هاشمی‌نسب: تفکرات نکونام دفاعی نیست
۸۸۷۳۱۵
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
۴۷۹۴ 
مهدی هاشمی‌نسب، مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است که جواد نکونام سرمربی این تیم تفکرات دفاعی ندارد.

خبرگزاری تسنیم: مهدی هاشمی‌نسب با اشاره به شرایط تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از انجام یک ماه تمرینات پرفشار اظهار داشت: ما در اردوهای اول و دوم تمام بازیکنان را در اختیار نداشتیم، اما در آخرین اردو با تمامی نفرات شرکت کردیم. در این مدت تمرینات بدنسازی و تاکتیکی را انجام دادیم، اما معتقدم که هنوز انسجام کامل را به دست نیاوردیم. ما نیاز به بازی‌های تدارکاتی بیشتری داریم و حضور در جام شهدا هم به هماهنگی بیشتر بازیکنان کمک خواهد کرد. قطعاً تا شروع لیگ، تیم‌مان را بهتر خواهیم شناخت و سعی می‌کنیم با بهترین شرایط ممکن وارد مسابقات شویم.

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند تفکرات نکونام دفاعی است، تصریح کرد: من چنین چیزی را قبول ندارم. زمانی که در خونه‌به‌خونه بودیم، براساس خصوصیات بازیکنانی که در اختیار داشتیم، فوتبال تهاجمی ارائه می‌کردیم و حتی آن تیم به فینال جام حذفی رفت. در نساجی اما شرایط به گونه‌ای بود که به فوتبال دفاعی هم فکر می‌کردیم، اما این‌طور نیست که تفکرات سرمربی ما دفاعی باشد. ما در فولاد هم در بخش عناصر تهاجمی شرایط خوبی داریم و دنبال یک فوتبال حساب‌شده و تماشاگرپسند هستیم.

«گل نخوردن در فوتبال یک اصل مهم است.»،‌ مربی فولاد خوزستان ضمن بیان این جمله گفت: این را هم باید بگویم که وقتی تیمی گل نخورد، قطعاً این فرصت را پیدا می‌کند که گل بزند. تمام تلاش ما این است که در فصل جدید در بخش تهاجمی و تدافعی شرایط خوبی داشته باشیم و نتایجی بگیریم که هواداران فولاد را خوشحال کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج