بونوچی: دی‌لیخت بهترین بازیکن جوان دنیاست
۸۸۷۸۱۹
۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸
۱۱۱۷ 
از نگاه لئوناردو بونوچی، ماتایس دی‌لیخت بهترین بازیکن جوان حال حاضر دنیاست.

ورزش سه: ماتایس دی‌لیخت پس از یکی دو ماه حرف و حدیث‌های فراوان، سرانجام به یوونتوس پیوست. انتقال او ۵ ساله به ارزش ۷۵ میلیون یورو است و با بند‌های متغیر سالی ۱۲.۵ میلیون یورو هم دستمزد دریافت خواهد کرد.

دی‌لیخت که در ۱۹ سالگی کاپیتان آژاکس بود، حالا برای یوونتوسی بازی خواهد کرد که همواره به داشتن مدافعان برجسته و مستحکم معروف است.

بونوچی: دی‌لیخت بهترین بازیکن جوان دنیاست

دی‌لیخت فصل گذشته با گلی که به یوونتوس زد، باعث حذف این تیم از لیگ قهرمانان شد، ولی حالا با پیراهن این باشگاه به موفقیت در فوتبال اروپا فکر می‌کند.

لئو بونوچی مدافع سرشناس یوونتوس، او را بهترین بازیکن جوان حال حاضر دنیا می‌داند. او در تمجید از دی‌لیخت به تلویزیون یوونتوس گفت: از نظر من، ماتایس در حال حاضر بهترین بازیکن جوان در دنیاست.

این انتقال باعث رشد و پیشرفت او خواهد شد و ما هم به او یک خوش آمد گرم گفتیم. دی‌لیخت به همراه دمیرال و روگانی، از بازیکنان جوان مهم یوونتوس هستند و می‌توانند به ما بسیار کمک کنند.

وی افزود: یووه نمی‌تواند عقب نشینی کند. ما همین حالا نقاط ضعف خود در سال‌های اخیر را پوشانده ایم و در تمام پست‌ها بازیکن جانشین بزرگی داریم. حالا باید حرف هایمان را در زمین بزنیم، زیرا در نهایت آنجاست که شما را مورد قضاوت قرار می‌دهند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج