ثبات قیمتی در بازار خودرو‌های داخلی
۸۸۳۹۶۶
۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲
۱۰۸۰۲ 
در شرایطی اولین ماه از فصل تابستان به روزهای آخر خود نزدیک می‌شود که گرمای این روزها تنور بازار خودرو را گرم نکرده و همچنان شاهد رکود معاملات در بازار هستیم.

دنیای اقتصاد: در شرایطی اولین ماه از فصل تابستان به روزهای آخر خود نزدیک می‌شود که گرمای این روزها تنور بازار خودرو را گرم نکرده و همچنان شاهد رکود معاملات در بازار هستیم.

طبق اظهارات فعالان بازار، پراید ۱۱۱ در حال‌حاضر با قیمت ۵۰ میلیون تومان در بازار موجود است. این خودرو پیش‌تر تا ۵۷ میلیون تومان در بازار قیمت خورده بود. دیگر محصول خانواده پراید یعنی مدل ۱۳۱ نیز قیمت ۴۵ میلیون را به نام خود ثبت کرده است. این خودرو در تیرماه در بازه ۴۵ تا ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نوسان داشت. سری هم به بازار تیبای صندوق‌دار بزنیم.

این خودرو با قیمت ۵۳ میلیون از سوی فروشندگان عرضه می‌شود؛ بنابراین تیبای صندوق‌دار نسبت به هفته گذشته تغییر قیمتی نداشته است. تیبا۲ نیز در حال‌حاضر با قیمت ۵۸ میلیون تومان در بازار حضور دارد. ساینا نیز در هفته‌جاری با قیمت ۶۰ میلیون تومان معامله شد. این خودرو بر خلاف تیبای صندوق‌دار، رشد قیمتی اندکی را تجربه کرده است. از بازار کوییک فول‌آپشن هم خبر می‌رسد این خودرو با پرداخت ۷۰ میلیون تومان در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

در خانواده پژو، مدل ۲۰۷ اتومات در حال‌حاضر با قیمت ۱۷۰ میلیون تومان در بازار موجود است. همین خودرو با گیربکس معمولی با قیمت ۱۲۷ میلیون عرضه می‌شود. همچنین پژو ۲۰۶ تیپ۲ و تیپ ۵ طی هفته‌ای که گذشت به ترتیب با قیمت ۸۴ میلیون و ۱۰۰ میلیون تومان عرضه شد. ۲۰۶ تیپ ۲ که پیش از این قیمت ۱۰۰ میلیون تومان را نیز به خود دیده بود از نیمه خردادماه سال‌جاری روند کاهشی را در پیش گرفت و همان‌طور که اشاره شد قیمت این خودرو هم‌اکنون ۸۴ میلیون تومان است. همچنین پژو ۲۰۶ صندوق‌دار با قیمت ۲۰۶ تیپ ۵ یکی شده است، این خودرو نیز با قیمت ۱۰۰ میلیون تومان در بازار قیمت‌ خورده است.

پژو ۴۰۵ SLX به قیمت ۸۲ میلیون تومان، در بازار موجود است. سمند نیز در حال‌حاضر با قیمت ۸۵ میلیون تومان ازسوی فروشندگان به خریداران عرضه می‌شود. پژوپارس نیز ۱۰۲ میلیون تومان قیمت خورده است. حال سراغ محصولات رنو در بازار می‌رویم. طی هفته‌ای که گذشت، ساندرو استپ‌وی اتومات با قیمت ۱۹۰ میلیون در بازار موجود بود. این خودرو با گیربکس معمولی با قیمت ۱۶۰ میلیون تومان در اختیار خریداران قرار دارد. ساندرو نیز با گیربکس اتومات و معمولی به ترتیب ۱۷۵ میلیون و ۱۴۵ میلیون تومان در بازار قیمت دارد.

تندر اتومات با قیمت ۱۷۰ میلیون تومان در بازار حضور دارد و ۱۳۷ میلیون تومان قیمتی است که فعالان بازار برای پارس‌تندر در نظر گرفته‌اند. تندر E۲ هم با قیمت ۱۳۰ میلیون تومان قابل خریداری است. رانا هم طی هفته‌ای که گذشت ۸۳ میلیون تومان قیمت خورد.

بررسی قیمت دنا در بازار نشان می‌دهد در شرایطی که دنا معمولی در بازار کمیاب شده است، دناپلاس با موتور توربوشارژ و دناپلاس به ترتیب ۱۷۵ میلیون و ۱۶۰ میلیون معامله می‌شود. حال سراغ دو محصول مونتاژی ایران‌خودرو یعنی پژو ۲۰۰۸ و دانگ‌فنگ H۳۰ کراس می‌رویم. خودروی مونتاژی فرانسوی ایران‌خودرو در بازار ۳۲۵ میلیون تومان قیمت دارد و محصول چینی این خودروساز هم با قیمت ۱۵۰ میلیون تومان قابل خریداری است.

همچنین نگاهی به قیمت دو محصول مونتاژی سایپا می‌اندازیم. چانگان محصول مونتاژی چینی این خودروساز در حال‌حاضر با قیمت ۱۸۰ میلیون تومان از سوی معامله‌گران عرضه می‌شود. سراتو محصول کره‌ای مونتاژی سایپا نیز در حال‌حاضر با پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1398/04/20
بعله عجب قیمت های کمی
Kuwait
09:04 - 1398/04/20
بگوئید این خودرو‌قبلا چهارمیلیون بود پراید که خودرو نیست بدبخت ها خودتونا همیشه خر حساب می کنید کجای دنیا پرایدی وجودداره که ما دومی باشیم چون آشغال است جاش فقط توی ایران است
پاسخ ها
احمدنوری
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
تورا خدا ارزان بدین
Kuwait
09:12 - 1398/04/20
خدا لعنتتون کند‌و روز خوش نبینید بااین گرانفروشی هاتون قیمت همه ی خودروهاتون بیشتر از ۱۰برابر گر ان تر می فروشید ال ای هرچه زودتر نابود شوید بی پدرها
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1398/04/20
لعنت برزات بدبختتون کدوم قیمت کدوم ماشین قیمتش ارزون شده چراچرت وپرت مگید.
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1398/04/20
ثبات قيمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو ايران؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
ماشین برای دزدان خود تون ثبات پیدا کرده گوشت از ۹۵رسید ۱۰۵ هزارتومان ارزاق روزانه مردم فقیر بیکار بازنشسته ثبات بدهید
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1398/04/20
یک بار دیگه باید علیه خودروسازان دست بکار شد و خرید نکرد. اون وقته که مردم میبینن سودجوها چطور به دست و پا زدن میفتن. مشروط به اینکه شرایط فروش جدیدی اعلام نکنن و احمق فرضمان نکنن
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1398/04/20
مردم نادان با خریدن خودرو اینا را هار کردن حتما این مردم پول حرام در میارن
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1398/04/20
ثبات بازار با قیمت ۴ برابر خودرو به درد نمی خورد پراید ۱۰ میلیونی و سمند ۱۵ میلیونی رو چند می فروشند
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/04/20
تا الاغ باشه الاغ سوار هم هست.........
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/04/20
رسانه شما از دلالا دلالتر نشان میده رو هر ماشینی ۵ میلیون با دستور مافیا میکشید. واقعا که
پاسخ ها
فتا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
تا خر باشه خر سوار هم هست
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1398/04/20
بله پراید اشغال ۵۰ میلیون سبات بازاره بلندبشین خجالت بکشید جمع کنید کاسه کوزه این خودرو سازهارو . یه تعدادی بیکار میشن تمام ایران برای ۱۰۰۰نفر که نباید بسوزن
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1398/04/20
پارسال من استپ وی نگرفتم گفتم درشان من نیست اینوسواربشم پولاموجمع میکنم جوک میخرم امسال بایداستپ وی رو هم توخواب ببینم لعنت بهتون که برنامه ریزی مردمو خراب کردید
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1398/04/20
تنها چیزی که ثبات داشته از سال 88 به این طرف فقط یارانه بوده تمام
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
واقعا قربونه آدمه چیزفهم
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1398/04/20
خود دولت قیمت خودرو را چند برابر کرده و ارزش پول را نابود کرده فقط شعار میده همین اخبار داغ هم فقط شعار میده یک ماه هست الکی میگه قیمت امده پایین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج