جهانگیری: می‌خواستند زنجانی‌سازی راه بیاندازند
۸۸۳۹۹۸
۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
۷۸۸۵ 
جهانگیری گفت: درست نیست که کسی بگوید از راهکارمان برای فروش نفت استقبال نشد ما از همه پیشنهادها استقبال کردیم به جز افرادی که فکر می‌کردند به بهانه تحریم، بابک زنجانی در کشور راه بیندازند. فریادها، فریادهای بابک زنجانی است. من خودم گفته‌ام هر کس راهکاری برای فروش نفت دارد ارائه دهد.

خبرآنلاین: معاون اول رئیس‌جمهور گفت: ترمیم و تقویت سرمایه اجتماعی مهم‌ترین مسئله ماست، در دولت آقای هاشمی زمانی که استاندار بودیم، رهبری به ما گفتند شما استانداران، رؤسای جمهور استان هستید. شما چشم بینا و گوش شنوای نظام هستید، باید خوب بشنوید. شنیدن حرف مردم برای ما راهگشاست.

جهانگیری: فریادها، فریاد‌های بابک زنجانی است!

اظهارات معاون اول رئیس جمهور را بخوانید؛

*آمریکا به دلایل سیاسی به دنبال به هم زدن امنیت منطقه خلیج فارس و خاورمیانه است و علت اصلی این است که اسرائیل جز در فضای ناامنی امکان حیات ندارد، آن‌ها تلاش کردند سوریه و عراق را بهم بزنند، قبلا در افغانستان این کار را انجام دادند در واقع آن‌ها بدنبال این هستند که همواره بین کشورهای منطقه موضوعاتی برای در گیری داشته باشند.

* راهبرد ما در مقابل دشمن، مقاومت است. ایران همواره حافظ ثبات منطقه است.

*آمریکایی‌ها وقتی می‌خواهند به کشوری آسیب بزنند از دولت‌های قانونی و مردم منطقه حمایت می‌کنند. البته اکنون آمریکایی‌ها از بخش عمده‌ای از اهداف‌شان ناامید شده‌اند. آن‌ها بر مبنای یک بررسی تحلیلی گفتند سال ۹۷ پایان جمهوری اسلامی ایران است. خیلی هم با صراحت گفتند که ایران جشن ۴۰ سالگی نمی‌گیرد. از شش ماه قبل از شروع سال ۹۷ راهبرد آن‌ها افزایش ناامنی داخلی با ایجاد جنگ روانی بود. با خروج از برجام به گونه‌ای که فکر می‌کردند شرایط کشور به هم می‌خورد اما در این موضوع شکست خوردند، در صفر کردن صادرات نفت و در فروپاشی اقتصاد شکست خوردند.

*«آمریکایی‌ها دنبال فروپاشی اقتصاد ایران بوده‌اند»، آن‌ها به اقتصاد ما ضرباتی زدند و شوک‌های اقتصادی هم باعث کاهش ارزش پول ملی و افزایش تورم می‌شود. آن‌ها در این مدت تلاش کردند فروش نفت ایران را به صفر برسانند اما ما هم تلاش وسیعی انجام دادیم و وزارت نفت هم مجوزهای لازم را گرفت و از همه ظرفیت‌ها برای فروش نفت استفاده کرد. درست نیست که کسی بگوید از راهکارمان برای فروش نفت استقبال نشد ما از همه پیشنهادها استقبال کردیم به جز افرادی که فکر می‌کردند به بهانه تحریم، بابک زنجانی در کشور راه بیندازند. فریادها، فریادهای بابک زنجانی است. من خودم گفته‌ام هر کس راهکاری برای فروش نفت دارد ارائه دهد.

*روز گذشته هم رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که تحریم‌های سخت‌تری در پیش است. با رویکردهای سنتی و نخ نما نمی‌توانیم با این مسائل در هم تنیده اقتصادی و اجتماعی مواجه و از آن‌ها عبور کنیم. اکنون زمان نشان دادن فهم، عزم و اراده متفاوتی برای روبرو شدن با مشکلات است و مهمترین نکته این عزم این است که دولت موفق شود از ظرفیت‌های درون کشور، مردم و نهادهای مدنی برای عبور از این مسئله استفاده کند.

*انگلیس وقتی نفتکش ما را توقیف می‌کند می‌داند اقدامش موجب بی‌آبرویی است اما در عین حال می‌داند که نفتکش‌های ما در حال حرکت است و آن‌ها مقصد را نمی‌دانند. چرا آن‌ها سندی رو نکردند که نفتکش ما به بندری که می‌گفتند می‌رود. ما به هر حال نفت خود را فروخته‌ایم ولی نه به میزانی که می‌خواستیم اما روز به روز بر میزانی که می‌خواهیم بفروشیم نزدیکتر می‌شویم.

*آمریکا بعد از تحریم نفت پتروشیمی و فولاد را هم تحریم کرد. با این وجود صادرات غیر نفتی سه ماهه اول امسال ۱۱.۵ میلیارد دلار و واردات در همین مدت ۱۰ میلیارد و ۳۵۰ میلیون دلار بوده است. یعنی تراز تجاری ما بدون فروش نفت مثبت یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون دلار است. تعداد شاغلین بهار امسال بیش از ۲۴ میلیون و ۳۸۲ هزار بوده است که این آمار در بهار ۹۷ چیزی بیشتر از ۲۴ میلیون و ۶۱ هزار نفر بود که در واقع تفاوت آن بیش از ۳۲۱ هزار نفر است. اقتصادی که در این دوران قادر است بیش از ۳۰۰ هزار شغل ایجاد کند می‌شود گفت دچار فروپاشی شده است؟ نرخ بیکاری بهار پارسال ۱۲.۱ درصد بود در حالی‌که این آمار در بهار امسال به ۱۰.۸ درصد رسید.

* ما با رویکردهای سنتی و نخ نما نمی‌توانیم از این مسائل در هم تنیده اقتصادی و اجتماعی عبور کنیم. زمان، زمان نشان دادن عزم و اراده‌ای برای مقابله با مشکلات است و این وابسته است، به اینکه دولت بتواند از ظرفیت‌های خود استفاده کنند. دولت باید بتواند با نخبگان کشور ارتباط بگیرد و این ضعفی است که باید تا حدودی آن را بپذیریم.

*ترمیم و تقویت سرمایه اجتماعی مهم‌ترین مسئله ماست، در دولت آقای هاشمی زمانی که استاندار بودیم، رهبری به ما گفتند شما استانداران، رؤسای جمهور استان هستید. شما چشم بینا و گوش شنوای نظام هستید، باید خوب بشنوید. شنیدن حرف مردم برای ما راهگشاست.

* قدرت دولت در مرحله اول، قدرت نرم دولت است، قدرت نرم دولت از جنس داشتن نفوذ در قلب مردم مقبولیت در نزد آنهاست.

*دشمنان کشور با همه رسانه‌های خود به دنبال این هستند که نشان دهند دولت نمی‌تواند کارهای خود را به پیش ببرد، عده‌ای هم آگاهانه یا ناآگاهانه در داخل کشور می‌خواهند نشان دهند دولت ناکار آمد است اما آیا فکر نمی‌کنند با ناکارآمد نشان دادن دولت، نظام تضعیف می‌شود و اگر مردم از آن‌ها روی گردان شوند رو به آن‌ها نمی‌آوردند

* همبستگی داخلی باطل السحر همه تهدیدات دشمنان است، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های پیشروی ما مسأله انتخابات است. انتخابات برای ما همواره مهم است، در چنین منطقه‌ و کشوری هستیم که مسئولانش با رای مردم انتخاب می‌شوند.

* انتخابات می‌تواند راهگشای ما در حل مشکلات باشد، انتخابات پرشور و سالم، نشاط جامعه را حفظ می‌کند. مکررا در تاریخ داریم که نتیجه انتخابات دشمن را مایوس کرده است.

*فرمانداران و استانداران با قدرت اقدامات خود را انجام دهند و باید از رای مردم به عنوان حق الناس به طور کامل حراست کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 34
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1398/04/20
واقعا زحمت می کشید زندگی مردم به باد فنا رفت. افسردگی و ناانیدی ملت را دربرگرفته. معلونه چی می گی.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
همش زیر سر همینه. ارز 4200 تومانی برای دوستان و آشنایانشان دادن.ماشینهای گران قیمت وارد کردن و 4 برابر فروختن اما ارز برای دارو و گوشت و برنج ندادند
ضد امریکا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
آقای جهانگیری گند زدید به زندگی مردم.
درضمن امثال زنجانی ها رو بفرستید بالای چوبه ی دار.
همه مردم میخان دزدان اعدام بشن
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1398/04/20
یکی باید ازخونه های شما محافظت کنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
اگر دست زنجانی ها نه افتاده دست شماها که خوب افتاده چه زنجانی ها چه شماها هیچ فرقی ندارید
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1398/04/20
ما برای حفاظت از زندگی مردم مان تلاش میکنیم خخخخخخخخ .... خداوکیلی با این جمله ای که گفتی کلکسیون جملات نابت تکمیل شد و من هنوز دارم از خنده به خودم میپیچم خخخخخخخ... دمت گرم برای اینکه خوب بلدی بخندونیمون خخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
همش زیر سر همینه. ارز 4200 تومانی برای دوستان و آشنایانشان دادن.ماشینهای گران قیمت وارد کردن و 4 برابر فروختن اما ارز برای دارو و گوشت و برنج ندادند
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1398/04/20
توجیب مارانزن نمیخواداززندگی مردم حمایت کنی
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1398/04/20
واقعا زحمت فرمودین ، ما از رفاه زیادی باید از شما شکایت کنیم. والسلام
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
دلار را رسوندی 17 تا 19 هزار تومان. دلارهای تخصیص به دلالان را با کالاهای وارداتی 4 تا 5 برابر گرونتر فروختین. خالا هم روی 13 تا 14 هزار تومان بازیش میدین.ارز 3000 تومانی من کجاست
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1398/04/20
شنا با مردم کاری نداشته باشین خوشدن بلدن
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1398/04/20
آقای خبری تو چرا ساده بازی درمیاری؟تو چرا زود گول میخوری؟هر حرفی ک قابل بازتاب خبری نیس
Iran, Islamic Republic of
10:04 - 1398/04/20
اگه ما نخواییم شما حفاظت کنی .. شاید از سفره شما یچیزی برای مردم بمونه ...
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1398/04/20
اقای جهان گیری خوب به حرف مردم گوش می کنید تشکر تا خرخره توقرض هستیم کار هم نیست بترسید از ان روزی که مردم بزنند سیم اخر
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1398/04/20
مقاومت برای شما معنا دارد خودتان با حقوقهای نجومی و ملت چی ...سفرهای ملت راجمع کردید ...
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1398/04/20
مسئله اصلی اینکه .استاندار و فرمانداری که مدیریت داشته باشه نداریم.
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1398/04/20
اقای جهانگیری از کرسنت چه خبر
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1398/04/20
آ قای جهانگیری الان بالای 40درصد بیکارداریم کمتر؟
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1398/04/20
چرا اینقدر دروغ درحال حاضر بالای 40 درصد بیکارند
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1398/04/20
چقدر با رودربایستی با هم حرف میزنن میخواستن کیا اسمشو بگو
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1398/04/20
مردم یادتان هست ؟؟؟
یعنی متنفرم از همه تون
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1398/04/20
بابك زنجاني شد الگوي خيلي ها كه طمع كنند يه كشتي نفت بلند كنند و فرار كنند
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1398/04/20
جهانگیری اصلاحطلب لطفأ به وعده های انتخاباتیش عمل کند !!!؟؟؟!!!!!؛؛؛؛!// ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟..
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1398/04/20
میخواستند زنجانی سازی کنند بچه های ما رفتند خارج و جور زحمت معاملات ارزی وواردات و. خیلی چیزای دیگه رو بجون خریدند مثل دختر مظلوم اون وزیر کالا وارد کردند دیگه نذاشتیم امثال زنجانی بوجود بیاد مگه بچه های خودمون مشکلشون چی بود که ارز. رو بدیم امثال بابک ببرن وارد بازار کنن
United Arab Emirates
13:25 - 1398/04/20
زنجانی...زنگنه...ارز جهانگیری...یادتون هست...و...!!!
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1398/04/20
شما بدتر از زنجانی را ه انداختید یکی مربوط به پتروشیمی و غیره
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1398/04/20
ننگ بر این دولتمردان و مسىولان بی لیاقت دزد پرور.....حق مردم ایران این نیست ک با بدبختی زندگی کنن،،،من سهم دارم از این کشور بحران زده،،،سهم من کو،،،فقط بدبختی سهم مردم ایران شد،،،خسته شدددیم،،اقا ما انرژی هسته ای نمیخواااااااااااایم خسته شدیم،،،له شدیم زیر فشار و تحریم،،،بترسین از روزی ک صبر مردم لبریز بشه....
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1398/04/20
تو کشور هزاران عدد بابک زنجانی هست که تند تند خبرش درز میکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج