لمپارد: از شرایطم در چلسی رضایت کامل دارم
۸۸۷۳۴۳
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
۷۲۵۲ 
فرانک لمپارد، سرمربی جدید چلسی می‌گوید در حال جا افتادن در این تیم است و از شرایط خود در این باشگاه رضایت دارد.

ورزش سه: فرانک لمپارد، اسطوره باشگاه چلسی که بعد از سالها تجربه بازی با پیراهن این تیم اخیراً به عنوان سرمربی آبی‌های لندن انتخاب شده می‌گوید در حال جا افتادن در این تیم است و امیدوار است تجربه‌اش از سالها بازی برای چلسی و تجربه‌ای که در سالهای اخیر به عنوان مربی بدست آورده برای موفقیت در چلسی به او کمک کند.

لمپارد 41ساله که سال گذشته اولین فصل فعالیت خود به عنوان سرمربی را در دربی کاونتی سپری کرده و به خاطر دستاوردهایش در آن تیم با تحسین‌های زیادی همراه شده بود حالا باید در چلسی روی نیمکتی بنشیند که بزرگانی مثل ژوزه مورینیو، لوئیس فیلیپه اسکولاری و کارلو آنچلوتی را بر خود دیده است.

لمپارد ولی می‌گوید از شرایط فعلی خود راضی است و در حال جا افتادن در این شغل جدید است. او در این باره گفت:" حس خوبی دارم. از اینکه به چلسی برگشته‌ام خوشحالم. وقتی باشگاه را اینقدر خوب می‌شناسید و کسانی که در باشگاه مسئولیت دارند برایتان آشنا هستند این قدم بزرگی رو به جلو است. مربی در این شرایط دیگر حس بچه‌ای را ندارد که برای اولین روز سال تحصیلی به مدرسه رفته است".

سرمربی جدید چلسی در ادامه گفت:" مربی‌های سابق چلسی همه مربیان بزرگی هستند که من برایشان احترام زیادی قائلم".

لمپارد در ادامه می‌گوید زمانی که بازیکن چلسی بوده ترجیح می‌داده خیلی اطراف سرمربی‌های تیم دیده نشود و کمتر به اتاق‌شان برود. او در این باره گفت:" سعی می‌کردم در اتاق سرمربی آفتابی نشوم. فقط هر وقت به عنوان کاپیتان دوم تیم لازم بود به آنجا می‌رفتم ولی همیشه برای سرمربی احترام قائل بودم".

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج