زوج‌های مشهوری که در شبکه‌های اجتماعی با یکدیگر آشنا شدند
۸۸۱۲۴۸
۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
۱۱۹۲۸
شاید برایتان جالب باشد بدانید که زوج‌های مشهور جهان چگونه با یکدیگر آشنا و وارد رابطه شد‎اند. آن‌ها در گذشته مجبور بودند که در مراسمی یکدیگر را ملاقات کنند، اما با پیشرفت تکنولوژی و تولد شبکه‌های اجتماعی، ارتباط برقرار کردن بسیار راحت‌تر شده است به طوری که بسیاری از این ستاره‌ها از طریق شبکه‌های اجتماعی، چون توییتر یا اینستاگرام با هم ارتباط برقرار کرده‌اند.

برترین‌ها: شاید برایتان جالب باشد بدانید که زوج‌های مشهور جهان چگونه با یکدیگر آشنا و وارد رابطه شد‎اند. آن‌ها در گذشته مجبور بودند که در مراسمی یکدیگر را ملاقات کنند، اما با پیشرفت تکنولوژی و تولد شبکه‌های اجتماعی، ارتباط برقرار کردن بسیار راحت‌تر شده است به طوری که بسیاری از این ستاره‌ها از طریق شبکه‌های اجتماعی، چون توییتر یا اینستاگرام با هم ارتباط برقرار کرده‌اند. 

نیک جونز و پریانکا چوپرا

ستاره‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی با یکدیگر آشنا شده‎اند

پریانکا چوپرا دوست مشترک نیک جونز و گراهام راجرز در توییتر بود. به همین دلیل توجه نیک را به خود جلب کرد. پس از این که نیک با دوستش گراهام در مورد او صحبت کردند، نیک تصمیم گرفت که به پریانکا پیغام دهد. او در سپتامبر ۲۰۱۶ به پریانکا پیام داد، پریانکا نیز پیغام او را بی جواب نگذاشت. آن‌ها ۷ ماه از طریق دنیای مجازی با هم در ارتباط بودند تا این که حضوری همدیگر را ملاقات کردند. آن‌ها چندین بار در مراسم مختلف همدیگر را دیدند، اما به دلیل مشغله کاری نتوانستند رابطه‌ای جدی را آغاز کنند. با این وجود همچنان ارتباط‎شان را از طریق شبکه‌های اجتماعی حفظ کردند تا این که در نهایت در سال ۲۰۱۸ رابطه‎شان را جدی و به طور اعلام کردند.


کالوین هریس و ریتا اورا

ستاره‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی با یکدیگر آشنا شده‎اند

قبل از این که رابطه کالوین هریس با تیلور سوئفت بر سر زبان‌ها بیفتد، کالوین با ریتا اورا در سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ در ارتباط بود. اگر چه آن‌ها جدا شدنشان را در توییتر اعلام کردند، اما شاید برایتان جالب باشد بدانید که حتی آشنایی آن‌ها هم از توییتر بوده است. ریتا اورا می‌گوید که اولین بار هریس در توییتر به او پیغام داد و آن‌ها پس از کمی حرف زدن تصمیم گرفتند که همدیگر را در دنیای واقعی ملاقات کنند. گویی اولین دیدار آن‌ها نیز به خوبی پیش رفت، به طوری که این دو ستاره تصمیم گرفتند رابطه‎شان را ادامه دهند. اما دوام رابطه آن‌ها تنها یک سال بود.


آرایانا گرانده و جای بروکس

ستاره‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی با یکدیگر آشنا شده‎اند

آرایانا گرانده و جای بروکس نیز از ستاره‌هایی بودند که یکدیگر را در توییتر پیدا کردند. در آن سال بروکس ویدیویی از خود منتشر کرد و دلایل خودش را از این که چرا آرایانا باید به پیشنهاد دوستی او جواب مثبت دهد، بیان کرد. آریانا نیز آن ویدیو را به مادرش نشان داد و مادرش او را متقاعد کرد که با جی قرار بگذارد. رابطه آن‌ها از همان‎جا آغاز شد و این دو به مدت ۲ سال با هم در ارتباط بودند اما در نهایت در سال ۲۰۱۴ از هم جدا شدند.


ایگی آزیلیا و نیک یان

ستاره‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی با یکدیگر آشنا شده‎اند

ایگی آزیلیا و نیک یان رابطه رمانتیک‌شان را مدیون شبکه‌های اجتماعی بودند. این دو در سال ۲۰۱۳ رابطه خود را آغاز کردند. در واقع اول نیک بود که پستی را با هشتک عاشقانه برای ایگلی آزیلیا در توییترش منتشر کرد و از همان طریق هم جواب مثبت گرفت. آن‌ها در سال ۲۰۱۵ و در روز تولد ۳۰ سالگی نیک با هم نامزد کردند و درست یک سال بعد رابطه آن‌ها با انتشار ویدیویی از خیانت نیک به او، بهم خورد. بار دیگر ایگی توییتر را برای تخلیه عصبانیت‌اش انتخاب کرد و نوشت: «من واقعا نمی‌دانم که اینهمه مدت این مرد را چگونه دوست داشتم.»


آمبر روز و ویز خلیفا

ستاره‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی با یکدیگر آشنا شده‎اند

آمبر روز با ستاره‌های زیادی وارد رابطه شده، اما بلند مدت‌ترین آن‌ها رابطه او با ویز خلیفا بود که آن هم از طریق شبکه‌های اجتماعی شکل گرفت. ویز در توییترش اعلام کرده بود که عاشق آمبر است و آمبر هم این پست او را بی‎جواب نگذاشت و به او پیغام داد. این دو از سال ۲۰۱۱ در دنیای واقعی رابطه خود را آغاز و در سال ۲۰۱۳ به طور رسمی با هم ازدواج کردند. اما این تمام ماجرا نبود، درست چند ماه پس از به دنیا آمدن پسرشان، یعنی در سال ۲۰۱۴، این دو برخلاف انتظارها از هم جدا شدند.


مندی مور و تیلور گلدسمیت

ستاره‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی با یکدیگر آشنا شده‎اند

مندی مور پس از جدا شدن از رایان آدامز، توانست عشق بعدی زندگی‎اش را در اینستاگرام پیدا کند. او تیلور گلدسمیت را از روی پستی که در اینستاگرامش گذاشته بود، پیدا کرد. مندی در این باره می‌گوید: «من عکسی از آلبوم او را گرفتم و در اینستاگرامم گذاشتم. تیلور آن را دید و به من جواب داد. همین باعث شد که مکالمه ما ادامه پیدا کند و در نهایت با هم قرار بگذاریم. من از اینستاگرام از این که تیلور را به من داد، واقعا متشکرم.»


نایا ریورا و بیگ شان

ستاره‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی با یکدیگر آشنا شده‎اند

نایا ریورا عشق زندگی‎اش را در سال ۲۰۱۳ در توییتر پیدا کرد. او و بیگ شان از این طریق با هم ارتباط برقرار کردند و خیلی زود هم در دنیای واقعی با هم قرار گذاشتند. اما یک سال بعد همه چیز بین آن‌ها پایان یافت. نایا در توییترش نوشت: «رابطه ما تمام شده است. این اولین و آخرین باری است که من از طریق شبکه‌های اجتماعی ازدواج می‌کنم.»

منبع: fame10

پردیس بختیاری
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1398/04/15
آشنا شدن توی شبکه های اجتماعی که کار سختی نیست ولی یک زندگی طولانی مدت رو لزوما در پی نخواهد داشت. آشنایی مجازی چیز بدی نیست ولی باید همون اول کار مبنای شناخت و یک رابطه واقعی رو پایه ریزی کرد نه اینکه خودتون رو درگیر احساسات کنید.
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
ادم باید یه جایی به بقیه اشنا شه، همه ما تو شبکه های اجتماعی عضو هستیم، این که با هم ارتباط برقرار کنیم بده؟ یعنی ما بدیم؟ نه اینم یه وسیله است برای اشنایی و اصلا هم بد نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
چشممم _ پس با احازه همگیتون ، بعله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
گفته چیز بدی نیست نگفت بده که
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/04/15
دستتون درد نکند از تبلیغ چنین کار احمقانه ایی !!!
Germany
14:02 - 1398/04/15
بنظر من اینا بهترین کارو میکنند نهایتا 2 سال با هم زندگی میکنند دیگه لااقل از هم متنفر نمیشند.چون مهریه نمیخوان بدند خیلی راحت جدا میشند.حالا ماها خیلیامون کلا جدا از هم زندگی میکنیم ولی بخاطر مهریه نمیتونیم جدا شیم و بریم ونبال زندگی خودمون.کاش ازدواجم مثل انتخابات بود هر 4 سال یکبار یه عده ای نامزد میشدند خودشون معرفی میکردند و ما یکیشونو انتخاب میکردم برای 4 سال خخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
آره بی بند و بارها اینجوری دوست دارن خب
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
شما نظراتتو واسه خودت نگه دار بی عقل
بدون نام
United Arab Emirates
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
خود‌شم به حرفای خودش خندید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
مهریه نمیدن ولی در اکثر موارد مردها ملزم میشن نصف ثروتی که بعد از ازدواج کسب کردن رو بدن به همسرشون بعد از طلاق
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
اینطوری ظاهرا برا مردها خیلی خوبه مهریه ندن هر چند سال هم زن عوض کنن بدون سختی و هزینه!!!
ولی تو کشور ایران چون برا زنها احترام زیادی بیش از همه دنیا تو قانون و عرف وجود داره؛ مردها هم باید مهریه بدن، هم خواستگاری برن، هم نفقه و هزینه خوراک و پوشاک زن و بچه به عهده مردهاست.
United States
18:59 - 1398/04/15
بدون نام @۱۴:۰۲
خارجی ها مهریه ندارند و قانون تقسیم اموال رو دارند. طلاق و جدایی اونقدرها هم راحت نیست و مشکلات روحی خاص خودش رو داره. دل ات رو انقدر به این و اون نده که در اخر قلبت رو شکسته بند هم نمیتونه رفو کنه.
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1398/04/16
پریانکا اصلا لیاقت نیک جوناس رو نداره نه قشنگه نه هنرمند
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
واقعاااا
طراوت
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
خیلی دوست داشتنیه که
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1398/04/16
چقدر بچه اوردن و بعد از اون جدا شدن‌براشون راحته
من‌اصلا حتی توی مغزمم نمیگنجه ک بخوام با کسی ‌ک قرار نیست برای مدت طولانی نباشم بچه دار بشم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
سبک زندگی غربی واقعا مزخرفه ولی متاسفانه با تبلیغات سنگین شیطان بزرگ آمریکا، سبک زندگی آمریکایی تو ایران و بقیه کشورها در حال انتشاره، ازدواج سفید و جشن طلاق و آمار بالای طلاقهای بدون علت مهم و خیانت ها نتیجه سبک زندگی خارجی است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج