مغانلو: از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشتم
۸۸۳۱۵۵
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۹
۷۰۱۲ 
شهریار مغانلو، یکی از بازیکنانی است که به واسطه آقای گلی در لیگ دسته اول به تیم ملی دعوت شده است.

فرهیختگان: شهریار مغانلو، یکی از بازیکنانی است که به واسطه آقای گلی در لیگ دسته اول به تیم ملی دعوت شده است. خودش می گوید از شنیدن خبر دعوت به تیم ملی شوکه شده و امیدوار است بتواند نظر مثبت ویلموتس را جلب کند.

البته مغانلو بعد از سپری شدن سربازی به پیکان بازگشته و قرار است در فصل جدید رقابت های لیگ برتر به میدان برود. گفت وگو با مهاجم جدید و 25 ساله تیم ملی را در زیر می خوانید.

به تیم ملی دعوت شدی. انتظارش را داشتی؟

هنوز هم شوک هستم و نمی دانم چه بگویم. خیلی خوشحالم که توانستم خودم را به بهترین شکل ممکن نشان بدهم تا درنهایت به لباس مقدس تیم ملی برسم. خیلی حس خوبی دارم. وقتی دیدم اسمم در لیست است شوکه شدم؛ البته شوک خوب و مثبتی برایم بود. همه سعی و تلاشم را می کنم تا نظر مثبت ویلموتس را جلب کرده و بتوانم برای اردوهای بعدی هم دعوت شده و لباس تیم ملی را در بازی های رسمی این تیم بپوشم. پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخار هر فوتبالیستی به شمار می رود و من هم از این قضیه مستثنی نیستم. امیدوارم این اولین و آخرین حضورم نباشد و باز هم در ادامه به اردوهای بعدی تیم ملی نیز دعوت شوم.

درباره ویلموتس چه نظری داری؟

به شدت از اینکه درهای تیم ملی برای حضور همه پدیده های فوتبال ایران و بازیکنانی که مثل من کمتر دیده می شوند، باز شده، خوشحالم و امیدوارم بتوانم روز به روز بیشتر پیشرفت کرده و برای تیم ملی مثمرثمر باشم.

این موضوع می طلبد تا در سطح اول فوتبال ایران، یعنی در لباس پیکان، با بازگشتت به این تیم بدرخشی.

درست است. با پایان خدمت سربازی، به تازگی قراردادم را با پیکان تمدید کردم و خودم هم امیدوارم بتوانم با لباس این تیم در لیگ برتر بدرخشم و عنوان آقای گلی را این بار در لیگ برتر تکرار کنم.

هدفت در فوتبال کدام تیم و لیگ است؟

مثل همه فوتبالیست ها دوست دارم فوتبالم را در اروپا ادامه دهم. خودم لیگ برتر انگلیس را بیشتر می پسندم.

پس حتما از مسیری که جهانبخش رفت هم الگو می گیری؟

بله، حتما. علیرضا مسیر درستی را رفت. با وجود مبلغ کم پیشنهادی، او انتخاب خوبی در ابتدای مسیرش در اروپا داشت و در ادامه با تلاش و صبر به جایگاه خوبی در فوتبال اروپا رسید.

از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد نداشتی؟

از هر دو تیم پیشنهاد داشتم، اما چون با پیکان قرارداد داشتم باید با این تیم ادامه می دادم.

خودت استقلالی هستی یا پرسپولیسی؟

فعلا پیکانی!

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج