قاسمی‌نژاد: فصل آینده کار سخت‌تری داریم
۸۸۵۵۶۳
۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
۲۴۶۵ 
امین قاسمی‌نژاد، مهاجم تیم فوتبال پدیده شهر خودرو اعتقاد دارد که به دلیل شرایط سنی به تیم ملی دعوت نشده است.

خبرگزاری تسنیم: امین قاسمی‌نژاد با اشاره به آخرین وضعیت تیم پدیده گفت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و مراحل آماده‌سازی تیم به خوبی پیش می‌رود. کارهای تاکتیکی و بازی‌های دوستانه هم در دستور کار قرار دارد و به مرور زمان بدن‌ها رها می‌شود. ما در فصل آینده کار سختی‌تری در پیش داریم و باید خیلی بیشتر از فصل گذشته تلاش کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا جدایی چند بازیکن باعث تضعیف پدیده شده است، تصریح کرد: واقعیت این است که چند بازیکن خوب از تیم ما جدا شدند، ولی چند بازیکن جدید هم جذب کردیم که امیدوارم جای جدا‌شده‌ها را پر کنند. البته با صلاحدید کادر فنی قرار است چند بازیکن دیگر هم به تیم اضافه شوند و امیدوارم که با تیم قوی‌تری نسبت به سال گذشته، فصل جدید را شروع کنیم.

مهاجم تیم فوتبال پدیده درباره دعوت نشدنش به تیم ملی و اینکه یحیی گل‌محمدی گفته است قاسمی‌نژاد بهترین بازیکن لیگ در فصل گذشته بود، خاطرنشان کرد: آقا یحیی به من لطف دارد و نظر او واقعاً برایم باارزش است. من فصل خوبی را پشت سر گذاشتم و فکر می‌کنم فقط به خاطر شرایط سنی‌ام به تیم ملی دعوت نشدم. به‌هرحال کادر فنی به آینده و جام جهانی بعدی نگاه می‌کند و بر همین اساس بازیکنان جوان به اردو دعوت می‌شوند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج