توجیه شکاری: کدام نامه؟ پرسپولیس سرکارم گذاشت
۸۸۳۵۶۰
۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
۸۸۶۵ 
رضا شکاری، مهاجم ایرانی روبین‌کازان روسیه که با پرسپولیس مذاکراتی برای حضور در این تیم انجام داده بود روز گذشته در چرخشی عجیب به تراکتور پیوست و قراردادی بلند مدت امضا کرد.

فرهیختگان: رضا شکاری، مهاجم ایرانی روبین‌کازان روسیه که با پرسپولیس مذاکراتی برای حضور در این تیم انجام داده بود روز گذشته در چرخشی عجیب به تراکتور پیوست و قراردادی بلند مدت امضا کرد. در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره مذاکرات قرمزها با شکاری و احتمال منتفی شدن این انتقال تحت تاثیر اظهارات سعید آذری، مدیرعامل ذوب‌آهن مطرح شد و درنهایت نیز این اتفاق رخ داد تا مشخص شود مدیران پرسپولیس قصد ریسک کردن ندارند.

آذری اعلام کرده بود به خاطر شکایت ذوب‌آهن از شکاری، این بازیکن احتمالا به‌زودی با محرومیت مواجه می‌شود و روبین‌کازان نیز با اطلاع از این ماجرا قصد دارد وی را به فروش برساند و به همین دلیل پرسپولیس از جذب وی متضرر خواهد شد.

طبق پیگیری «فرهیختگان»، روز گذشته شکاری با یکی از معاونان پرسپولیس مذاکره مجددی داشت تا تکلیفش مشخص شود و به وی اعلام شد که باشگاه برای مشخص شدن وضعیت، نامه‌ای به کازان ارسال کرده و شکاری باید منتظر پاسخ این نامه بماند.

با این حال شکاری به نزدیکانش اعلام کرده که طبق بررسی‌های خودش هیچ نامه‌ای از باشگاه پرسپولیس به مدیران روبین‌کازان ارسال نشده و آنها فقط به واسطه اظهارات آذری زیر بار این انتقال نرفته‌اند و او نیز که مدعی است مدیران پرسپولیس سر کارش گذاشته‌اند و از قبل پیشنهادی از تراکتور دریافت کرده بود، تصمیم گرفت خیلی زود مسیرش را تغییر دهد.

جالب اینکه آذری نیز اعلام کرده اوضاع برای شکاری تغییری نکرده و حالا خطر به جای پرسپولیس، تراکتور را تهدید می‌کند. باید منتظر ماند و دید درنهایت برنده اصلی این ماجرا پرسپولیس است یا تراکتور!

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:35 - 1398/04/19
آذربایجان وار اولسن ایسدمین کور اولسن من نمیدونم چرا از موفقیت تراختور میسوزین البته آب یخ بریز اونجا که احساس گرمایش داری قلم فروش نون به نرخ روز خور سانسور کن
پاسخ ها
کتاب دوست داشتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
فردوسی پور چرا می خند؟؟؟؟؟؟
مهدی...
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
چوب خدا صدا نداره فردوسی پور اره الان به غلط کردن افتاده که چرا با تراکتور کبیر دشمنی کردم و آه و ناله یه ملت اونو به زمین زد...
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1398/04/19
امیدوارم اذری درست گفته باشه
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1398/04/19
خدا می کرد محرومیت سنگینی از ترتر سازی میکردن که دهنشان سرویس بشه خوش بود و کلی میخندیدیم به قیافه جماعت اجنبی پرست
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1398/04/19
برترینهای لنگی قشنگ دارین جرواجر میگیرینو میسوزین
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1398/04/19
تو لیاقت پوشیدن لباس پرسپولیس را نداشتی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
مگه لنگ پوشیدن هم لیاقت میخواد
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1398/04/19
مجید دلبندم به زبان انسان ها حرف بزن ما حضرت سلیمان نیستیم بفهمیم
پاسخ ها
احمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
هزار لایک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
وای ترکیدم از خنده
پیج اختصاصی حضرت سلیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
اوسیراک داداش منم خودمم نمیفهمم این مجید چی میگه حق داری
هرچی تو این آپشن های انگشترم نگاه کردم این زبان ناشناخته توش نبود ولی از اونجایی که ما پیامبرها از همه چیز با خبر میشیم یه دفعه بهم وحی رسید که سلیمان داداش این تراکتوریارو ولش کن اینا از بس که زیر پرسپولیس بودن دیوانه شدن خودشونم نمیفهمن چی میگن
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1398/04/19
تراکتور فکر می کنه رونالدو از پرسپولیس قاپونده ولی اون یه اخراجی بیش نیست فوقش ۵بازی فیکس باشه ذات تیمهای حکومتی و رانتخوار اینه که در خرید بازیکن حریص هستند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج