سومین شکست والیبال دانشجویان در یونیورسیاد
۸۸۳۰۵۴
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
۳۱۰۳ 
تیم والیبال دانشجویان ایران مدافع عنوان قهرمانی در سومین دیدار خود در سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان مقابل کانادا نیز تن به شکست داد.

خبرگزاری ایسنا: تیم والیبال دانشجویان ایران مدافع عنوان قهرمانی در سومین دیدار خود در سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان مقابل کانادا نیز تن به شکست داد.

تیم ملی والیبال دانشجویان ایران در سومین دیدار خود در یونیورسیاد ۲۰۱۹ دانشجویان جهان برابر کانادا با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد و سومین باخت متوالی را در این رویداد پذیرفت.

ست نخست این دیدار با امتیاز ۲۵ بر ۲۰ به سود ایران تمام شد اما در ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ برابر کانادا شکست خوردند.

ایران در ست سوم بار دیگر به پیروزی رسید و این‌بار حریف را به سختی و با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ شکست داد. کانادا در ست چهارم بار دیگر به بازی برگشت و این بار نیز با نتیجه قاطع ۲۵ بر ۱۸ پیروز شد تا دو تیم به تساوی ۲ بر ۲ برسند.

در ست پنجم و پایانی نیز کانادا با نمایشی خوب ۱۵ بر ۱۰ پیروز شد و ایران را در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ از پیش رو برداشت تا سومین شکست متوالی ایران مدافع عنوان قهرمانی رقم بخورد.

ایران با این شکست دیگر امیدی به صعود به مرحله بعد ندارد تا ناباورانه از دور رقابت‌ها کنار برود، والیبال ایران در دوره قبل و در سال ۲۰۱۷ در چین تایپه با شکست تمامی رقبا مقتدرانه به عنوان قهرمانی رسیده بود.

طیب عینی، سهند الله وردیان، رحمان تقی زاده (سرعتی زن)، شایان شاهسون، قاسم کارخانه، میربابک موسوی، امیر حسن فرهادی (دریافت کننده قدرتی)، علی رمضانی، حمید حمودی (پاسور)، محمد دلیری (لیبرو)، کیاوش حیدری و سعید رنجبر (پشت خط زن) ۱۲ والیبالیست حاضر در یونیورسیاد دانشجویان ۲۰۱۹ ایتالیا هستند.

علی پور عروجی و مهدی مقدم منش به عنوان سرمربی و مربی هدایت تیم را در این دوره از رقابت‌ها بر عهده دارند.

ایران در دو بازی قبل نیز برابر فرانسه و لهستان شکست خورده بود.

بازی پایانی ایران برابر برزیل خواهد بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج