نعمت‌زاده قهرمان تکواندوی نونهالان جهان شد
۸۹۴۱۰۹
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹
۱۹۲۸
نخستین روز از چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان در حالی دقایقی پیش به پایان رسید که مبینا نعمت زاده موفق به کسب مدال طلا شد و محمدمهدی طاهرخانی بر سکوی سومی ایستاد.

روابط عمومی فدراسیون تکواندو: چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان 2019، از صبح امروز (چهارشنبه) با حضور 550 تکواندوکار از 64 کشور در سالن «کاخ ورزش جهانی» تاشکند آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

امروز و در نخستین روز این دوره از رقابت‌ها هوگوپوشان اوزان 65- و 65+ کیلوگرم پسران و 29-، 33- و 51- کیلوگرم دختران با یکدیگر مبارزه کردند که محمد امین کارساز (65- کیلوگرم)، محمدمهدی طاهرخانی (65+ کیلوگرم)، درسا اسلامی (29- کیلوگرم)، مریم شکری (33- کیلوگرم) و مبینا نعمت‌زاده (51- کیلوگرم) به عنوان نمایندگان ایران بودند.

در پایان روز نخست مبینا نعمت‌زاده توانست بر سکوی قهرمانی بایستد و محمدمهدی طاهرخانی نیز به مدال برنز رسید اما درسا اسلامی، محمدامین کارساز در مرحله یک‌چهارم و در یک قدمی کسب مدال از دور رقابت‌ها کنار رفتند؛ مریم شکری نیز در مبارزه نخست نتیجه را واگذار کرد.

فردا (پنجشنبه – 17 مردادماه) و در روز دوم مبارزات اوزان 33-، 37- و 53- کیلوگرم پسران و 41- و 47- کیلوگرم دختران پیگیری خواهد شد؛ در این روز امیرعباس رهنما (33- کیلوگرم)، پویان جعفرصالحی (37- کیلوگرم)، امیرحسین متاجی (وزن 53- کیلوگرم)، زهرا زرین نعل (وزن 41- کیلوگرم) و مبینا بخشی‌نژاد (وزن 47- کیلوگرم) هوگوپوشان کشورمان هستند.

هدایت تیم پسران برعهده مرتضی کریمی به عنوان سرمربی و محمدرضا یاری و محمد علوی به عنوان مربی است. هدایت تیم دختران نیز برعهده اعظم درستی به عنوان سرمربی و محبوبه محمدنژاد و شهره خلج‌زاده به عنوان مربی است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج