دستگیری دو برنج فروش متقلب در تهران
۸۸۴۰۹۰
۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
۶۹۹۴ 
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از پلمپ دو واحد صنفی به دلیل عرضه برنج نامرغوب و تقلبی خبر داد.

ایسنا: رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از پلمپ دو واحد صنفی به دلیل عرضه برنج نامرغوب و تقلبی خبر داد.

سردار علی ذوالقدری دراین باره گفت: در پی شکایت شماری از شهروندان ساکن محدوده غرب تهران در خصوص فروش برنج‌های نامرغوب و تقلبی از سوی یک واحد صنفی، تیمی از کارشناسان نظارت بر اماکن عمومی پلیس با هماهنگی سازمان تعزیرات و مقام قضائی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه تیم‌های کارشناسی پلیس به این واحد صنفی اعزام شدند و تحقیقات میدانی خود را آغاز کردند، گفت: در بررسی برنج‌های موجود در فروشگاه مشخص شد مالک این واحد صنفی اقدام به فروش برنج غیرایرانی تحت عنوان برنج ایرانی،کرده و گزارش شهروندان از اقدام خلاف قانون کاملاً درست است.

دستگیری دو برنج فروش متقلب در تهران

به گفته ذوالقدری در بررسی از این واحد صنفی بیش از ۶۰۰ کیلوگرم برنج نامرغوب و تقلبی که در کیسه‌هایی با برند ایرانی بسته بندی شده بود کشف و ضبط شد و مالک فروشگاه نیز برای تحقیقات بیشتر به پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ انتقال یافت.

وی همچنین از برخورد با مورد مشابه دیگری در شرق تهران خبر داد و گفت: همزمان در اجرای گزارشی دیگر در شرق تهران نیز مأموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت یکی دیگر از عرضه کنندگان برنج تقلبی در پوشش برند ایرانی را شناسایی کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: در این مورد نیز با شکایت شهروندان ساکن محدوده نظام آباد، مشخص شد که مالک یک فروشگاه در این محله اقدام به فروش برنج ایرانی به قیمت روز کرده اما زمانی که مشتریان برنج‌ها را بررسی کرده اند مشخص شده تنها ۲۰ درصد آن ایرانی و مابقی برنج پاکستانی است که با مشخص شدن این موضوع، بلافاصله تیم عملیاتی این یگان به همراه مأموران تعزیزات حکومتی و کارشناسان اتحادیه بنکداران شهر تهران به محل اعزام و در بررسی‌های انجام شده متوجه شدند که مالک این واحد صنفی تحت پوشش برنج ایرانی، برنج نامرغوب و تقلبی به مشتریانش عرضه کرده است.

ذوالقدری با بیان اینکه با تأیید نظریه کارشناسان اتحادیه و سازمان تعزیرات، برنج‌های مذکور در هر دو واحد صنفی مختلف توقیف شد، گفت: همچنین با دستور مقام قضائی هر دو واحد صنفی به جرم غش در فروش، ارائه برنج تقلبی و فریب مشتریان، پلمپ شده و مالکان متقلب آن نیز دستگیر شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1398/04/20
دیگه خر تو خره... هر کسی تو صنف خودش داره خرابکاری میکنه... اینا همون آدم های عادی هستن... ولي مدتیه یاد گرفتن دزدی رو.
Kuwait
15:57 - 1398/04/20
کجا متقلب نیست که همین برنج فروش متقلب است ؟
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1398/04/20
پیش ازاینکه برنج در مقازها برسه در ورودی هر شهری بازرس ویژه باشه جلوه این حرام خوار گرفته بشه تا مردم را گول نزنند ببین روزی چقدر ماشین برنج را می گیرند
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1398/04/20
چه خوب که پیگیری میکنید، متقلبین را بازداشت و واحدهای آنها را پلمپ میکنید. پس چرا برای ما متضررین کاری نکردید، نمیکنید و نخواهید کرد.
بابا جان شرکت رامک خودرو، در سال 96 خودرو را با قیمت 104 میلیون تومان، پیش پرداخت 50 میلیون تومان و تحویل 3 ماهه پیش فروش کرده است. حالا پس از 2 سال و نیم دعوتنامه ماشین به قیمت 390 میلیون تومان و وعده 1 ماهه آمده است.
قسمتان میدهیم به دادمان برسید. یا مسئولین، خبرنگارن، عزیزان سپاه، نیروی انتظامی و . . .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج