حواشی عجیب لباس جدید آرسنال
۸۸۰۹۹۶
۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹
۳۹۳۳ 
لباس جدید آرسنال و نحوه انتشار آن از سوی آدیداس حواشی فراوانی به همراه داشته است.

ورزش سه: لباس جدید آرسنال و نحوه انتشار آن از سوی آدیداس حواشی فراوانی به همراه داشته است.

آدیداس در هنگام انتشار تصاویر لباس جدید آرسنال از هشتگ "جرات خلق کردن داشته باش" استفاده کرد که البته این هشتگ باعث ایجاد حواشی فراوانی برای این شرکت مشهور تولید کننده لباس شده است.

هواداران آرسنال بعد از انتشار این توئیت از سوی آدیداس و هشتگ فوق، تصمیم به ریتوئیت کردن آن در صفحه های خود گرفتند و آدیداس قابلیتی را فراهم کرده بود که هواداران بتوانند نام خود را پشت لباس حک کنند، اما گروهی سودجو خیلی سریعی این هشتگ را با تصاویر خشن و توهین آمیز همانند توهین های نژاد پرستانه، کودک ربایی و حتی فاجعه هیلزبورو منتشر کردند که به شدت در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفت.

حواشی عجیب لباس جدید آرسنال

توییت های خشونت آمیز از حساب آدیداس در ساعات پایانی دوشنبه شب ارسال شد و در ساعت های اولیه صبح نیز در توییتر این شرکت قابل مشاهده بود اما از آن زمان آدیداس تصمیم به حذف این هشتگ جنجالی گرفت.

سخنگوی آدیداس در این رابطه گفت: "به عنوان بخشی از قرارداد همکاری ما با آرسنال، کاری کردیم هواداران بتوانند نام خود را در پشت لباس جدید حک کنند اما با توجه به اتفاقات رخ داده از سوی یک اقلیت کوچک، ما بلافاصله این قابلیت را غیرفعال کردیم و تیم توییتر ما در مورد رقم زنندگان این حادثه تحقیق خواهد کرد."

باشگاه فوتبال آرسنال نیز در این رابطه گفت: "این ادبیات جایی در باشگاه ما ندارد. ما به عنوان یک باشگاه به منظور تشویق حضور افراد با سلایق مختلف در باشگاه همه کار می کنیم و این برنامه از سال 2008 با نام "جشن تنوع و گوناگونی خانواده آرسنال" آغاز شده است.

باشگاه آرسنال تلاش می کند تا این اطمینان را حاصل کند که همه افراد مرتبط با باشگاه احساس یکسان بودن داشته باشند."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج