استراماچونی با اطلاعات کامل به ایران آمده است
۸۹۴۱۶۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۰
۱۲۲۲۰ 
امیرآبادی:
پیشکسوت آبی پوشان گفت: به طور حتم «آندره آ استراماچونی» از استقلال شناخت کاملی دارد و با مطالعه فراوان هدایت این تیم را بر عهده گرفته است.

خبرگزاری ایرنا: پیشکسوت آبی پوشان گفت: به طور حتم «آندره آ استراماچونی» از استقلال شناخت کاملی دارد و با مطالعه فراوان هدایت این تیم را بر عهده گرفته است.

«مهدی امیرآبادی» در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: امیدوارم لیگ نوزدهم هرچه زودتر استارت بخورد تا از استقلال مدل جدید رونمایی شود.

استراماچونی با اطلاعات کامل به ایران آمده است

وی افزود: استقلال در این فصل برای رسیدن به موفقیت کار دشواری را پیش رو دارد، این تیم در چند سال اخیر در لیگ ناکام بوده و همه انتظار دارند تا بتواند مدعی اصلی قهرمانی باشد.

بازیکن اسبق استقلال خاطرنشان کرد: به طور حتم «آندره آ استراماچونی» از استقلال شناخت کاملی دارد و با مطالعه فراوان هدایت این تیم را بر عهده گرفته است. او به خوبی می داند چه چالش هایی پیش روی اوست.

امیرآبادی تصریح کرد: درباره عملکرد بازیکنانی که در فصل نقل و انتقالات آبی پوش شده اند باید صبر کرد تا لیگ شروع شود و بعد نمایش های آنها را با پیراهن استقلال تماشا کنیم.

وی تاکید کرد: احساس می کنم استقلال در برخی پست ها نیاز به بازیکن دارد تا با بتواند تیمش را برای مسابقات آماده کند.

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: به عنوان یک استقلالی برای این تیم در فصل آینده آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم انتظارات را برآورده سازد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج