نجات ۵هزار حادثه‌دیده در طرح تابستانه هلال‌احمر
۸۹۲۴۵۵
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
۳۴۶۰ 
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام امدادرسانی به ۲۴ هزار و ۲۸ تن در طرح تابستانه ۹۸، گفت: با تلاش امدادگران هلال احمر ۵ هزار و ۲۹۳ نفر از هموطنان از خطر حوادث نجات یافتند.

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام امدادرسانی به ۲۴ هزار و ۲۸ تن در طرح تابستانه ۹۸، گفت: با تلاش امدادگران هلال احمر ۵ هزار و ۲۹۳ نفر از هموطنان از خطر حوادث نجات یافتند.

مرتضی سلیمی با بیان جزئیات اجرای طرح امداد و نجات تابستانه هلال احمر از ۳۱ خرداد تا ۱۱ مردادماه گفت: در این مدت ۶ هزار و ۶۲۶ ماموریت امدادی شامل ۴۸درصد ماموریت ترافیکی، ۵ درصد ساحلی و ۵٫۵ درصد ماموریت کوهستان انجام شده و امدادگران هلال احمر خدمات لازم را به ۲۴هزار و ۲۸ تن از هموطنان ارائه کرده اند.

وی با اشاره به نجات ۵ هزار و ۲۹۳ تن از خطر حوادث، افزود: ۳ ‌هزار و ۶۲۴ تن از مصدومان حوادث به مراکز درمانی منتقل شده، ۶هزار و ۷۵۶ تن از خدمات درمان سرپایی بهره برده و ۴ هزار و۹۴۸ تن نیز از خدمات اسکان اضطراری استفاده کردند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر افزود: در طرح امداد تابستانه تا کنون ۵۲۹ مورد عملیات نجات فنی انجام شده و ۷۲۰ مصدوم در سوانح ترافیکی رهاسازی شدند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج