رویانیان: از این به بعد حرف بزنند رسوایشان می‌کنم
۸۸۷۱۸۰
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۴
۵۸۲۸
محمد رویانیان مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس بابت افزایش تهمت‌هایی که از سوی بعضی مدیران کنونی باشگاه به بهانه بدهی‌های گذشته به او زده شده، شاکی و عصبانی است.

خبرآنلاین: محمد رویانیان مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس بابت افزایش تهمت‌هایی که از سوی بعضی مدیران کنونی باشگاه به بهانه بدهی‌های گذشته به او زده شده، شاکی و عصبانی است. رویانیان در این خصوص گفت: «من برای مدتی مدیر عامل باشگاه بودم و تلاش کردم بهترین امکانات را برای پرسپولیس بسازم.

شما می توانید آمار و ساختاری که من برای پرسپولیس ایجاد کردم و شرایطی که زمان من در این باشگاه حاکم شد را ببینید که چه کردم و این دوستان چه می‌کنند. راه درآمدزایی که من ایجاد کردم هنوز مهمترین منبع اشگاه پرسپولیس است و همین مدیران فعلی از طریق آن مشغول تزریق پول به تیم هستند وگرنه بعید می دانم آقایان بتوانند ایده هایی برای جذب سرمایه و پول داشته باشند.»

رویانیان اضافه کرد: «آقایان همه چیز را از حد گذرانده اند. نیلسون در فصل سیزدهم داشت از باشگاه پرسپولیس به فیفا شکایت می‌کرد. ۲۵۰ هزار دلار طلب داشت و می‌گفت اگر پولم را همین حالا ندهید کار را به فیفا می کشانم. مشخص بود که کار به فیفا کشیده می شد باشگاه همه جور محروم و محکوم بود. ما وارد عمل شدیم و با ۶۰ هزار دلار که به صورت قرضی گرفته بودیم، پرونده را فیصله دادیم ولی باز هم می بینیم که دوستان، موضوع را رها نمی کنند.

آنها چپ و راست مصاحبه می‌کنند و حرف‌هایی می‌زنند که هر آدمی را عصبانی می کند.» او افزود: «دوستان تهمت زدن را از سر گذرانده اند. اینها مشغول سیاسی کاری هستند. چطور ممکن است ۷ مدیرعامل بعد از من بر صندلی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس بنشیند و ده ها میلیارد تومان بدهی را بدهند اما نتوانند فقط 60 هزار دلار را پرداخت کنند.

آن زمان که پول را قرض گرفتیم، باشگاه می‌توانست با حدود ۱۸۰ میلیون تومان این بدهی را پاک کند. آن روزها قرارداد هر بازیکن یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بود اما آنقدر تعلل کردند تا این بدهی امروز به حدود یک میلیارد تومان رسیده است!»

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: «کاش یک نفر این مسائل را عنوان می کرد که من کاملا بی تقصیر هستم. البته چون آقایان فقط تهمت می زنند، من هم رویه ام را عوض می کنم. از این به بعد تهمت بزنند، رسوای شان می کنم! تا به حال صبوری به خرج دادم و هیچ حرفی نزدم اما آقایان چون در این دولت فعالیت می کنند تلاش دارند تا من که از دولت قبلی مدیرعامل بودم را به هر بهانه ای تخریب کنند.

من منزلم را برای باشگاه پرسپولیس فروختم؛ کدام یک از دوستان چنین کاری انجام می دهد؟ بعد از من 7بار صندلی مدیرعاملی باشگاه عوض شد، این یعنی بنیان ساختار پرسپولیس مشکل دارد. هیچ کس این ها را ندید، فقط گفتند رویانیان ۶۰ هزار دلار بدهی آورده ولی نگفتند رویانیان چند میلیارد بدهی را پرداخت کرده بود، پول مربیان پرتغالی مثل وینگادا را داد و آبروی پرسپولیس را خریده. ده ها بازیکن را به این تیم آورد و زمینه ساز درآمدزایی امروز بود. تنها به دنبال سیاسی کاری و اتهام زدن به من بودند.

شاید هم تقصیر خودم است که سکوت کردم تا آقایان بتوانند به خودشان جرأت این صحبت‌ها را بدهند.» رویانیان در نهایت افزود: «از این به بعد دیگر سکوت نمی کنم و جواب تک تک شان را با سند و مدرک می‌دهم. اگر من بدهی برای باشگاه درست کردم آقایان نیز باید بگویند چه کارهایی کردند، چه قراردادهایی بستند، چه پول هایی را کجا خرج کردند و... از این به بعد من هم مثل خودشان رفتار می کنم.»

انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:13 - 1398/04/29
شما خودت رسوای جهانی ...رییس ستاد مدیریت سوخت جناب روداریان
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1398/04/29
ببینید چه بخور بخوری هست تو مملکت ما که میگه رسواتون میکنم
پاسخ ها
حمید موحد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
همتون سرتا پا از یک کرباس هستید افشاگری چی علیه هم خوب بکن یادت رفته کوپن بنزین اتومبیل های لوکس ووو به بازیکنان وعده دادی نوشابه درست کردی مربی خارجی اوردی بدرد نخور کلی هزینه کردی سر پرست تیم اقای شیرینی که اصلا این کاره نبود بقیه کارها که خود هوادارها بیشتر یادشون خونه خودت مگر چقدر قیمت داشته فروختی به باشگاه دادی لابد الان اجاره نشین هستی
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1398/04/29
بابا تو خودت رسوایی عالم هستی
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1398/04/29
تاریخ لنگ، مثل تو مدیر عامل به خودش ندیده، ها ها ها ها خخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1398/04/29
آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است! مگه نمیگی تهمت بهت زدن برو از آبروت دفاع کن، ازشون شکایت و افشاگری کن و حقت رو بگیر! برو دیگه چرا نمیری؟!!
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1398/04/29
یه خورده هم از ژوزه پرتغالی بگو
United Arab Emirates
10:44 - 1398/04/29
آقای رویانیان عزیز شما اگه کاری هم برای پرسپولیس کردی که ما میگیم نکردی فقط و فقط با پول بیت المال و رانت و بابک زنجانی و هدایتی بوده والا غیر
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1398/04/29
قضیه اون هواپیما که رنگ قرمز زدی چی شد خخخ
تاج کبیر آسیا .چهارفینال آسیا دوقهرمانی دونایب قهرمانی . لنگ حکومتی صفر الهلال شش و خریبین پنج لنگ حکومتی صفر
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1398/04/29
دزدیا و بخور بخور لنگ دارن رومیشن. هدایتی پدرشون ک فعلا زندانه
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1398/04/29
اولا استقلالی های کثیف بل نگیرند به شما ربطی نداره دوما بله آقا شما خودت سر تا پا فسادی اصلا تو تو فوتبال چیکار میکردی شما و امثال شما مثل اینکه در تمامی مشاغل و حرفه ها تخصص دارید همه جا هستید. برو دیگه برو ابروشونو ببر تو هم مثل این بابا که میگفت بگم بگم خوب بگو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج