لطیفی: دخالتی در نقل و انتقالات ندارم
۸۹۱۴۰۶
۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
۲۵۸۰ 
سرمربی جدید ملوان بندرانزلی می‌گوید در فوتبال انزلی مساله بومی و غیر بومی وجود دارد و مردم افراد بومی را در حوزه فوتبال دوست دارند اما فوتبال امروز، حرفه‌ای است.

ایسنا: علی لطیفی، سرمربی جدید تیم ملوان بندرانزلی درباره در دست گرفتن سکان هدایت ملوان اظهار کرد: در حال حاضر ملوان در شرایطی قرار دارد که کلا پنج بازیکن در تیم باقی مانده است و همه نفرات آن خارج شده‌اند. تکلیف مالکیت این باشگاه نیز ۵-۴ روز است که مشخص شده است. حدود یک ماه پیش محسن میرابی با من صحبت کرده بود و گفت می‌خواهم این تیم را بگیرم و شما با تیم دیگری مذاکره نکن. در ادامه ما مذاکرات لازم را انجام دادیم و بعد از مشخص شدن تکلیف مالکیت باشگاه، من به عنوان سرمربی تیم انتخاب شدم.

او ادامه داد: کار برای ملوان خیلی سخت است اما من برای روزهای سخت ساخته شدم و در این یک ماه مربی‌های دیگری بودند که آقای میرابی با آن‌ها مذاکره کردند و در نهایت برنامه بنده بود که مورد تایید قرار گرفت. در حال حاضر من منتظر تصمیم مالکیت باشگاه هستم که به من بگویند که به انزلی بیایم چون الان تیم بدون بازیکن است و هر وقت مساله نقل و انتقالات تا حدودی صورت بپذیرد، من به انزلی خواهم آمد.

لطیفی افزود:‌ در حال حاضر حدود یک ماه و نیم از فصل نقل و انتقالات می‌گذرد و ما هیچ کاری در این پنجره انجام ندادیم. یکی از کارهایی که باید انجام دهیم جذب بازیکن است و این کار در حال صورت گرفتن است و باشگاه، مدیر نقل و انتقالاتی دارد و کار به طور نظام‌مند جلو می‌رود. من بازیکنان مد نظر خود را معرفی می‌کنم اما ورودی به مساله نقل و انتقالات ندارم و به طور کلی علاقه‌ای به این کار ندارم.

سرمربی ملوان خاطرنشان کرد: من برنامه سه ساله به ملوان دادم. خیال‌بافی است که با توجه به شرایط بگوییم سال اول صعود می‌کنیم اما هدف‌گذاری ما این است که ملوان شرایط ایده‌آل خود را به دست آورد و در سه سال به سطح اول فوتبال ایران بازگردد.

لطیفی درباره واکنش‌هایی که در انزلی بعد انتخاب شدن او به عنوان سرمربی‌گری ملوان به وجود آمده تاکید کرد: در فوتبال انزلی مساله بومی و غیر بومی وجود دارد. آن‌ها افراد فوتبالی بومی خود را دوست دارند اما فوتبال امروز، حرفه‌ای است و من هم به تفکرات مردم انزلی علاقه‌مندم و به آن‌ها احترام می‌گذارم اما کار من فوتبال است و به هیچ چیز جز موفقیت تیمی که در آن فعالیت می‌کنم، فکر نمی‌کنم.

حالا می‌خواهد در انزلی این اتفاق مشکل باشد یا نباشد اما برای من مردم انزلی از همان ابتدا عزیز بودند و دوستان بسیار خوبی در این شهر دارم. یقین دارم تیم خوب در انزلی می‌سازیم و همه به ملوان افتخار خواهیم کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج