فرمانده ناجا: اجازه اجرای زیست شبانه را نمی‌دهیم
۸۸۱۲۲۰
۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
۴۷۹۵ 
فرمانده نیروی انتظامی گفت: اماکن دارای یک سری ضوابطی هستند و ساعتی در هر استانی مشخص شده که اصولا ساعت ۱۲ شب باید اماکن تعطیل شده و تردد غیرعادی نخواهیم داشت. فروشگاه‌ها و اماکن باید ساعت کار داشته باشند و بیشتر از این را اجازه نمی دهیم.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده نیروی انتظامی گفت: اماکن دارای یک سری ضوابطی هستند و ساعتی در هر استانی مشخص شده که اصولا ساعت ۱۲ شب باید اماکن تعطیل شده و تردد غیرعادی نخواهیم داشت. فروشگاه‌ها و اماکن باید ساعت کار داشته باشند و بیشتر از این را اجازه نمی دهیم.

سردار"حسین اشتری" امروز ۱۲ تیرماه در حاشیه سفر به کرمان در جمع خبرنگاران درباره وضعیت امنیتی استان کرمان اظهار کرد: موضوعات استان کرمان خاص است و روند کار در این استان رو به رشد بوده است.

وی افزود: در حوزه امنیتی ساماندهی اتباع خارجی، قاچاق مواد مخدر و برخورد با شرارت ها موضوعات اصلی استان کرمان بود که با حمایت‌های مسوولان و اعضای شورای تامین و همکاران ما در پلیس، گام‌های خوبی برداشته شده است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با تاکید بر اینکه وضعیت امنیتی استان کرمان مطلوب و خوب است اظهار کرد: امیدواریم این امنیت در سایه جمهوری اسلامی ارتقاء یافته و این ثبات و آرامش با کمک مردم که همیشه نیروی انتظامی را یاری کرده‌اند، ارتقاء یابد.

فرمانده ناجا با بیان اینکه افتخار ناجا این است که حافظ جان، مال و ناموس مردم است و در اجرای ماموریت‌ها با قاطعیت و هوشمندانه کارها را پیش خواهد برد افزود: نیروی انتظامی با توان و ظرفیتی که دارد در خدمت مردم و امنیت است و درخواست ما از ستاد کل نیروهای مسلح و مسوولان مربوطه این است با توجه به گستردگی و تنوع ماموریت ها، از نظر نیرو و امکانات باید ناجا ارتقاء یابد.

اشتری اظهار کرد: ناجا با داشتن جوانانی برومند و مجاهد، افراد با انگیزه و تجربه کار و امکانات خوب و بومی توانسته ماموریت‌ها را به خوبی انجام بدهد و بهتر و قوی‌تر از گذشته کار را انجام خواهد داد.

فرمانده ناجا در ادامه تصریح کرد: از ستاد کل نیروهای مسلح درخواستی برای ساختار و سازماندهی فرماندهی مرزبانی ناجا داشتیم و بنا به ضرورت ها تغییراتی داده بودیم که مورد تایید فرماندهی کل قوا قرار گرفت و ابلاغ شد.

وی بیان کرد: فرماندهی مرزبانی دارای ستاد کامل و متمرکز به مثابه یک نیرو در تابعیت فرمانده ناجا است و در استان‌های مرزی وضعیت مناسبی داریم و همکاران ما در مرزبانی در جدار مرز اشراف خوبی دارند.

اشتری گفت: از چند سال قبل تصمیمات در خصوص جلیقه‌های ضدگلوله را آغاز کردیم و به تناسب استا ها این جلیقه ها با وزن کمتر در داخل تولید می شود که از افتخارات نیروی انتظامی اس.ت تعداد زیادی از تجهیزات و امکانات از تولیدات داخل استفاده می کند.

وی تصریح کرد: این جلیقه‌ها طراحی شده و امیدواریم با اعتباری که در اختیار قرار می گیرد بتوانیم به اندازه تولید کنیم و برای استان‌های کرمان و سیستان که گرما بیشتر است جلیقه‌ها طوری طراحی شده که کمتر سختی داشته باشد و باید همه نیروهای عملیاتی استفاده کنند.

فرمانده ناجا بیان کرد: قاچاق انسان و حضور اتباع خارجی موضوعی است که در شورای امنیت، وزارت کشور و استان ها مطرح است و همکاران ساماندهی می‌کنند و امیدواریم با همکاری مردم و مسوولان ساماندهی شده و از قاچاق انسان جلوگیری کنیم که کارهای بزرگی صورت گرفته در این زمینه اما کفایت نمی‌کند.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار ایسنا درباره حیات شبانه گفت: اماکن دارای یک سری ضوابطی هستند و ساعتی در هر استانی مشخص شده که اصولا ساعت ۱۲ شب باید اماکن تعطیل شده و تردد غیرعادی نخواهیم داشت. فروشگاه‌ها و اماکن ساعت کار باید داشته باشند و بیشتر از این را اجازه نمی دهیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/04/12
از آنجایی که پلیس نمی‌تواند بعد از دوازده شب امنیت شهرها و پایتخت را فراهم کند، کسی حق ندارد بعد از این ساعت زیست کند. ....
Netherlands
15:20 - 1398/04/12
شما جز محدودسازی رسالتِ دیگری هم دارید؟!
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1398/04/12
اگر به میل شما باشد که اجازه زیست روزانه را هم نخواهید داد !
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1398/04/12
ما همین الانش هم زندگی شبانه زیرزمینی داریم مهم نیست اجازه ندین
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1398/04/12
هرکسی واسه خودش شده تایین کننده قانون! نمیدونم مجلس می خوایم چیکار
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1398/04/12
یعنی از این به بعدحکومت نظامی اعلام میگردد
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1398/04/12
تکلیف ما که تا ساعت ۱۲سرکاریم و برسیم خونه میشه ساعت ۲چیه؟نباید توی راه برگشت خونه یه بقالی باز باشه مایحتاج خونه بخریم؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1398/04/12
آره اجازه ندید هنجارشکنی فرافکنی عفاف عفت عمومی امنیت ملی به خطر میفته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۳
احست مرگ بر امریکا
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1398/04/12
اتفاقا برعکس میگین...وقتی خاموشی باشه امنیت کمتره ولی وقتی تردد بالا باشه امنیت خیلی بیشتر میشه. اینو هر ادم عاقلی میتونه با چشم تو خیابون ببینه و تفکر کنه.
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1398/04/12
کاربرِ۱۵:۰۲شما بعد از ساعت ۱۲شب در خیابان زیست کن بعد ببین پلیس بعد از ساعت ۱۲ شب می‌تواند امنیت بقرار کند یا نه؟
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1398/04/12
خداروشکر که فعلا اجازه زیست روزانه را داریم . البته اگه بشه زیست گفت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۴
کلا تو طرح پنج ساله
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج