موضع جدید ترامپ درباره خشونت‌ها در آمریکا
۸۹۴۶۴۴
۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵
۶۲۶۲
رئیس‌جمهوری آمریکا بعد از دیدار با رهبران دموکرات کنگره، مدعی شد باید تدبیری اندیشید که دست افراد روان‌پریش از اسلحه کوتاه شود.

خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری به موضوع خشونت‌های مسلحانه پرداخت که معضلی فراگیر در این کشور است.

وی در این باره مدعی شد: سلاح نباید در دست افراد خطرناک یا روان‌پریش باشد. من بزرگترین حامی متمم دوم قانون اساسی (حق حمل سلاح) هستم حال آنکه همه ما باید در همکاری با یکدیگر برای رفاه و امنیت کشورمان تلاش کنیم. کارهای معقولی می‌توان انجام داد که به نفع همه باشد!

موضع‌ جدید ترامپ درباره خشونت مسلحانه در آمریکا

گفتنی است اظهارات ترامپ یک روز بعد از دیدار وی با «نانسی پلوسی» و «چاک شومر» رهبران دموکرات کنگره آمریکا ایراد می‌شود. آنها از وی خواسته بودند «میچ مک‌کانل» رئیس جمهوریخواه مجلس سنا را به برگزاری جلسه برای رای‌گیری پیرامون لایحه بررسی سوابق متقاضیان سلاح ترغیب و در نهایت، خود نیز آن را امضا کند.

این لایحه پیشتر در مجلس نمایندگان آمریکا تصویب شده است.

ترامپ همچنین در بخشی از توئیت خود گفت: مباحثات جدی بین رهبران سنا و مجلس نمایندگان پیرامون بررسی بِجای سوابق (متقاضیان) در جریان است. با انجمن ملی سلاح و دیگران هم صحبت کرده‌ام تا نظرات‌شان پیرامون این موضوع بیان شده و مورد توجه قرار بگیرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج