پرکارترین نویسنده جهان در فهرست پرفروش‌ها
۸۸۲۱۹۰
۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹
۶۵۴۳ 
در فهرست منتشرشده از پرفروش‌های داستانی نیویورک‌تایمز در هفته دوم جولای، نام آثار جدیدی از دانیل استیل و برد تور به چشم می‌خورد.

خبرگزاری ایسنا: رمان "تابستان سال ۱۹۶۹" نوشته "الین هیلدر برند" تنها برای یک هفته توانست جایگاه اول پرفروش‌های داستانی را حفظ کند و "جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند" اثر "دلیا اونز"‌ بار دیگر در صدر فهرست پرفروش‌های داستانی نشست.

درحالی‌که رمان "‌جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند" در چهل و دومین هفته حضور خود همچنان در جایگاه اول به چشم می‌خورد، رمان "عکس‌العمل شدید" نوشته "برد تور"‌ نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز و وال استریت ژورنال رتبه دوم این فهرست را به خود اختصاص داده است. از رمان جدید "برد تور" به عنوان یکی از برترین آثار هیجان‌انگیز این نویسنده یاد شده است.

پرکارترین نویسنده جهان در فهرست پرفروش‌ها

در رتبه سوم این لیست اما رمان "تابستان سال ۱۹۶۹" نوشته "الین هیلدر برند" قرار گرفته است. این رمان که پیش‌تر در جایگاه اول قرار گرفته بود در هفته دوم حضور خود در لیست پرفروش‌ها به سر می‌برد. "هیلدر برند"‌ در این رمان داستان چهار خواهر و برادر را که زندگی‌شان برای همیشه در تعطیلات تابستان سال ۱۹۶۹ تغییر می‌کند روایت می‌کند.

در رتبه چهارم این لیست نیز نام "دانیل استیل" نویسنده پرفروش و پرکار با اثری جدید به چشم می‌خورد. "استیل" پیش‌تر در سال جاری با رمان "توفیق اجباری" در بین پنج رمان پرفروش هفتگی نیویورک‌تایمز قرار گرفته بود. رمان "قسمت اشیای گمشده" اثر جدید این نویسنده آکنده از عشق، مادرانگی و خانواده است که در هفته اول حضورش در رتبه چهارم لیست قرار گرفته است.

"دانیل استیل"‌ ۷۱ ساله هرساله حدود هفت کتاب مختلف عرضه می‌کند و همواره به عنوان یکی از پرکارترین نویسندگان جهان محسوب می‌شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج