محاکمه غیابی دختر پادشاه عربستان در پاریس
۸۸۳۶۴۷
۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
۸۰۹۵ 
تنها دختر پادشاه عربستان به طور غیابی در پاریس محاکمه شد.

خبرگزاری ایسنا: تنها دختر پادشاه عربستان به طور غیابی در پاریس محاکمه شد.

دادستانان ادعا کرده‌اند وقتی" حصه بنت سلمان"، تنها دختر پادشاه عربستان دیده که یک لوله‌کش در املاک خاندان سعودی در پاریس از او عکس می‌گیرد، خشمگین و نگران شده است که از این عکس‌ها برای آسیب رساندن به خاندان سلطنتی عربستان استفاده شوند و گفته می‌شود حصه به محافظ شخصی خود دستور داده که به این لوله‌کش حمله کند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، این اتفاق در سپتامبر سال ۲۰۱۶ رخ داده و این شاهزاده سعودی اندکی پس از این اتفاق فرانسه را ترک کرد و برای محاکمه خود در دادگاه حاضر نبود. در دسامبر ۲۰۱۷ حکم دستگیری او در این پرونده صادر شد.

وکیل حصه اظهار کرد، دلیل غیبت او در این دادگاه این است که احضارنامه او به جای کاخ سلطنتی عربستان به آدرس پاریس ارسال شده است. بنت سلمان که خواهر بزرگ‌تر و ناتنی ولیعهد عربستان است، این اتهامات را تکذیب کرده است.

این شاهزاده به همدستی در خشونت و مصادره و دزدیدن تلفن این لوله‌کش متهم است. محافظ شخصی او نیز به خشونت، مصادره و دزدی متهم شده است. گفته شده است که این لوله‌کش سه ساعت در اقامتگاه خاندان سعودی نگه داشته شده است.

قاضی دادگاه رسیدگی به این پرونده با توجه به مدارک دادستانی گفت، ادعا شده است که شاهزاده سعودی به محافظ خود گفته این کارگر را بی‌اعتبار کند و او را "سگی" خوانده که "لیاقت زنده بودن را ندارد".

این لوله‌کش فرانسوی-مصری که او هم در دادگاه حضور نداشت، به پلیس پاریس گفته، پس از آنکه از اتاقی عکس گرفته تا پس از اتمام کارش، وسایل آن اتاق را به حالت اولیه بازگرداند، این محافظ به دستور شاهزاده او را گرفته و بسته است.

این کارگر در ادامه گفته: شاهزاده متوجه شد که تصویر صورتش در حمام منعکس شده و از او فیلم گرفته شده است. او من را سگ خطاب کرد و به عربی به محافظش گفت "تلفنش را بگیر، او از من فیلم گرفته است".

این لوله‌کش افزود، محافظ حصه بنت سلمان گوشی او را شکسته و او را مجبور کرده در حالی که دستانش در پشتش بسته شده بودند، پای شاهزاده را ببوسد.

محافظ حصه بنت سلمان خشونت فیزیکی را تکذیب کرده و گفته است، کاملاً مشخص است که هیچکس نباید از شاهزاده عکس بگیرد و این لوله‌کش "خیلی خوب می‌دانسته که چه کرده است".

وی افزود: حدود ۲۰ تا ۳۰ شاهد در اقامتگاه پاریس هستند که می‌توانند شهادت دهند هرگز به این لوله‌کش دست زده نشده و بزرگترین اشتباه شکستن گوشی او بوده است زیرا مدرکی که اثبات می‌کند این لوله‌کش به عمد این کار را کرده، از بین رفته است.

دادستان این پرونده از دادگاه درخواست کرد که شاهزاده سعودی را به شش ماه حبس تعلیقی و پرداخت ۵۰۰۰ یورو جریمه و محافظ او را نیز به هشت ماه حبس و پرداخت ۵۰۰۰ یورو جریمه محکوم کند.

به گفته این دادستان، خشونت علیه این لوله‌کش از لحاظ پزشکی ثابت شده و مصادره تلفن او نیز "آشکار" است.

وکیل بنت سلمان اما گفته است که موکلش باید تبرئه شود زیرا در غیاب او می‌توان هر چیزی درباره این اتفاق گفت.

حکم این پرونده در تاریخی دیگر صادر خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1398/04/19
دختر پادشاه چکار داری

به فکر نفتکشها باشید
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1398/04/19
اونجابرعکسه یااینجا؟؟؟؟؟مرده مهریشومیخواد؟؟؟؟؟؟کاش ماهم اونجابودیم ده تازن دارن میزنن بعدشم شکایتشومیکنن مهریه میگیرن
پاسخ ها
رهگذر
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
چی میگی؟ چی زدی تو؟
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1398/04/19
این لوله کش حقش بوده کتک بخوره بایدبیشتراین کتک می خورد؟یک کارگرلوله کش چکاربه فیلمبرداری وعکاسی اونم ازیک شاهزاده زن؟یقینااینکار سوی استفاده بانیت منفی و مخرب‌،وهدف تخریب علیه شاهزاده بوده!؟
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1398/04/19
کارگرلوله کش حقش بوده بایدبیشتراینها کتکش میزدند
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
اره واقعا حقش بوده
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1398/04/19
کارگرلوله کش فرانسوی شاکی شاهزاده سعودی درخبردیروز برترین هابعنوان طراح تزیینات منزل مصری معرفی شد؟امروزشدکارگرلوله کش!!بهرحال کتک هاحقش بوده لوله کش چکارش به فیلمبرداری وعکاسی‌اززنان!؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج