اولین پوستر «سرکوب» رونمایی شد
۸۸۸۰۱۳
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
۵۲۱۲ 
در آستانه اکران عمومی، اولین پوستر فیلم سینمایی «سرکوب» به کارگردانی رضا گوران و تهیه کنندگی حبیب اسماعیلی با طراحی میثم میرزائی رونمایی شد.

سینما هنر: در آستانه اکران عمومی، اولین پوستر فیلم سینمایی «سرکوب» به کارگردانی رضا گوران و تهیه کنندگی حبیب اسماعیلی با طراحی میثم میرزائی رونمایی شد.

اولین پوستر «سرکوب» رونمایی شد

«سرکوب» اولین ساخته سینمایی رضا گوران کارگردان معتبر تئاتر ایران است که سال گذشته جلوی دوربین رفت. این فیلم از بازیگران سرشناسی همچون باران کوثری، سارا بهرامی، الهام کردا، پردیس احمدیه، رویا افشار و جمشید هاشم‌ پور بهره می‌برد که به نظر می‌رسد حضور این تعداد بازیگر می‌تواند مخاطبان قابل قبولی را به سینماها بیاورد.

«سرکوب» قرار بود برای اولین بار در جشنواره فجر سال گذشته نمایش درآید اما بنا به دلایلی از اکران آن جلوگیری به عمل آید. شنیده ها حاکی از آن بود که ارتباط داستان این فیلم با یکی از مهم‌ترین اتفاقات سیاسی ده سال اخیر ایران باعث شد تا «سرکوب» به جشنواره نرسد.

«سرکوب» از صبح چهارشنبه دوم مردادماه در سینماهای سراسر کشور اکران می شود. همچنین محمدصادق رنج کشان به عنوان سرمایه گذار و مجری طرح در این پروژه حضور دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج