کتف قهرمان المپیک دوباره بیرون زد
۸۸۳۹۲۸
۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۳
۶۸۲۸ 
کتف سهراب مرادی یک بار دیگر بیرون زد، این بار زیر وزنه نود کیلویی و حالا این قهرمان در اتاق عمل است تا کتفش را جا بیاندازد.

خبرآنلاین: کتف سهراب مرادی دوباره بیرون زد و این قهرمان وزنه برداری در حال حاضر در اتاق عمل است.این اتفاق در حالی افتاده است که فقط سه هفته از آسیب دیدگی قبلی سهراب مرادی می گذرد. با کدام مجوز به او اجازه تمرین تکنیک داده شده است؟

آیا با خانه نشین کردن این قهرمان خیال دوستان راحت می شود؟ آقای مرادی! اینها را از چشم شما می بینیم. مجمع روز یکشنبه به شما رای اعتماد داد اما ظاهرا شما منتظر آن تکه کاغذی هستید که وزیر زیرش را امضا می کند.

کتف قهرمان المپیک دوباره بیرون زد

چرا الان سهراب در اتاق عمل است؟ سهراب حتی در پر کردن برگه رای و انداختن آن در صندوق هم مشکل داشت به خاطر کتف مصدومش.براستی در اردوی تیم ملی چه می گذرد؟ چرا اجازه داده شد که او در این شرایط بار دیگر زیر وزنه برود؟

اگر این آسیب دیدگی که بیشتر ناشی از خطای انسانیست تا یک اتفاق، به خداحافظی همیشگی سهراب مرادی از وزنه برداری بیانجامد، چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ آیا با خودتان تمرین کرده اید که حداقل در این چهار سال آخر مدیریت، شهامت پذیرفتن اشتباهاتتان را داشته باشید؟ یا حداقل در برخورد با خاطیان از خودتان جسارت به خرج دهید؟ در این چهار سال آخر باید پاسخگو باشید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:39 - 1398/04/20
این دیگه کتف نمیشه...
Iran, Islamic Republic of
02:39 - 1398/04/20
این دیگه کتف نمیشه...
Iran, Islamic Republic of
02:44 - 1398/04/20
لعنت بر وزارت وررش که فقط کارش طرفداری از تیم های مشخصه این وزیر رو بیرون کنید
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1398/04/21
واقعا حیف ورزشکار بزرگیه باید پیگیر کارش باشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج