی هر دوی شما تاثیر گذاشته است و اگر در مورد آن اکنون گفتگو نکنید، در آینده اوضاع بدتر خواهد شد. با گفتگویی درست رابطه عاطفی شما از آنچه فکرش را بکنید، بهتر می شود.. به زودی تغییری در وضعیت مالی تان رخ می دهد که نگرانی هایتان را برطرف خواهد کرد.

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

به یک مراسم دعوت می شوید که احتمالا با کارتان در ارتباط است. توصیه می کنیم تمام برنامه هایتان را کنسل کنید و در این مراسم شرکت کنید. نتیجه این امر شما را غافلگیر خواهد کرد. شما در این مکان با افراد بسیاری که شباهت ها و علاقمندی ها مشترکی با شما دارند، آشنا خواهید شد و حتی با برخی از آنها آنقدر ارتباط خوبی برقرار خواهید کرد که در آینده ای نزدیک فواید بسیاری را به خصوص در زمینه کاری، برایتان به همراه خواهند شد. اگر مدت هاست به دنبال فرصتی برای نزدیکی به فردی هستید، امروز بهترین زمان است. هرچه دست دست کنید، چیزی که می خواهید از شما دورتر می شود. در انتهای روز حرفی می شنوید که کمی ناراحت تان می کند. بهتر است که دنباله آن را نگیرید زیرا تنها شرایط را بدتر می کند.

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

انتظار کشیدن بس است، وقت آن است که خودتان دست به کار شوید و به سمت چیزی که می خواهید حرکت کنید. شما انرژی و ذکاوت لازم را دارید، کافی است آنها را نشان دهید دیگران نظری خلاف شما داشتند، باز هم راه خودتان را بروید که آینده ای روشن در انتظارتان است. حتی اگر اخیرا احساس می کنید که رابطه عاطفی شما دچار یکنواختی شده است، شما توانایی آن را دارید که یک رابطه معمولی را تبدیل به عشقی آتشین کنید فقط کافی است در شیوه حرف زدن خود محتاط باشید و کلمات تان را با دقت انتخاب کنید. با مهربانی بیشتر شادی به زندگی شما راه می یابد.

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

امروز احساس می کنید که اطرافیان تان قادر نیستند منظور شما را تمام و کمال دریافت کنند. سعی کنید در حالی حاضر خیلی روی آنها حساس نشوید و به آنها تکیه نکنید. تمرکزتان را روی خود و کارهایتان بگذارید. در محیط کار از بحث کردن های بی مورد بپرهیزید. ایده هایی که به ذهن تان می رسد هم خیلی جدی نگیرید زیرا ممکن است که شما را گیچ و نگران کنند. حال زمان خوبی برای فعالیت بدنی است. اگر می توانید ورزش هایی مانند پیاده روی و دوچرخه سواری را که در فضای باز امکان پذیرند انجام دهید تا روحیه تان به بهترین شکل تغییر کند.

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

به هدفی که در سر دارید مطمئن شده اید و می خواهید برای رسیدن به آن تلاش کنید به طوری که هیچ چیز نمی تواند شما را از حرکت باز نگه دارد. با هر اتفاق ناخوشایند به بهترین شکل برخورد می کنید و هیچ مانعی نمی تواند این خوشی و قدرت را از شما بگیرد. سعی کنید این احساسات شدید خود را کنترل کنید. بد نیست برای خود برنامه ای ترتیب دهید و طبق آن پیش روید. این فرصت ها همیشه برای شما فراهم نمی شوند پس از آن نهایت استفاده را بکنید. اخیرا از کوره در رفته اید و یکی از دوستان تان را ناراحت کرده اید، همین امروز تلفن را بردارید و از او دلجویی کنید.

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

به فکر شروع کاری هستید اما احساس می کنید که مخالفت هایی که می بینید برایتان بزرگ و وحشتناک باشند اما در واقع چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. این اختلافات به دلیل تفاوت آدم ها با یکدیگر است پس خودتان را برای مسائل کم اهمیت، آزار ندهید. ایده ای در سر دارید اما می ترسید که آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر در مورد آن مطمئن هستید، به نظرات دیگران اهمیتی ندهید و راه خود پیش بگیرید. فقط هر جا شک و تردید به سراغ تان آمد با دیگران مشورت کنید.

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

شاید بد نباشید که برای پیشرفت برخی از ساختارهای زندگی تان را بشکنید و پایتان را فراتر بگذارید. اگر چه این کار در ابتدا ساده به نظر نمی رسد اما به مرور زمان روند آن دست تان می آید و شما به اهمیت شرایطی که در آن هستید و افرادی که با آنها سر و کار دارید در زندگی تان پی می برید. سعی کنید زمان بیشتری با عزیزان خود به خصوص خانواده بگذرانید و در مورد مسائل کاری جدی تر عمل کنید. اگر مشکلات گذشته خود را حل کنید، خواهید دید که زندگی شما روز به روز بهتر و شیرین تر خواهد شد و چقدر انرژی برای ادامه راه خواهید داشت.

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

شرایط نابسامانی را تجربه می کنید اما با کمی صبر و البته تلاش همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. دوستی در این زمینه به شما کمک می کند که باید قدردانش باشید. امروز سرتان بیش از اندازه شلوغ است و باید تمرکز بیشتری بر کارهایتان بگذارید. این امر باعث می شود که عشق زندگی تان فکر کند مشکلی برای شما پیش آمده یا حتی بیمار و ناراحت هستید. بهتر است برای رفع این سوتفاهم با او صحبت کنید و شرایط را برایش توضیح دهید. با این روش نگرانی او نیز برطرف خواهد شد و حتی ممکن است بتواند به شما در این راه کمک کند

فال روزانه ۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۸

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج