برانکو: قرار بود ما را فراری بدهند که دادند
۸۸۲۸۴۱
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
۹۳۵۲ 
سرمربی پیشین پرسپولیس با انتقاد از ایرج عرب گفت: مدیریت باشگاه تنها دلیل رفتنم از پرسپولیس بود و در یک‌سال اخیر فقط از آن‌ها دروغ شنیدم.

خبرگزاری تسنیم: برانکو ایوانکوویچ فکرش را نمی‌کرد بعد از کارنامه درخشانی که در پرسپولیس بر جای گذاشت برای گرفتن دستمزد خودش و همکارانش مجبور به شکایت به فیفا شود. برانکو شاید انتظار داشت مدیران پرسپولیس بعد از رفتنش نه تنها مطالباتش را پرداخت کنند بلکه از او تقدیر هم به عمل بیاورند که این اتفاق رخ نداد و او حالا تصمیم گرفته پرونده جدیدی از پرسپولیس در فیفا باز کند.

برانکو که خیلی سعی کرد جدایی‌اش از پرسپولیس به نوعی با خوبی و خوشی باشد با دلخوری از اتفاقات رخ داده سکوتش را شکست و حرف‌هایی زد که تا به حال آنها را بر زبان نیاورده بود. او در این مصاحبه به شدت از ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس انتقاد کرده است.

قبل از هر چیز می‌خواهیم بدانیم داستان طلب شما از پرسپولیس به کجا کشید و الان در چه مرحله‌ای قرار دارید؟

صد بار گفته‌ام که بهترین دوران مربیگری خود را در تهران داشتم. رابطه خیلی خوبی بین من و هواداران وجود داشت و عشقی که به آنها داشتم باور نکردنی بود. همگی با هم از کادرفنی گرفته تا بازیکنان و دیگر اعضای تیم برای بدست آوردن نتایج درخشان همه توان‌مان را گذاشتیم. انتظارمان هم این بود که بعد از 4 سال که بهترین نتایج کسب شد، هم من و هم همکارانم به وجه زیبایی از پرسپولیس جدایی شویم اما متاسفانه با رفتار بسیار ناپسند مدیریت باشگاه و دیگر عوامل او مواجه شدیم.

همه تعهداتی که به واسطه قرارداد وجود داشت باید انجام می‌شد اما این اتفاق رخ نداد. نه تنها 11 ماه به تعهدات‌شان عمل نکردند بلکه الان هم حاضر به انجام آن نیستند و گردن نمی‌گیرند. تمایل ندارند نه دستمزد من و نه دستیارانم را بدهند. بیش از 60 درصد از قراردادم را طلبکارم. همکارانم چند ماه از حقوق‌شان را طلبکارند و بدون اینکه دستمزدشان را بگیرند ایران را ترک کردند. طبیعتا همه آن مهربانی‌ها و تعریف‌هایی که انجام می‌دادند فریب و کذب بود. همه آن موارد که می‌خواستند به هواداران نشان دهند مایلند من در پرسپولیس بمانم فریب اذهان عمومی بود.

متاسفانه مجبورم از پرسپولیس به فیفا شکایت کنم. تکلیف اصلی آنها در پرسپولیس این بود که من و دیگر خارجی‌های تیم را هر چه زودتر از باشگاه دور کنند که این کارم انجام دادند. به احتمال خیلی زیاد جدا از من و دستیارانم، بودیمیر و بشار رسن هم برای گرفتن حق‌شان به فیفا شکایت خواهند کرد. حتی برای فصل آینده که در پیش داریم هم ادعای خسارت خواهیم کرد.

اما مدیران باشگاه پرسپولیس ادعا دارند که شما به قراردادی که با این باشگاه داشتید متعهد نبودید و به همین خاطر هم قصد ندارند با شما به همین راحتی تسویه حساب کنند.

طبیعتا این ادعا را آنها در فیفا باید ثابت کنند. از 4 ماه قبل چند نامه به باشگاه زدیم و به نوعی به آنها هشدار دادیم که باید به تعهدات‌شان در قبال ما عمل کنند. حتی رعایت حداقل موازین را هم در مورد دستیارانم نکردند که پاسخ نامه‌های آنها را بدهند. آخرین نامه را که نوشتیم به باشگاه 15 روز مهلت دادیم که آن مهلت را هم رعایت نکردند. بسیار غمگین و مایوسم بابت رفتاری که از باشگاه سر زد.

آیا این نوع برخورد از سوی مدیریت در دوران قبل از حضور ایرج عرب در باشگاه پرسپولیس هم با شما شده بود؟

بارهای قبل هم باشگاه مدام در پرداخت تاخیر ایجاد می‌کرد اما به هیچ وجه اعتراضی به این مسئله نمی‌کردیم. همیشه انتظار داشتیم که با رضایت دو جانبه این مشکلات حل شود اما در دوران مدیریت اخیر قول‌های زیادی به ما داده شد که طبیعتا هیچ یک اجرا نمی‌شدند و کاملا آگاهانه به ما دروغ گفته می‌شد.

بعد از رفتن شما ادعایی مطرح شد مبنی بر اینکه قصد ادامه کار با بازیکنانی چون سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، امید عالیشاه و .... را نداشتید. واقعا همین طور است؟

نه این موضوع اصلا حقیقت ندارد و من نه تنها همه بازیکنانم را می خواستم بلکه درخواست داشتم نفرات معدودی هم به جمع‌مان اضافه شوند. اینکه خود آنها میل داشتند نفراتی را کنار بگذارند مربوط به خودشان است اما من چنین تصمیمی نداشتم. همه باریکنان تحت قرارداد باشگاه بودند و دلیل نداشت که بخواهیم بازیکنی را کنار بگذاریم. فقط می‌خواستیم چند بازیکن جذب کنیم.

با هماهنگی شما بندی در قرارداد اکثر بازیکنان وجود داشت که هر در پایان فصل اگر پیشنهاد داشتند می‌توانستند بروند؟

در مورد اضافه کردن بندی به قرارداد بازیکنان هیچ صحبتی از سوی مدیریت باشگاه با من نشده بود و از این موضوع بی‌اطلاع هستم.

شما میراثی از پرسپولیس بر جای گذاشتید که شاید هیچ مربی دیگری نتواند آن را تکرار کند، فکر نمی‌کنید گابریل کالدرون کار خیلی سختی برای تکرار قهرمانی دارد؟

طبیعتا کار راحتی نخواهد بود. نه کالدرون بلکه اگر خود من هم می‌ماندم تکرار قهرمانی‌هایی که کسب شد بسیار سخت بود. کالدرون مربی فوق‌العاده و با سابقه‌ای بسیار درخشان است. انتظارات هم اکنون از پرسپولیس خیلی بالا رفته و قطعا کالدرون کار سختی پیش‌رو دارد.

هنوز برای خیلی از هواداران پرسپولیس جای سوال است که برانکو چرا تصمیم به ترک این تیم گرفت، آیا او از مدیریت باشگاه دلخور بود یا اینکه دیگر اشباع شده بود؟

دلیل اصلی تصمیم من مشکلاتی بود که در باشگاه وجود داشت و اراده‌ای برای حل آنها وجود نداشت. من و دستیارانم مربیان حرفه‌ای هستیم و زندگی‌مان از طریق فوتبال می‌چرخد. یک‌سال از پرسپولیس دریافتی نداشتیم و این خیلی بد بود. دلیل دیگری برای ترک پرسپولیس نداشتم.

یعنی اگر رفتار مدیریت باشگاه پرسپولیس با شما حرفه‌ای بود و به قول‌های‌شان عمل می‌کردند در این تیم می‌ماندید؟

طبعتا مشکلات موجود با این مدیریت حل نمی‌شد. از قرار معلوم طرحی برای کنار گذاشتن ما از پرسپولیس وجود داشت و این طرح اجرا شد. به طور مثال در روز فینال جام حذفی هیچ یک از اعضای هیئت مدیره و خود مدیرعامل نزد بازیکنان و کادرفنی نیامدند که تبریک بگویند. برای هیچ از اعضای تیم پاداش قهرمانی این جام در نظر گرفته نشد. کار به جایی رسیده بود که من قبل از بازی آخرمان شخصا از جیبم به بازیکنان پاداش دادم تا با انگیزه بالا به میدان روند.

حقیقت دارد که یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس قبل از فینال جام حذفی به شما گفته بود نگران پول‌تان نباشید چرا که او به زودی مدیرعامل خواهد شد و طلب‌تان را تسویه خواهد کرد؟

واقعیت این است که همه به یک شکل در باشگاه قول می‌دادند که هیچ یک عملی نشد. زندگی هیچ کس هم با قول و وعده نمی‌چرخد. همه در طول یک سال قول می‌دادند که می‌شود، می‌شود اما هیچ کدام عملی نشد. در واقع باشگاه به این شکل اداره می‌شد.

بحثی مطرح است که برانکو ایوانکوویچ بعد از اینکه پرسپولیس را نایب قهرمان آسیا کرد انتظار داشت فدراسیون او را به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی کند اما این اتفاق رخ نداد تا شما دیگر انگیزه چندانی برای ادامه حضور در فوتبال ایران را نداشته باشید.

نه این طور نیست. من اگر انگیزه لازم را برای ادامه کار نداشتم فصل را با کسب دو جام به پایان نمی‌رساندم. حتی لیست خرید و برنامه اردویی و تمرینی تیم را تحویل باشگاه داده بودم. این موضوع نشان می‌دهد که از قبل تصمیم به رفتن نگرفته بودم.

امکانش هست بگویید چه نفراتی در لیست شما بودند؟

بله؛ چرا که نه. من از باشگاه خواستم بازیکنان جوان به تیم‌های دیگر قرض داده شوند تا بتوانند بازی کنند. ضمن اینکه نعمتی دفاع پدیده، مهدی طارمی، محمدرضا حسینی و یک بازیکن جوان به نام علیرضا آرتا که یک مدافع جوان در مس کرمان بود را می‌خواستم.

بازیکنی هم در تیم بود که از شما بخواهد برای فصل بعد راهی یک تیم خارجی شود؟

نه هیچ بازیکنی از من درخواست جدایی نداشت.

باشگاه پرسپولیس دستمزدی که برای گابریل کالدرون در نظر گرفته تقریبا 800 هزار دلار است، برخی از هواداران اعتقاد دارند وقتی قرار بود این مبلغ هزینه شود چرا برانکو ایوانکوویچ حفظ نشد در حالی که قرارداد شما کمتر از این مبلغ بود.

این مسئله به من ارتباط ندارد بکه باشگاه باید به این سوال پاسخ دهد. واقعیت این است که در 4 سالی که سرمربی پرسپولیس بودم مبلغ قراردادم ثابت بود و هیچ‌گاه آن را افزایش ندادند. در تمام این مدت با یک رقم قرارداد کار کردم و حتی قراردادی که برای فصل آینده نوشته بودیم با همان مبلغ سال اول یکی بود.

در ایران صحبت از این است که برانکو در الاهلی نمی‌تواند چندان موفق باشد چرا که این تیم نه هواداران زیادی دارد که در همه شرایط پشت تیم باشند و نه بازیکنانی که کیفیت و انگیزه شاگردانش در پرسپولیس را داشته باشند. ضمن اینکه عرب‌ها خیلی هم صبور نیستند.

هیچ کس تضمینی برای موفقیت نمی‌دهد. من به تازگی به الاهلی ملحق شده‌ام. در ادامه راه خواهیم دید که چه کادر و بازیکنانی در اختیار دارم. ضمن اینکه هنوز قراردادی با این باشگاه امضا نکرده‌ام. ما تازه 5 روز پیش توانستیم روی خیلی از مسائل به توافق برسیم.

شما به عنوان سرمربی 4 فصل گذشته پرسپولیس چه توصیه‌هایی به گابریل کالدرون که جانشین شما شده است، دارید؟

آنچه باید به کالدرون بگویم این است که او تیمی را به دست آورده که کاملا شکل گرفته و در یک فصل دو جام گرفته راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شده است. بازیکنانش فوق‌العاده زحمت‌کش و متعصب هستند. در واقع کالدرون برترین نسل تاریخ پرسپولیس را به دست آورده است. او همچنین یک ارتش بسیار متعصب از هواداران پرسپولیس را پشت خود می‌بیند.

آنها قطعا در هر شرایطی کادرفنی و بازیکنان راحمایت خواهند کرد تا بتواند به بهترین نتایج برسد. در آخر می‌توانم به کالدرون پیشنهاد کنم که از همین الان ایجنت‌های خودش را آماده شکایت از فیفا برای گرفتن دستمزدش از پرسپولیس کند.

اینکه شما هنوز قراردادی با باشگاه الاهلی امضا نکردید ارتباطی با قرارداد فصل آینده‌تان با پرسپولیس دارد؟

نه هیچ ارتباطی ندارد. ما زودتر از اینها نتوانستیم بر سر یکسری مسائل به توافق برسیم. از آنجایی که تا تاریخ 26 ژوئن باشگاه پرسپولیس به تعهداتی در قبال من و همکاران عمل نکرده، خود به خود قرارداد فصل آینده ما با پرسپولیس فسخ شده است. من مربی حرفه‌ای هستم و زندگی‌ام از فوتبال می‌گذرد. طبیعتا حق دارم که با باشگاهای دیگر مذاکره و حتی قرارداد امضا کنم تا اینکه منتظر بمانم باشگاه پرسپولیس بعد از آن خدماتی که داشتم به تعهداتش عمل کند. اینطور نیست که بیشتر از این منتظر بمانم.

در روزهای اخیر وکیل شما با نمایندگان باشگاه پرسپولیس در استانبول جلساتی داشته است، آیا توافقی بین شما حاصل نشده است؟

امیر علی حسینی مدیر امور بین الملل و ذاکر وکیل باشگاه پرسپولیس به وکیل من در استانبول گفته‌اند که باشگاه نمی‌خواهد توافقی صورت بگیرد و دستمزدتان را پرداخت کند. در واقع آنها قصدی برای این کار ندارند.

فکر می‌کردید نهایتا با پرسپولیس به این شکل قطع همکاری کنید و با شرایط بوجود آمده تصور اینکه دوباره به این تیم برگردید وجود دارد؟

واقعا انتظار نداشتم جواب زحمات من و همکارانم را به این شکل بدهند. در مورد بازگشتن به پرسپولیس نمی‌توان در مورد آینده حرف زد. مخصوصا اینکه ما مربیان حرفه‌ای همیشه چمدان‌های‌مان آماده برای سفر است.

پیامی برای هواداران پرسپولیس دارید؟

تشکر فراوان و بی‌دریغ از همه آنها که یادشان همیشه در قلبم باقی خواهد ماند. انتظارم از هواداران پرسپولیس این است که همانند قبل پشت تیم باشند و از بازیکنان حمایت کامل کنند چرا که آنها شایسته هر نوع تقدیری هستند. بازیکنانی که متعصب و باهوش هستند و هدف‌شان سربلندی باشگاه است. آنها هیچ وقت از تلاش برای موفقیت بیشتر دریغ نکردند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 52
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1398/04/17
برانكو مرد راستگو هست
يقينا حقيقت رو گفته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
مرگ برخائنین به پرسپولیس
یه مشت سگ جمع شدن تو باشگاه پرسپولیس به اسم هیئت مدیره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
وزارت کثیف ورزش با لاشخورهای هیئت مدیره برانکو رو فراری دادن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
دزدهای آشغال وزارت ورزش با هیئت مدیره لجن پرسپولیس واسه قهرمانی استقلال برانکو رو بیرون کردن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
تاریخ از سلطانی فر نبی کاشانی عرب به عنوان یه مشت فاسد وخائن به مردم یاد میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
توف به شرف ایرج عرب کثیف
توف توشرف نبی و کاشانی فاسد
توف تو شرف وزیر ضد ورزش سلطانی فر دلال
صمداقا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
آقای روانشناس، ترسو و بزدل روباه صفت پولکی دلال، بازیکن بازنشسته شده بودیمیر آوردی که برای تیم بازی کنه یا برای شکایت از پرسپولیس، خجالت نمیکشی تمام موفقیت حاصل چند سال اخیر بنام خود میکنی، آیا بازیکنان و هواداران پرسپولیس و مجموعه درموفقیت سهیم نبودند؟ اگه سه برابر قرارداد نقداً بهت میدادن بخاطر ترس از عدم نتیجه درسال آینده وعیان شدن پشت پرده دلال بازی شما فرار میکردی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
فقط کی روش باشخصیت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
برانگو ترسو مرد نیست
بدون نام
United Arab Emirates
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
اره دلال راست میگه منم که دروغگو هستم اصلا واسه پول نبوده که رفته فقط حس میکنم برانکو رو سر همه شاخ میبینه دلال بی صفت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
چه مردم ساده ایی داریم ما اخه.برانکو هیچوقت نمیاد همچین حرفایی بزنه تازه وقتی سرتیم جدیدش هست و مشغول اماده کردن اونا.پس اگه شکایتی ام باشه از طریق وکیلش اقدام میکنه و خودشو اصلا قاطی این مسخره بازیا نمیکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
اول ببینید این مصاحبه واقعیه یا نه بعد بیاد فحش بدید اصلا اگه فراریشم داده باشن دیگه رفته پی کارش تموم شد و رفت
صمداقا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
قرار بود فرار کنی که کردی، ولی بدان پرسپولیس ترا مربی فوتبال کرد وگرنه شما را بلاژویچ به عنوان آنالیزور تیم به ایران آورد، موفقیت چند سال اخیر مدیون هواداران پرسپولیس و مجموعه هستی، آدم ترسو و بزدل روباه صفت پولکی درنقش جنتلمن تظاهر کردی ترس از عدم نتیجه درسال آینده وعیان شدن پشت پرده دلال بازی شما با ختلاف بین هواداران پرسپولیس و مجموعه و پیشکسوتان و بازیکنان تیم سوءاستفاده ابزاری برای رفتن به عربستان سعودی کردی، فراری ترسو
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1398/04/17
ن جناب دلار اونوریا داشت چشمک میزد
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1398/04/17
لعنت به وزیر و نبی و عرب و کاشانی و ایرانسل و صدا سیما و سازمان ایگ و فدراسیون .....
هرچی برانکو بگه حقه
تمام تلاششون رو کردن برای نابودی پرسپولیس اما با وجوددبرانکو شکست میخوردن پس باید میرفت تا این لعنتیها به هدفشون برسن
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1398/04/17
لعنت بر عرب
همه ما هوادارن ارتش سرخ بابت همه زحماتی که در تیم کشیدین تشکر و قدردانی میکنیم
و اینکه امیدواریم دوباره روزی به پرسپولیس برگردی ❤
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1398/04/17
عرب مدیر بی لیاقتی است نباید با برانکو به‌ این شکل رفتار کند
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1398/04/17
عرب مدیر بی لیاقتی است نباید با برانکو به‌ این شکل رفتار کند
پاسخ ها
جلیل
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
شادی جان چندتا نظر میزاری ؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
چندنفردیگه هم نظردادن آقاجلیل چطورفقط روشادی جااااااااان حساس شدی؟
-
11:39 - 1398/04/17
این هم از پروفسوری که سواد فوتبالیش دوزار نبود وبا کمک مسئولین کشور پرسپولیس رو قهرمان کرد .جالب اینکه خودش هم باور کرده که مربی کاربلدی هست
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
تو فوتبال بلدی برو درباره پینگ پنگ نظر بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
لطفا کیسه کشا نیان زیر خبر پرسپولیس کامنت تفرقه انگیز بزارن
هویت و نیت شوم تون بر همه مبرهن هست
بیشتر خودتون رو ذلیل نشون ندین
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1398/04/17
لعنت به عرب که نزاشت بمونی تا فرگوسن ایران باشی الحق عالی بودی تا وقتی برانکو خیالمون تخت بود خیلی دیدش باز و باهوش بود
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1398/04/17
بسلامت ؛ ممنون بابت همه چیز ولی پرسپولیس بزرگتر از نامهاست هموطور ک تو پرسپولیس رو بزرگ کردی پرسپولیس هم تورو بزرگ کرد پس ب پرسپولیس مدیونی
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1398/04/17
دوستت داریم برانکووووووووو...
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1398/04/17
برانکو واقعا مرد بزرگی بود حرف هاشم همش حقیقت بود فقط میتونم بگم خدا لعنت کنه عرب و وزیر ورزش را
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1398/04/17
برانکو واقعا مرد بزرگی بود حرف هاشم همش حقیقت بود فقط میتونم بگم خدا لعنت کنه عرب و وزیر ورزش را
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1398/04/17
اهورا کوچولو
برانکو خیلی رو سوزونده ولی انگار شمارو بیش از همه کباب کرده
پیشنهاد من آب سرد و پماد ماهی هست
پاسخ ها
zoro
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
همه حرفها قبول پرسپولیس برانکو رو بزرگ کرد برانکو پرسپولیس رو احیا کرد ولی هیچکس به پرسپولیس کمک نکرد بلکه تو این سالها خیلیم از بیرون داورها و حواشی مهندسی شده ضربه خورد ولی بازم برانکو کارشو کرد و در فاسد بودن و دروغگو بودن مدیران ورزش ما شک نکنید نه عرب و همکارانش بلکه خیلی های دیگه از بالا تا پایین
United Arab Emirates
12:03 - 1398/04/17
قشنگ معلومه مصاحبه یاجعلی مطلقه یابااین شکل ترجمه شده که همه فکرکنن برانکونامردنیت درحالیکه خیلیم پست ونامرده.اون میتونست درپایان لیگ اعلام کنه که حاضربادامه کارنیست نه اینکه بافریب ودغلکاری برنامه ولیست بده واینطوردست باشگاهوتوپوست گردوبزاره وبهترین زمانوبرای شروع تمرینات پیش فصل ازپرسپولیس بگیره واینهمه برای هواداران استرس ایجادکنه.برانکوسابقه اینجورقال گذاشتنوداره شایدخیلیایادشونه که همین کاروبافدراسیون فوتبال بعدجام جهانی انجام دادوپابفرارگذاشت بدون اینکه قبلش اعلام کنه.
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1398/04/17
به مدیران بی عرضه ای که نتونستن برانکو حفط کنن نباید دل خوش کرد اگه نمیتونید پول این مربی با تعصبو جور کنید بگید هوادارا بدن که حداقل ابرومونو نبرید
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/04/17
لعنت خدادامن گیرتون کنه اعضای هیت مدیره لااقل پولش وحقش روبدهید لعنت خدا به وزیری که عدالت تو کارش نیس
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1398/04/17
با این حال پرسپولیس داره رو ب نابودی میره مطمئنم دیگه خواب قهرمانی هم نمیتونیم ببینیم
لعنت ب مقطعی ک توش هستیم
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1398/04/17
ما داشتیم باهات زندگی میکردیم کاش نمیرفتی بزرگ مرد
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1398/04/17
پولشو بدین لعنتیا خجالت بکشین بی عرضه ها فاسدا عرب نبی .......
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1398/04/17
حرفای برانکو را قبول دارم این مشکل از بلاتر از عرب و در ورزش هست که تیم هایی که مربی وبازیکن خارجی.....محال با مشکل روبرو نشن ......فوتبال داره زمین گیر میشه چون راننده تاکسی شده رئیسش
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1398/04/17
حالا فهمیدید ایشون با کیروش فرقی باهم ندارند!؟
United Arab Emirates
14:27 - 1398/04/17
ببند دهنتو مرتیکه تو واسه پول رفتی دلال
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/04/17
لطفا كيسه كشهاي حكومتي اينجا زرزر نكنن با تشكر
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1398/04/17
مشکل اصلی استقلال و پرسپولیس اینه که هر کی راس امور قرار می گیره اول فکر پر کردن جیب خودشه
نه منافع باشگاه
سیستم دولتی بهتر از این نمیشه
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1398/04/17
مشکل اصلی استقلال و پرسپولیس اینه که هر کی راس امور قرار می گیره اول فکر پر کردن جیب خودشه
نه منافع باشگاه
سیستم دولتی بهتر از این نمیشه
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1398/04/17
من خودم استقلالی ام اما مشکل از برانکوه نیست ازمدیرای بی لیاقت دزد که فوتبال ایرانو احاطه کرد من چشم بسته هرچی خارجیا بگن قبول دارن چون میدونم ایرانیا دزدن
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1398/04/17
حالا گیریم که تو عربستان بیشتر بهش پول بدهند، اصلأ اونجا می‌تونه اونطور که تو ایران کار و زندگی می‌کرد داشته باشه!؟
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1398/04/17
حالا گیریم که تو عربستان بیشتر بهش پول بدهند، اصلأ اونجا می‌تونه اونطور که تو ایران کار و زندگی می‌کرد داشته باشه!؟
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1398/04/17
بخدا کلاش تر و روباه تر از برانگو تو عمرم ندیدم اون فرار های مالیاتیش از تیم ملی که بعد جام جهانی جرات نکرد بیاد ایران حتی پاسخگو هوادارا باشه اونم از فراری دادن کیروش هر چند کیروشم آدم درستی نبود و مهمترین دلیلم مصاحبه یه هفته پیشش مراجعه کنید ک بخاطر گرفتن پولش قبل اینکه کالدرون بیاد گفت مدیریت هیچ نقشی تو رفتنم نداشت و دوس داشتم چالش جدیدی تجربه کنم حالا که مدیریت به قولش وفا نکرد حرفشو عوض کرد روباه مکار...
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1398/04/17
امیداوریم یه روزی دوباره برگردی مردبزرگ
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1398/04/18
پرفسور رفتی ولی همیشه در قلب ما خواهی ماند لعنت خدا بر اون عرب که این مربی خوب و با تجربه ای را فراری داد عشقی برانکو عشق عزیزم عشقم
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1398/04/18
مشخصه که این
زمان خاص مصاحبه نمیکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج