واکنش فتاح به احتمال نامزدی در انتخابات ۱۴۰۰
۸۹۴۱۷۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۸
۶۰۴۱ 
رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه دانشجویان باید از آتش به اختیاری درست و باعقلانیت استفاده کنند، گفت: در بنیاد مستضعفان بدنه جوان را تقویت خواهیم کرد.

خبرگزاری فارس: پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در بیستمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره «عقلانیت انقلابی، مقاومت هوشمندانه و عدالت طلبی اخلاقمدارانه» به عنوان شعار این نشست گفت: برای این شعار خردمندانه که انتخاب کردید تشکر کنم. این شعار خوب نشانه عقلانیت شماست و اگر برنامه ریزی بلند مدت و راهبردی را بر اساس همین شعارتان بنویسید خوب است.

اهم اظهارات وی را می‌خوانید:

* باید خدا را شکر کنم که مورد اعتماد رهبر انقلاب قرار گرفتم، آقایی که عزیز ما و آقای ماست.

*ان شاءالله در بنیاد مستضعفان بدنه جوان را تقویت خواهیم کرد و این فرهنگ انقلابی است. تیم ما سعی کرد ارزشی وارد شود. تغییر رفتار سازمانی از سخت ترین کارهاست و ما فکر کنم توانستیم یک خورده تغییر دهیم من در طول چهار سال ۱۷۰ سفر رفتم و الان افسوس می خورم چرا بیشتر نتوانستم بروم.

واکنش فتاح به احتمال حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری

* ما سعی کردیم با مردم صادق باشیم آنچه عمل نکردیم را نگفتیم. ما با ساختار نظام کار می کنیم و رابطه خوب با دولت داریم و ما با دولت کار خواهیم کرد. چه این دولت و چه آن دولت و ما از ارکان دولت به نفع محرومان استفاده خواهیم کرد.

* همانطور که در کمیته امداد سیاسی عمل نکردیم و وارد انتخابات نشدیم، در بنیاد مستضعفان هم وارد انتخابات نخواهیم شد و سیاسی عمل نخواهیم کرد چون این را به صلاح بنیاد مستضعفان نمی‌دانیم.

* باید از آتش به اختیاری درست و با عقلانیت استفاده ببرید. با احساس و با عقلانیت که جواب بدهد. حضور شما در هر جا چون جوان هستید به جامعه شور می دهد. رهبر انقلاب هم اصرار دارند که شما در ارکان نظام و گروهای جهادی وارد شوید.

* یک عزیزی می گفت که هیچ چیز سر جای خود نیست و من به او گفتم همه چیز سرجای خود است خدا، حق، قران، امام، رهبری، شهدا و مردم. مسئولین سرجای خودنیستند و این درد ماست. اصل عدالت این است که همه بروند سرجای خودشان، یعنی نیروهای ارزشی وفادار، انقلابی، جان برکف بیایند سرکار.

* (در واکنش به احتمال حضور وی در انتخابات): سعی می‌کنم در همین سنگر پاسداری کنم و اگر همین مسئولیت را به خوبی انجام دهم خدا را شکر خواهم کرد.

* (درباره حواشی مربوط به دانشکده خبر): از اینجا می‌گویم مخلص اصحاب رسانه هستیم. قصد جسارت نداشتیم اگر اشکالی به عوامل ما از نظر رفتاری بر می‌گردد عذرخواهی می‌کنم. این یک تلنگر برای کسانی بود که باید پیغام را می‌گرفتند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1398/05/17
چقدر خودشیفته یعنی الان تو سرجات هستی!؟
پاسخ ها
m.m
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
به فتاح در عملکرد کمیته امدادش نمره قبولی نمی دهیم:
1- ایشان نسبت به آسیب های اجتماعی که علت فقر امروزی است بی توجه بودند و احتمالا از وظایف امداد نمی شمردند
2- ,در خصوص نیروی انسانی، پذیرش نیرو را ممنوع کرد و لذا بین حجم کاری و نیروی انسانی بی تعادلی ایجاد شد و بعضی مددکاران تحت فشار کاری زیاد قرار دارند
3- در بهبود سیستم ارزشیابی غلط نیروها در استانها هیچ تغییر مثبتی ایجاد نکرد عملکرد هیات های ارزشیابی بعضی استانها ضد ارزش است و به توانمندی نیروها بی اعتنا هستند و ارتقاء افراد رابطه ای است
3- ایشان به شکل افراطی بر مناطق محروم متمرکز شد در حالی که عمده مشکلات به دلیل مهاجرتها(از همان مناطق محروم) در مراکز شهری بخصوص مراکز استانها وجود دارد
گفته ای کاش بیشتر سفر می کردم؟؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1398/05/17
فتاح حامی محرومین و فقرا و لیاقت ریاستجمهوری را دارد .........
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
کمیته امداد به هرفرد بی سرپرست مثلایک خانم ماهانه حدود۲۰۰ هزارتومان پرداخت می‌کنه مسوول محترم سابق کمیته امداد ویا هرکارمندی از کمیته اگر ۳تا فرزند داشته باشند میشوند یک خانواده ۵ نفری آیا حاضر هستند خودشان برای هرنفرشان ۲۰۰ هزارتومان درنظر بگیرند که می‌شود ماهی یک میلیون تومان وبا این مبلغ زندگی کنند؟؟ که برای یک‌مدد جوی کمیته ماهی ۲۰۰ هزارتومان پرداخت می کنند!!؟
عدالت اینجا معلوم میشه
کسی که چنین مسوولیت حساسی به عهده میگیره به نظرم باید مثل افراد تحت پوشش زندگی کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
موقع انتخابات هم همینو گفتید که حالا کارمون به اینجا کشیده شده
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1398/05/17
من حتما بهش رای میدم. نمیدونم چرا ولی چون توی اسمش حرف نقطه داره.الان بی معنیه ولی شاید بعد معنی پیدا کنه
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1398/05/17
هر دم از باغ بری می رسد!؟
دیگه کل بودجه کشوز خرج صبحانه نهار شام غزه لبنان عراق افغانستان می شه!؟
این کاندید بشه کسی پای صندوق نمیاد.
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1398/05/17
خوش باشید که واقعا هم خوشی برای شماست!!
Iran, Islamic Republic of
05:23 - 1398/05/17
فقط تو یکی رو کم داشتیم....الحمدلله که تو هم آمدی
خداروشکر
Iran, Islamic Republic of
07:32 - 1398/05/17
اصلا برش ریاست جمهوری نداری تو کمیته امداد ثابت کردی که برش هیچی نداری الکی نیا که ده تا رای نمیاری
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1398/05/17
ملت دانا=== مدیران زحمت کش و انقلابی
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1398/05/17
اصلا نیا تو که نمی تونی حرف بزنی اقتصاد چه میدونی گفتن یه ده روز رو کمیته امداد نظارت کن نگفتن رو ۸۰میلیون ایرانی نظارت کن که بعدش گدا بشن و از گرسنگی بمیرن
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1398/05/17
اعتمادبه سقفتون ووووفقط احمدی نزادوگرنه رای تحریم میش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج