پاسپورت‌ والیبالیست‌ها به سفارت آمریکا نرسید!
۸۸۰۹۳۲
۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳
۴۳۴۱ 
پاسپورت ملی‌پوشان والیبال ایران قرار بود ساعت 9 صبح امروز به سفارت آمریکا در دبی برسد، اما این اتفاق رخ نداد. پاسپورت‌ والیبالیست‌ها به سفارت آمریکا نرسید!

خبرگزاری فارس: در پایان مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال، تکلیف 6 تیم برتر رقابت‌های مرحله نهایی و گروه‌بندی این رقابت‌ها مشخص شد. با برگزاری 5 هفته رقابت‌های مقدماتی، تیم‌های ایران، برزیل، فرانسه، روسیه و لهستان مجوز حضور در مرحله نهایی را کسب کردند و تیم آمریکا نیز به عنوان میزبان در این مرحله حضور خواهد داشت.

اعضای تیم ملی والیبال ایران چندی پیش پس از کش و قوس‌های فراوان برای دریافت ویزای آمریکا اقدام کردند. قرار بود پس از بازگشت تیم ملی از رقابت‌های هفته پنجم به میزبانی بلغارستان نماینده‌ای از ایران پاسپورت ملی‌پوشان را به سفارت دبی برساند تا سایر اقدامات برای سفر ملی‌پوشان انجام شود.

میثم جعفری، مدیر تشریفات فدراسیون والیبال امروز با در دست داشتن پاسپورت ملی‌پوشان راهی دبی شد، اما ماموران حاضر در فرودگاه امارات با دیدن این تعداد پاسپورت در دست یک نفر به وی مشکوک شده و چندین ساعت وی را در فرودگاه نگه داشتند.

سرانجام پس از رایزنی‌های فراوان ماموران در جریان قرار گرفتند و مجوز عبور جعفری را صادر کردند، اما با توجه به اینکه قرار بود پاسپورت‌ها صبح امروز به سفارت برسد این کار انجام شد.

با رایزنی‌های صورت گرفته قرار شد تا پاسپورت‌ها فردا به سفارت آمریکا تحویل داده شود. گفته می‌شود با استعلامی که مسئولان ایرانی گرفته‌اند هیچ موردی وجود نداشته و تمام ملی‌پوشان می‌توانند ویزای آمریکا را دریافت کنند.

مسابقات مرحله نهایی به میزبانی شهر شیکاگو از 19 تا 23 تیرماه برگزار خواهد شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج