پوگبا حس خوبی در منچستریونایتد ندارد
۸۹۲۹۹۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
۵۱۶۳
پاتریس اورا:
ستاره فرانسوی سابق یونایتد معتقد است که پل پوگبا در منچستر حسی که در یوونتوس داشت را ندارد.

ورزش سه: ستاره فرانسوی سابق یونایتد معتقد است که پل پوگبا در منچستر حسی که در یوونتوس داشت را ندارد.

آینده پل پوگبا در حالی که کمتر از یک هفته به آغاز رقابت های لیگ برتر باقی مانده همچنان مبهم است. اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد شب گذشته تاکید کرد که شکی به وفاداری پوگبا به منچستریونایتد ندارد اما این در حالی است که خود بازیکن و مینو رایولا، مدیر برنامه او، پیش از این بارها تاکید کرده بودند که خواهان جدایی از این تیم و تجربه یک چالش جدید هستند.

پوگبا حس خوبی در منچستریونایتد ندارد

رئال مادرید هنوز به جذب این بازیکن علاقمند است اما به نظر می رسد که فرصت زیادی برای انجام این انتقال باقی نمانده است.

پاتریس اورا، هافبک سابق منچستریونایتد، که در این تیم و همچنین در یوونتوس با پوگبا همبازی بوده در این باره به روزنامه دیلی میل گفت:« نمی دانم که آینده پوگبا چطور خواهد بود. این را می دانم که او در یوونتوس احساس می کرد که دوستش دارند. پل این احساس علاقه را در منچستریونایتد ندارد.

ما همیشه فراموش می کنیم که وظیفه بازیکن چیست. یک بازیکن باید در زمین عملکرد خوبی داشته باشد. بنابراین اگر خوب بازی نکرد، می توانید او را بکشید اما اگر خوب بازی کرد تنها روی همین تمرکز کنید. برای من پول هرگز در زندگی مهم نبود.

حتی وقتی در مدرسه برای خرید ناهار به من پول می دادند، آن را به مادرم می دادم. پول خوب است اما همه چیز نیست. این چیزی بود که به پوگبا گفتم؛ هرکاری دوست داری انجام بده اما اگر آن کار روی بازی تو تاثیر گذاشت، متوقفش کن.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج