چه کسی صلاحیت علیرضا دبیر را تایید کرد؟
۸۸۶۸۳۴
۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۴
۳۸۹۷ 
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش تنها مجری انتخابات است و احراز صلاحیت افراد در اختیار سایر نهادهاست.

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش تنها مجری انتخابات است و احراز صلاحیت افراد در اختیار سایر نهادهاست.

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مجمع سالانه فدراسیون والیبال در جمع خبرنگاران درخصوص بی‌ثباتی لیگ برتر والیبال و شرایط نامساعد تیم والیبال خراسان رضوی گفت: لیگ برتر حوزه‌ای حرفه‌ای است و در بخش حرفه‌ای ورزش شرایط اقتصادی و نرخ ارز اهمیت بالایی دارد، در حال حاضر که اقتصاد کشور از شرایط خوبی برخوردار نیست، سبب می‌شود تا بنگاه‌های اقتصادی تمایلی برای سرمایه‌گذاری در ورزش نداشته باشند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: خراسان رضوی نیز در وضعیت اقتصادی بی‌ثباتی است و هر سال با نامی جدید در لیگ برتر حضور پیدا می‌کند، گاهی در بین فصل نیز اسپانسرش را تغییر می‌دهد یا نامش را عوض می‌کند، این عوامل به درون استان مربوط می‌شود که برای اسپانسر خود و کسی که می‌خواهد سرمایه‌گذاری کند ثباتی به‌وجود آورد.

وی با بیان اینکه خراسان رضوی می‌تواند از میان بنگاه‌های اقتصادی که در درون استان وجود دارد، در لیگ برتر استفاده کند، خاطرنشان کرد: همان طور که کاله و مهرام در لیگ حضور دارند، برخی تولیدکننده‌ها برای برندسازی محصول خود در لیگ برتر حضور پیدا می‌کنند، در این استان نیز ظرفیت‌هایی وجود دارد که باید با کمک متقابل در این عرصه ورود پیدا کنند.

داورزنی در خصوص انتخابات فدراسیون کشتی و حضور علیرضا دبیر پس از رد صلاحیت وی در مجمع این فدراسیون، عنوان کرد: من نمی‌توانم در این خصوص نظری دهم چراکه وزارت ورزش تنها مجری انتخابات است و احراز صلاحیت افراد در اختیار سایر نهادها است و ما در وزارت نقشی نداریم، طبیعی است که علیرضا دبیر بر اساس تاییدیه دستگاه‌های امنیتی در مجمع حضور یافته و رأی آورده است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان درباره محرومیت استقلال و برکناری اعضای هیأت مدیره این باشگاه بیان کرد: امیدوارم که این اتفاق رخ ندهدریال باشگاه هیأت مدیره دارد و در این خصوص نیز مجمع اعضای هیأت مدیره باشگاه تصمیم‌گیری می‌کنند، وزارت ورزش مسئولیت پیگیری این کار را دارد، اما هرگونه اظهار نظری در خصوص برکناری آقایان فتحی و خطیر برعهده مسؤولان باشگاه استقلال است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Netherlands
11:50 - 1398/04/28
والیبال با این انتخابات نابود می شود .
Netherlands
11:51 - 1398/04/28
تأیید نهادهای امنیتی !!!
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1398/04/28
این دیگه از کجا اومد؟خود آقا رسول خیلی بهتر بود
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1398/04/28
چهار راه پارک وی او را تائید کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج