استقلال هنوز به کانسین پیشنهاد نداده است!
۸۸۸۷۵۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
۶۳۰۵ 
مدیر برنامه های بازیکن برزیلی اوستنده اعلام کرد که استقلالی ها رسما به کانسین پیشنهاد نداده اند.

خبرآنلاین: کانسین بازیکن برزیلی اوستنده از جمله بازیکنانی است که در هفته گذشته به صورت جدی به استقلال لینک شد و حتی رسانه های بلژیکی نیز به پوشش این اخبار و احتمال سفر او به تهران در روز چهارشنبه پرداختند؛ سفری که نه برای مذاکره بلکه برای تست پزشکی بود و نشان می داد که استقلالی ها کار جذب او را نهایی کرده اند.
با این حال و در شرایطی که برخی رسانه های ایرانی روز گذشته خبر از سفر کانسین به تهران در روز چهارشنبه دادند، مدیر برنامه های این بازیکن نیمه شب چهارشنبه این سفر را تکذیب کرد و تا ادعاهای جدیدی را مطرح کند.

مدیر برنامه ایرانی این بازیکن با بیان این نکته که استقلال تنها به این بازیکن علاقه مند است و هنوز هیچ پیشنهاد رسمی به او نداده گفت که کانسین مورد توجه یک باشگاه دیگر در آمریکای جنوبی قرار دارد و وضعیت او برای استقلالی شدن مشخص نیست.

با این حال اما کانسین به سفر به ایران بی علاقه نیست و روز گذشته با انتشار تصویری به پیراهن ایران که نام رامین رضاییان روی آن دیده می شد، نشان داد که خود او نیز به حضور در تهران علاقه دارد اما فعلا شرایط به شکل مناسبی برای این بازیکن پیش نمی رود.

این ادعا در شرایطی مطرح می شود که مدیران استقلال تا به این لحظه به سیاست سکوت خود ادامه داده اند و امیرحسین فتحی که وعده استخدام یک هافبک با کیفیت به جای پاتوسی را داده بود، هیچ اظهار نظری درباره جذب کانسین و نام گزینه مورد نظر باشگاه نکرده و باید مانند دیاباته منتظر اقدام استقلالی ها برای جذب بازیکن در آن سوی مرزها باشیم تا آبی ها با دوباره با روش مورد نظر خود برای تقویت تیم گام بردارند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج