فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم
۸۸۲۴۷۴
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
۳۹۱۰ 
سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ تیر ماه سال جاری دریافت کرده اند را به خدمت سربازی فراخواند.

خبرگزاری ایسنا: سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ تیر ماه سال جاری دریافت کرده اند را به خدمت سربازی فراخواند.

 سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد:کلیه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۹۸/۴/۱۹ دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)،برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است؛ مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت ۶ صبح روزچهارشنبه مورخ نوزدهم تیرماه ۱۳۹۸ و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت ۷ صبح تاریخ ذکر شده،در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده،حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

بر اساس گزارش سایت پلیس، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی،محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1398/04/16
کاش به فکر اينقد جوان که ن آینده ای دارن ن شغلی نه امید به زندگی با این وضعیت موجود ک هست هم بودن ....."بعد خدمت جوان ها فراموش ميشن ميرن تو زباله دان کاش دولتمردان به فکر این همه جوان بیکار بودن کاش کاش "
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1398/04/16
آخ چشمام فقط اشک وخونه
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1398/04/16
روح و روانم برای تک پسرمظلومم داغونه خدایا بچه مودربدترین جای مرز به توسپردم خودت حافظ تمامی سربازان باش
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1398/04/16
خدمت مال فقیر فقراست نه مال فرزندان مسولین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج