رونمایی از سیستم جدید پرسپولیس
۸۸۳۰۱۴
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
۹۴۹۱
عصر روز شنبه برای اولین بار تمرین پرسپولیس در حضور تماشاگران و خبرنگاران برگزار شد و سرخپوشان زیر نظر مربی آرژانتینی خود به تمرینات تکنیکی و تاکتیکی پرداختند.

خبرورزشی: در بخشی از تمرین پرسپولیس کالدرون ۱۲ بازیکن اصلی‌اش را از یاران ذخیره جدا و با آن‌ها کار‌های تاکتیکی را مرور کرد. کالدرون ۱۲ بازیکن را به دو تیم ۶ نفری تقسیم کرد که یک تیم نقش مدافع را داشت و تیم دیگر باید با عبور از مدافعان گل می‌زد.

کالدرون آرایش دفاعی تیمش را با علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد انصاری و کمال کامیابی‌نیا تشکیل داد که کمال نقش تنها هافبک دفاعی را داشت و ۴ بازیکن دیگر دژ دفاعی مقابل بیرانوند بودند که آرایش تکراری با زمان برانکو بود و بهترین خط دفاع سال‌های اخیر فوتبال ایران بدون تغییر نسبت به فصل گذشته ارنج شد.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس آرایش جدیدی برای فاز هجومی نسبت به زمان برانکو در نظر داشت و ۶ بازیکن را برای این فاز انتخاب کرد. او احمد نوراللهی، امید عالیشاه، سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده، مهدی ترابی و علی علیپور را در فاز هجومی قرار داد که نوراللهی دفاعی‌تر بود و سروش رفیعی و امید عالیشاه نقش هافبک نفوذی داشتند. احمدزاده، ترابی و علیپور هم مهاجمان فاز هجومی کالدرون بودند.

مربی آرژانتینی پرسپولیس از حالا بازیکنان اصلی را شناخته و ۱۲ نفر را از دیگران جدا کرده و سیستم مدنظر ۳-۳-۴ است. تنها چالش پیش روی کالدرون انتخاب یک نفر از جمع هافبک‌ها برای نیمکت‌نشینی است و باید دید در اردوی ترکیه چه تصمیمات جدیدی می‌گیرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج