کوین اسپیسی از اتهام آزار جنسی تبرئه شد
۸۸۶۶۹۲
۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
۶۰۵۵
حضور افراد مشهور در دادگاه همیشه جنجالی می شود و حضور کوین اسپیسی بازیگر مشهور هالیوود در دادگاه، آن هم به اتهام تعرض جنسی را می توان یکی از جنجالی ترین پرونده های ستاره های هالیوودی در سال 2017 دانست. اکنون با گذشت ماهها از زمان مطرح شدن این پرونده نه تنها شاکی شکایت خود را پس گرفته است، بلکه وکلا مدعی شده اند اساسا این پرونده یک افترا بوده است.

انتخاب: حضور افراد مشهور در دادگاه همیشه جنجالی می شود و حضور کوین اسپیسی بازیگر مشهور هالیوود در دادگاه، آن هم به اتهام تعرض جنسی را می توان یکی از جنجالی ترین پرونده های ستاره های هالیوودی در سال 2017 دانست. اکنون با گذشت ماهها از زمان مطرح شدن این پرونده نه تنها شاکی شکایت خود را پس گرفته است، بلکه وکلا مدعی شده اند اساسا این پرونده یک افترا بوده است.

قرار بود شاکی برای اثبات ادعای خود علیه اسپیسی یک گوشی تلفن همراه را که حاوی تماس ها و پیام هایی به عنوان مدرک بود به دادگاه ارائه دهد اما این اتفاق نیفتاد و وی شکایت خود را پس گرفت.

شاکی این پرونده؛آنتونی رپ مدعی شده بود که در سنین نوجوانی خود توسط کوین اسپیسی جوان مورد تعرض قرار گرفته و زمان این ماجرا را نیز سال 1986 اعلام کرد. اما اسپیسی این ماجرا را رد کرد و گفت چیزی به خاطر نمی آورد . با این وجود این پرونده به شدت به ضرر اسپیسی تمام شد و حتی قرارداد وی با سریال محبوب "خانه پوشالی" لغو شد. سریالی به شدت محبوب و پر طرفدار که مسیر ترقی یک منشی دفتر رئیس جمهور ایالات متحده را نشان می دهد.

کوین اسپیسی از اتهام آزار جنسی تبرئه شد

تیم مدافع اسپیسی و دادستان از مدتی پیش اعلام کرده بودند که شاکی باید شواهد پرونده را در اسرع وقت به دادگاه ارائه کند اما با گذشت زمان هیچ خبری از مدارک نشد. در نتیجه دادستان این پرونده نیز معتقد است می توان از کویسن اسپیسی رفع اتهام کرد و این موضوع هیچ مانعی ندارد.

وکیل کوین اسپیسی در گفتگو با مطبوعات گفت از ابتدا می دانستیم کوین بیگناه است چرا که شاکی به غیر از اتهام زنی بی پایه هیچ رفتار و صحبت مستدلی به دادگاه ارائه نکرد که نشان دهد کوین گناهکار است. با این وجود مدتی طول کسید تا ثابت کنیم حق با ما است.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1398/04/27
وودی آلن هم باید به دادگاه کشیده بشه مردک متجاوز
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1398/04/27
در چند سال اخیر عده ای به طمع کسب پولهای باد آورده شروع به واکاوی اتفاقات سالهای دور کردند،هر چند گاهی واقعا تجاوز و آزاری اتفاق افتاده بود مثل مورد واینستین،ولی بیشتر موارد به نظر موج سواری و طمع مالی بود،کسانی که بعد از چند دهه به یکباره یادشان افتاد که ای دل غافل در روزگار گذشته به ما تعرض شده و اکنون زمان احقاق حق است،البته که تعرض و تجاوز گناه نابخشودنی است ولی اتهام زدن نابخشودنی تر!
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1398/04/27
مدرک از کجا بیاره از اتفاقی که هزار سال پیش افتاده
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1398/04/27
واقعا حیف بود که نباشه .اسطوره بازیگری
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1398/04/27
به ایم میگن خشونت علیه مردان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
شاکی اش هم مرد بوده جاهل
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج